VAIKINŲ TINKLINIO KOMANDA
VILNIUS TECH TINKLINIO KOMANDA 2023/2024 m. m.
TRENERIS
RADOSLAV ADAMOVIČcrypt:PGEgaHJlZj0ibWFpbHRvOnJhZG9zbGF2LmFkYW1vdmljQHZpbG5pdXN0ZWNoLmx0Ij5yYWRvc2xhdi5hZGFtb3ZpY0B2aWxuaXVzdGVjaC5sdDwvYT4=:xx |
KOMANDA
VAIKINŲ TINKLINIO KOMANDA 2023/2024 M. M.
Eil. Nr. |
Vardas, pavardė | Pozicija | Fakultetas | Kursas |
1 | Karolis Lanevski | jungiantis | STF | 2 |
2 | Deimantas Jarmalavičius | jungiantis | TIF | 4 |
3 | Martynas Norkūnas | jungiantis | APF | baigęs |
4 | Tauras Velička | libero | KIF | 2 |
5 | Kipras Vaičius | puolėjas | STF | 4 |
6 | Oleg Zinovjev | puolėjas | AGAI | 1 |
7 | Girius Plikionis | puolėjas | STF | 1 |
8 | Emilis Bartkus | puolėjas | APF | 3 |
9 | Mindaugas Banzinas | puolėjas | APF | 3 |
10 | Tautvydas Pranys | puolėjas | STF | 2 |
11 | Jokūbas Šniauka | puolėjas | STF | 2 |
12 | Emilis Vinkevičius | puolėjas | ELF | 2 |
13 | Paulius Vielys | puolėjas | STF | baigęs |
14 | Vilius Rimkevičius | puolėjas | STF | 2 |
15 | Paulius Kochanskas | libero | MEF | 2 mag. |
16 | Danielius Čiumakas | VVF | 1 | |
17 | Yutaka Matuševas | ELF | 1 | |
18 | Vakaris Mindaugas Kviklys | puolėjas | ELF | 2 |
19 | Tautvydas Solotkus | STF | 1 |
VARŽYBOS
2023/2024 m.
B pogrupio pusfinalis
B pogrupio pusfinalis
Data | Laikas | Namų komanda | Svečių komanda | Rungtynių vieta | |
2024-03-16 | 13:00 val. | Raseinių „Lūšis-Volley" | - | VILNIUS TECH | Alytaus tinklinio centras |
2023/2024 m.m.
Informacija ruošiama
Informacija ruošiama
REZULTATAI
2023/2024 m. m.
Turnyrinė lentelė
Atnaujinta 2024-03-01
Galutinis komandų išsidėstymas:
I vieta: VILNIUS TECH
II vieta: VU
III vieta: KTU
IV vieta: LSU
Svajonių šešeto geriausiais tapo:
1. Paulius Kochanskas (MEF) LIBERO
2. Kipras Vaičius (STF) VIDURIO PUOLĖJAS
3. Vilius Rimkevičius (STF) PUOLĖJAS
4. Tautvydas Panys (STF) PRIIMANTIS PUOLĖJAS
5. Emilis Bartkus (APF) FINALO MVP
Turnyrinė lentelė
Atnaujinta 2024-03-01
Vieta
|
Komanda
|
R u n g t y n ė s
|
Tšk.
|
S e t a i
|
T a š k a i
s e t u o s e
|
||||||
Viso
|
L
|
Pr
|
L
|
Pr
|
Sant
|
L
|
Pr
|
Sant
|
|||
1
|
Vilniaus universitetas
|
6
|
5 |
1
|
15
|
16
|
5
|
3,2000
|
502 | 401 |
1,2519
|
2
|
Vilniaus Gedimino technikos universitetas
|
6 | 5 |
1
|
14 |
16
|
6
|
2,6667
|
511 | 429 |
1,1911
|
3
|
Lietuvos sporto universitetas | 6 | 2 | 4 | 7 | 8 |
14
|
0,5714
|
468 | 498 |
0,9398
|
4
|
Klaipėdos universitetas
|
6 |
0
|
6 |
0
|
3 |
18
|
0,1667
|
374 | 527 |
0,7097
|
Nacionalinė studentų tinklinio lyga
2022/2023 m. m.Galutinis komandų išsidėstymas:
I vieta: VILNIUS TECH
II vieta: VU
III vieta: KTU
IV vieta: LSU
Svajonių šešeto geriausiais tapo:
1. Paulius Kochanskas (MEF) LIBERO
2. Kipras Vaičius (STF) VIDURIO PUOLĖJAS
3. Vilius Rimkevičius (STF) PUOLĖJAS
4. Tautvydas Panys (STF) PRIIMANTIS PUOLĖJAS
5. Emilis Bartkus (APF) FINALO MVP
Atnaujinta 2024-02-19
Vieta | Komanda | rungtynės | rezultatai | setai | taškai setuose | |||||||||||||||
viso | perg. | pral. | 3:0 | 3:1 | 3:2 | 2:3 | 1:3 | 0:3 | taškai | laimėta | pralaimėta | santykis | pelnyta | praleista | santykis | |||||
1 | Šiaulių „Elga-Grafaitė-SC Dubysa“ | 14 | 13 | 1 | 12 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 39 | 40 | 4 | 10,0000 | 1093 | 750 | 1,4573 | |||
2 | Marijampolės „Sūduva“ | 14 | 13 | 1 | 7 | 5 | 1 | 0 | 0 | 1 | 38 | 39 | 10 | 3,9000 | 1162 | 961 | 1,2092 | |||
3 | Vilniaus Universitetas | 14 | 9 | 5 | 6 | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 | 27 | 32 | 20 | 1,6000 | 1175 | 1061 | 1,1074 | |||
4 | Alytaus TK „Ultra“ | 14 | 7 | 7 | 3 | 2 | 2 | 1 | 2 | 4 | 20 | 25 | 27 | 0,9259 | 1125 | 1172 | 0,9599 | |||
5 | Vilnius TECH | 14 | 6 | 8 | 1 | 2 | 3 | 1 | 3 | 4 | 16 | 23 | 32 | 0,7188 | 1171 | 1216 | 0,9630 | |||
6 | Raseinių „Lūšis Volley“ | 14 | 3 | 11 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 6 | 10 | 15 | 34 | 0,4412 | 992 | 1148 | 0,8641 | |||
7 | Kauno „RIO“ | 14 | 3 | 11 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 8 | 9 | 13 | 35 | 0,3714 | 949 | 1125 | 0,8436 | |||
8 | Vilniaus rajono sporto centras | 14 | 2 | 12 | 0 | 2 | 0 | 3 | 1 | 8 | 9 | 13 | 38 | 0,3421 | 961 | 1195 | 0,8042 | |||
Gargždų „Amber Volley“ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,0000 | 0 | 0 | 0,0000 |
2023 birželio 10 d., Vilnius
Nuotraukos
Vieta | Komanda |
1 vieta | Patrikas Stankevičius / Matas Navickas (VDU) |
2 vieta | Mantas Donėla / Tomas Gavrilovas (VU) |
3 vieta | Deimantas Jarmalavičius / Emilis Bartkus (VILNIUS TECH) |
4 vieta | Arnas Pileckis / Tomas Vyšniauskas (KTU) |
5-8 vieta | Tomas Aleksa / Mykolas Suchanekas (LSU) |
5-8 vieta | Ignas Šlaustas / Girvydas Rimeika (VU) |
5-8 vieta | Rokas Astrauskas / Laurynas Peciukonis (VU) |
5-8 vieta | Ainis Stasiulevičius / Izaokas Kaminskas (ViKo) |
9-13 vieta | Oleg Zinovjev / Kipras Vaičius (VILNIUS TECH) |
9-13 vieta | Emilis Vinkevičius / Tauras Velička (VILNIUS TECH) |
9-13 vieta | Domantas Savickas / Dovydas Raila (MRU) |
9-13 vieta | Augustinas Gruodis / Dominykas Karkazas (LSU) |
9-13 vieta | Lukas Pawlowski / Ričardas Glodenis (MRU) |
Nuotraukos
VILNIUS TECH tinklinio komanda:
Emilis Bartkus (APF)
Mindaugas Banzinas (APF)
Paulius Kochanskas (MEF)
Martynas Norkūnas (APF)
leg Zinovjev (AGAI)
Kipras Vaičius (STF)
Tauras Velička (KIF)
Vilius Rimkevičius (STF)
Tautvydas Pranys (STF)
Karolis Lanevski (STF)
Treneris - Radoslav Adamovič
Dalyvavo 5 vyrų komandos:
1 vieta - RTU
2 vieta - VILNIUS TECH
3 vieta - RSU
4 vieta - TLU
5 vieta - TTK UAS
-
- Puslapio administratoriai:
- Justina Pleskevičiūtė
- Kristina Lazickienė
- Giedrė Burneikaitė
- Raminta Kuktaitė
- Ugnė Daraškevičiūtė