MERGINŲ TINKLINIO KOMANDA
VILNIUS TECH TINKLINIO KOMANDA 2022/2023 m. m.
TRENERIS
RAMŪNAS BITINAScrypt:PGEgaHJlZj0ibWFpbHRvOnJhbXVuYXMuYml0aW5hc0B2aWxuaXVzdGVjaC5sdCI+cmFtdW5hcy5iaXRpbmFzQHZpbG5pdXN0ZWNoLmx0PC9hPg==:xx |
KOMANDA
2023/2024 m. m. VILNIUS TECH tinklinio komanda
Eil. Nr. | Vardas Pavardė | Fakultetas | Kursas |
1 | Gabija Kugaudaitė | FMF | baigusi |
2 | Ugnė Budėnaitė | TIF | baigusi |
3 | Karolina Augustinaitė | FMF | 4 |
4 | Aida Krivelytė | STF | 3 |
5 | Ugnė Baltaragytė | AGAI | 3 |
6 | Melanija Vasiliauskaitė | KIF | 2 |
7 | Sofiia Pavlova | VVF | 2 |
8 | Gabrielė Keinaitė | KIF | 2 |
9 | Milda Vencevičiūtė | FMF | baigusi |
10 | Maryam Kazemifard | ARF | 3 |
11 | Irene Dolci | FMF | Erasmus |
12 | Lorea Ferreno Zuloaga | FMF | Erasmus |
13 | Akvilė Vaškelytė | ARF | 1 |
14 | Jovita Bukantytė | FMF | 1 |
15 | Dominyka Rackevičiūtė | ARF | 1 |
16 | Erika Lebedevaitė | KIF | 1 |
17 | Monika Piliponytė | MEF | 1 |
18 | Žamilė Jokubauskytė | STF | 1 |
19 | Margarida Almada Pedrosa | VVF | Erasmus |
20 | Agina Clara Joao Ferrao | ELF | 1 |
VARŽYBOS
2023/2024
TVARKARAŠTIS
Data | Laikas | Komandos | Vieta |
2024-02-21 | 19:30 | VILNIUS TECH - VOLLEYFOX | VILNIUS TECH salė, Saulėtekio al. 28 |
Nacionalinė studentų tinklinio lyga
2023/2024
TVARKARAŠTIS
Data, valanda | Komandos | Vieta | ||
2024-02-08 19:30 val. | Vilniaus universitetas | VILNIUS TECH | Vilniaus universitetas, Saulėtekio al. 2, Vilnius, LT-10222 | |
2024-02-14, 20:00 val. | VILNIUS TECH | Klaipėdos universitetas | Vilnius Tech, Saulėtekio al. 28, Vilnius, LT-10226 |
REZULTATAI
2023/2024
Atnaujinta 2023-12-31
Atnaujinta 2023-12-31
TURNYRINĖ LENTELĖ
Nr. | Komanda | Viso | Pergalės | Pralaimėjimai | Setai L | Setai P | taškai |
1 | VRSC | 5 | 5 | 0 | 15 | 2 | 15 |
2 | TRAKAI | 5 | 4 | 1 | 13 | 4 | 12 |
3 | VOLLEYFOX | 6 | 4 | 2 | 13 | 6 | 12 |
4 | VOLIVITA | 5 | 3 | 2 | 11 | 8 | 9 |
5 | PANDOS | 5 | 3 | 2 | 11 | 8 | 9 |
6 | VILNIUS TECH | 5 | 2 | 3 | 8 | 9 | 7 |
7 | VOLLEY-VICTORY | 6 | 2 | 4 | 7 | 13 | 6 |
8 | KARTU | 5 | 2 | 3 | 7 | 11 | 5 |
9 | BITĖS | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 | 3 |
10 | TAURAS | 5 | 1 | 4 | 3 | 12 | 3 |
11 | FOXĖS | 5 | 0 | 5 | 0 | 15 | 0 |
2023/2024 m.
Turnyrinė lentelė
Atnaujinta 2023-02-15
Atnaujinta 2023-02-15
Vieta
|
Komanda
|
R u n g t y n ė s
|
Tšk.
|
S e t a i
|
T a š k a i
s e t u o s e
|
||||||
Viso
|
L
|
Pr
|
L
|
Pr
|
Sant
|
L
|
Pr
|
Sant
|
|||
1
|
Vytauto didžiojo universitetas
|
4
|
4
|
0
|
12
|
12
|
0
|
0,0000
|
300
|
123
|
2,4390
|
2
|
Kauno technologijos universitetas
|
4
|
3
|
1
|
9
|
9
|
5
|
1,8000
|
270
|
271
|
0,9963
|
3
|
Lietuvos sporto universitetas
|
3
|
3
|
0
|
8
|
9
|
2
|
4,5000
|
249
|
181
|
1,3757
|
4
|
Vilniaus universitetas
|
4
|
1
|
3
|
5
|
7
|
9
|
0,7778
|
339 | 276 | 1,2283 |
5
|
Vilniaus Gedimino technikos universitetas
|
4
|
1
|
3
|
3
|
4
|
10
|
0,4000
|
194 | 334 | 0,5808 |
6
|
Klaipėdos universitetas |
3
|
1
|
2
|
2
|
4
|
8
|
0,5000
|
230
|
276
|
0,8333
|
7
|
Mykolo Romerio universitetas |
4
|
0
|
4
|
0
|
1
|
12
|
0,0833
|
203
|
324
|
0,6265
|
2023 birželio 10 d., Vilnius
Nuotraukos
Vieta | Komanda |
1 vieta | Gerda Grudzinskaitė / Rugilė Grudzinskaitė (LSU) |
2 vieta | Dominyka Naudužaitė / Jekaterina Kovalskaja (VU) |
3 vieta | Viltė Bogdanovič / Viktorija Kukučionytė (VDU) |
4 vieta | Laura Bagdonaitė / Lilija Firinovič (MRU) |
5-8 vieta | Lina Čipkutė / Justina Čipkutė (LSMU) |
5-8 vieta | Miglė Murauskaitė / Emilija Jonaitytė (VU) |
5-8 vieta | Melanija Vasiliauskaitė / Ugnė Baltaragytė (VILNIUS TECH) |
5-8 vieta | Jomilė Aleksienė / Gabija Kasperavičiūtė (LSMU) |
Nuotraukos
Paplūdimio tinklinis:
Vieta | Komanda |
1 vieta | Jekaterina Kovalskaja / Dominyka Naudužaitė (VU) |
2 vieta | Rūta Zīle / Vanesa Grosberga (RSU) |
3 vieta | Kristīne Sekijevska / Inga Sauša (DU) |
4 vieta | Lina Čipkutė / Justė Čipkutė (LSMU) |
5 vieta | Merilyn Pähkel / Ethel Uibo (TalTech) |
6 vieta | Simona Povilaitytė / Marija Brazdauskytė (LSMU) |
7 vieta | Gabija Vaikšnoraitė / Gabija Toliušytė (VU) |
8 vieta | Aida Krivelytė / Karolina Augustinaitė (VILNIUS TECH) |
9 vieta | Karmen Kask / Elisabeth Käbin (TLU) |
10 vieta | Kertu Kokk / Helena Vahtramäe (EASS) |
11 vieta | Katrin Altmann / Õnne Heintalu (TTK UAS) |
-
- Puslapio administratoriai:
- Justina Pleskevičiūtė
- Kristina Lazickienė
- Giedrė Burneikaitė
- Raminta Kuktaitė
- Ugnė Daraškevičiūtė