Lengvoji atletika
Pirmakusius, norinčius universitetą atstovauti 2023/2024 m. m. lengvosios atletikos varžybose, prašome kreiptis į komandos vadovę Valdą Morkūnienę el. paštu: crypt:PGEgaHJlZj0ibWFpbHRvOnZhbGRhLm1vcmt1bmllbmVAdmlsbml1c3RlY2gubHQiPnZhbGRhLm1vcmt1bmllbmVAdmlsbml1c3RlY2gubHQ8L2E+:xx
KOMANDOS VADOVAS
VALDA MORKŪNIENĖcrypt:PGEgaHJlZj0ibWFpbHRvOnZhbGRhLm1vcmt1bmllbmVAdmlsbml1c3RlY2gubHQiPnZhbGRhLm1vcmt1bmllbmVAdmlsbml1c3RlY2gubHQ8L2E+:xx |
KOMANDA
2023/2024 m. m. lengvosios atletikos komanda:
Eil. Nr. | Vardas Pavardė | Fakultetas | Kursas |
1 | Justinas Laurinaitis | APF | II mag. |
2 | Lukas Prokopavičius | FMF | IV |
3 | Gytis Andreikėnas | AGAI | III |
4 | Ignas Dumbliauskas | VVF | II |
5 | Justinas Galčius | FMF | III |
6 | Tauras Jokūbas Grincevičius | FMF | I |
7 | Linas Šinkūnas | KIF | I |
8 | Danielius Jevensaper | AGAI | I |
9 | Dominykas Stonkus | AGAI | I |
10 | Markas Juškys | ELF | I |
11 | Jonas Lapukas | MEF | I |
12 | Silvija Žilinskaitė | MEF | II |
13 | Alanas Šablickas | KIF | III |
14 | Loreta Sučkova | STF | I |
15 | Justas Klevinskas | STF | I |
16 | Laurynas Grachovskis | STF | I |
17 | Danielis Matukaitis | STF | I mag. |
18 | Dimitrij Koriakin | FMF | I |
19 | Robert Antonovič | FMF | baigęs |
20 | Gerda Veikutytė | APF | baigusi |
21 | Gabija Bajorinaitė | STF | I |
22 | Rugilė Abukaitytė | APF | IV |
23 | Eliska Valerie Stolbova | AGAI | Erasmus |
VARŽYBOS
2023.05.18-21, Tartu (Estija)
2023.06.13-14, Kaunas
2023.06.13-14, Kaunas
REZULTATAI
2023/2024 m. m.
LIETUVOS STUDENTŲ KROSO ČEMPIONATAS J. PIPYNĖS IR F. KAROBLIENĖS TAURĖMS LAIMĖTI
2023-10-08, Vilnius
Naujiena ir nuotraukos
Š.m. spalio 8 d. vyko Lietuvos studentų kroso čempionatas J. Pipynės ir F. Karoblienės taurėms laimėti.
3 km vyrų bėgime:
1 vieta - Danielius Jevensaper 10:21 (treneris: A. Kalininas)
3 vieta - Justinas Laurinaitis 10:44 (treneris: J. Garalevičius)
10 vieta - Laurynas Grachovskis 11:40 (treneris: R. Zabulionis)
14 vieta - Gytis Andreikėnas 12:21 (treneris: R. Zabulionis)
21 vieta - Vakaris Baradinskas 13:05 (trenerė V. Morkūnienė)
5 km vyrų bėgime:
1 vieta - Ignas Dumbliauskas 17:06 (treneris: K. Jezepčikas)
3 vieta - Lukas Prokopavičius 18:10 (treneris: D. Pavliukovičius)
7 vieta - Tauras Jokūbas Grincevičius 20:20 (treneris: V. Meškauskas)
12 vieta - Justinas Galčius 22:43 (treneris: K. Jezepčikas)
15 vieta - Dmitrij Koriakin 23:48 (trenerė: v. Morkūnienė)
2 km moterų bėgime:
4 vieta - Gerda Veikutytė 8:26 (trenerė: V. Morkūnienė)
8 vieta - Darya Borash 9:51 (trenerė: V. Morkūnienė)
16 vieta - Gabija Bajorinaitė 12: 56 (trenerė: V. Morkūnienė)
1 km moterų bėgime:
29 vieta - Rugilė Abukaitytė 5:10 (trenerė: V. Morkūnienė)
33 vieta - Eliska Valerie Stolbova 5:21 ( trenerė: V. Morkūnienė)
Komandinėje įskaitoje VILNIUS TECH vaikinai iškovojo I-ąją vietą.
Sveikiname visus studentus bei komandos vadovę Valdą Morkūnienę su pergale!
-
- Puslapio administratoriai:
- Justina Pleskevičiūtė
- Kristina Lazickienė
- Giedrė Burneikaitė
- Raminta Kuktaitė
- Ugnė Daraškevičiūtė