Studentus, norinčius prisijungti prie 2023/2024 m. m. imtynių komandos, kviečiame skambinti treneriui Algirdui Šulinskui +37067497321.
TRENERIS
KOMANDA
2023/2024 m. m. imtynių komanda:
Eil. Nr. | Vardas Pavardė | Fakultetas | Kursas |
1. | Alisher Abu | VVF | III |
2. | Ireneuš Bezručkinas-Nadtočij | ELF | I |
3. | Saulius Paukštė | ELF | II |
4. | Ivan Ivchenko | TIF | II |
5. | David Kijevič | FMF | II |
6. | Gijas Mamedov | VVF | baigęs |
7. | Aleksandr Gricenko | FMF | IV |
8. | Matas Laurinavičius | APF | I |
9. | Mantas Leonovas | STF | I |
10. | Matas Matuškevičius | ELF | I |
11. | Tautvydas Kerutis | AGAI | I |
12. | Valdas Dragūnas | ELF | III |
13. | Julijus Kurbatovas | MEF | I |
14. | Mindaugas Ilčiukas | AGAI | III |
15. | Mateuš Vladyslav Litvinovič | ELF | I |
16. | Nedas Rasiulis | MEF | II |
17. | Raigardas Šniras | STF | III |
18. | Ugnius Mockus | ARF | II |
19. | Artūras Junevičius | AGAI | IV |
20. | Svajūnas Stasiukaitis | ELF | II |
21. | Belen Belloso Rodriguez | ARF | Erasmus |
22. | Karina Areškevičiūtė | ELF | III |
23. | Vaidas Bulovas | AGAI | baigęs |
REZULTATAI
2023/2024 m. m.
Lietuvos studentų sambo čempionatas
(2023-10-21, Vilnius)
Naujiena ir nuotraukos
VILNIUS TECH vaikinų komanda bendroje komandinėje įskaitoje iškovojo II-ąją vietą.
Merginos:
III-ąją vietą 50 kg svorio kategorijoje iškovojo Belen Belloso Rodriguez (ARF)
III-ąją vietą 54 kg svorio kategorijoje iškovojo Karina Areškevičiūtė (ELF)
Vaikinai:
I-ąją vietą 64 kg svorio kategorijoje iškovojo Maksim Jakovlev (LAJM)
II-ąją vietą 58 kg svorio kategorijoje iškovojo Alisher Abu (VVF)
II-ąją vietą 64 kg svorio kategorijoje iškovojo Mantas Leonovas (STF)
II-ąją vietą 71 kg svorio kategorijoje iškovojo David Kijevič (FMF)
II-ąją vietą 88 kg svorio kategorijoje iškovojo Tadas Narkus (MEF)
III-ąją vietą 58 kg svorio kategorijoje iškovojo Ireneuš Bezručkinas-Nadtočij (ELF)
III-ąją vietą 79 kg svorio kategorijoje iškovojo Vaidas Bulovas (AGAI)
Lietuvos studentų sambo čempionatas
(2023-10-21, Vilnius)
Naujiena ir nuotraukos
VILNIUS TECH vaikinų komanda bendroje komandinėje įskaitoje iškovojo II-ąją vietą.
Merginos:
III-ąją vietą 50 kg svorio kategorijoje iškovojo Belen Belloso Rodriguez (ARF)
III-ąją vietą 54 kg svorio kategorijoje iškovojo Karina Areškevičiūtė (ELF)
Vaikinai:
I-ąją vietą 64 kg svorio kategorijoje iškovojo Maksim Jakovlev (LAJM)
II-ąją vietą 58 kg svorio kategorijoje iškovojo Alisher Abu (VVF)
II-ąją vietą 64 kg svorio kategorijoje iškovojo Mantas Leonovas (STF)
II-ąją vietą 71 kg svorio kategorijoje iškovojo David Kijevič (FMF)
II-ąją vietą 88 kg svorio kategorijoje iškovojo Tadas Narkus (MEF)
III-ąją vietą 58 kg svorio kategorijoje iškovojo Ireneuš Bezručkinas-Nadtočij (ELF)
III-ąją vietą 79 kg svorio kategorijoje iškovojo Vaidas Bulovas (AGAI)
2023/2024 m. m.
Lietuvos dziudo čempionatas
(2023-10-28, Kėdainiai)
Naujiena
I-ąją vietą 60 kg svorio kategorijoje iškovojo Mantas Leonovas (ST)
III-ąją vietą 73 kg svorio kategorijoje iškovojo David Kijevič (FMF)
III-ąją vietą 90 kg svorio kategorijoje iškovojo Tadas Narkus (MEF)
Lietuvos suaugusiųjų dziudo čempionatas
(2023-10-07, Prienai)
Naujiena
81 kg svorio kategorijoje I-ąją vietą iškovojo David Kijevič (FMF)
90 kg svorio kategorijoje II-ąją vietą iškovojo Artūras Junevičius (AGAI)
90 kg svorio kategorijoje III-ąją vietą iškovojo Tadas Narkus (MF)
66 kg svorio kategorijoje III-ąją vietą iškovojo Mantas Leonovas (SF)
Lietuvos dziudo čempionatas
(2023-10-28, Kėdainiai)
Naujiena
I-ąją vietą 60 kg svorio kategorijoje iškovojo Mantas Leonovas (ST)
III-ąją vietą 73 kg svorio kategorijoje iškovojo David Kijevič (FMF)
III-ąją vietą 90 kg svorio kategorijoje iškovojo Tadas Narkus (MEF)
Lietuvos suaugusiųjų dziudo čempionatas
(2023-10-07, Prienai)
Naujiena
81 kg svorio kategorijoje I-ąją vietą iškovojo David Kijevič (FMF)
90 kg svorio kategorijoje II-ąją vietą iškovojo Artūras Junevičius (AGAI)
90 kg svorio kategorijoje III-ąją vietą iškovojo Tadas Narkus (MF)
66 kg svorio kategorijoje III-ąją vietą iškovojo Mantas Leonovas (SF)
-
- Puslapio administratoriai:
- Justina Pleskevičiūtė
- Kristina Lazickienė
- Giedrė Burneikaitė
- Raminta Kuktaitė
- Ugnė Daraškevičiūtė