FUTBOLAS
VILNIUS TECH FUTBOLO KOMANDA 2023/2024 m. m.
TRENERIS
GIEDRIUS BAREVIČIUScrypt:PGEgaHJlZj0ibWFpbHRvOmdpZWRyaXVzLmJhcmV2aWNpdXNAdmlsbml1c3RlY2gubHQiPmdpZWRyaXVzLmJhcmV2aWNpdXNAdmlsbml1c3RlY2gubHQ8L2E+:xx |
KOMANDA
Vardas Pavardė | Fakultetas | Kursas |
Augustinas Bulka | VVF | 2 |
Jokūbas Bulka | VVF | 2 |
Ronaldas Grižas | STF | 2 mag. |
Nojus Jančiauskas | STF | 1 |
Aleksandr Kormakov | AGAI | baigęs |
Eisvydas Kunigiškis | STF | 2 |
Ignas Kurklietis | FMF | 1 mag. |
Aleks Okolovič | FMF | 2 |
Vilius Paulauskas | VVF | 1 mag. |
Ernest Plavskij | KIF | 3 |
Povilas Pušklevičius | TIF | 4 |
Ignotas Rimavičius | STF | 1 mag. |
Ignas Sabaliauskas | APF | baigęs |
Gintas Skrodenis | APF | 4 |
Deividas Stankevičius | KIF | 4 |
Jurgis Stankevičius | TIF | 1 |
Dominyk Staškevič | APF | 4 |
Laurynas Streikus | ELF | 4 |
Adolis Strež | TIF | 2 |
Tomaš Symulevič | FMF | baigęs |
Artūras Tkačius | TIF | baigęs |
Valdas Vitkauskas | APF | 2 mag. |
Paulius Zaniauskas | STF | 1 |
Žilvinas Zubrickas | STF | 2 |
Danielius Zybartas | TIF | 1 |
Mantas Leonavičius | STF | 2 mag. |
VARŽYBOS
Data | Laikas | Rungtynės | Stadionas | ||
2024-02-08 | 21:15 | VILNIUS TECH | - | FK Bekentas Futsal | VILNIUS TECH sporto salė (Saulėtekio al. 28) |
FK Aktas | - | VILNIUS TECH | |||
2024-03-01 | 20:30 | Spartakas | - | VILNIUS TECH | E. Pliaterytės vid. mokykla (Žirmūnų g. 119) |
VILNIUS TECH | - | FK Setaltas | |||
FK Mostiškės-Tonitra | - | VILNIUS TECH | |||
VDA Futsal | - | VILNIUS TECH | |||
VILNIUS TECH | - | Vilniaus kolegija |
2023/2024 m.m. Lietuvos studentų futbolo čempionatas
II ratas
Informacija ruošiama
REZULTATAI
TURNYRO LENTELĖ
# | Klubas | Rungt. | Perg. | Lyg. | Pral. | Įm. Įv. | Pral. Įv. | Įv. skirt. | Tšk. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | VU | 5 | 3 | 1 | 1 | 13 | 2 | +11 | 10 |
2. | KU | 5 | 2 | 3 | 0 | 15 | 8 | +7 | 9 |
3. | VDU | 5 | 2 | 2 | 1 | 11 | 4 | +7 | 8 |
4. | VILNIUS TECH | 5 | 2 | 1 | 2 | 10 | 10 | 0 | 7 |
5. | LSU | 5 | 2 | 0 | 3 | 5 | 19 | -14 | 6 |
6. | KTU | 5 | 0 | 1 | 4 | 5 | 16 | -11 | 1 |
Turnyrinė lentelė
(atnaujinta 2024-03-07)Vieta | Komanda | Rungtynės | Pergalės | Lygiosios | Pralaimėjimai | Įmušta | Praleista | Skirtumas | Taškai |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Spartakas | 14 | 10 | 2 | 2 | 79 | 39 | +40 | 32 |
2 | VILNIUS TECH | 12 | 10 | 1 | 1 | 59 | 25 | +34 | 31 |
3 | VDA Futsal | 13 | 9 | 0 | 4 | 67 | 37 | +30 | 27 |
4 | FK Aktas | 12 | 8 | 1 | 3 | 66 | 43 | +23 | 25 |
5 | FK Setaltas | 12 | 6 | 0 | 6 | 50 | 43 | +7 | 18 |
6 | Vilniaus kolegija | 14 | 5 | 2 | 7 | 43 | 61 | -18 | 17 |
7 | FK Mostiškės-Tonitra | 14 | 3 | 1 | 10 | 66 | 109 | -43 | 10 |
8 | FK Bekentas Futsal | 14 | 2 | 2 | 10 | 52 | 80 | -28 | 8 |
9 | SK Nemenčinė-Hegvita | 13 | 1 | 1 | 11 | 33 | 78 | -45 | 4 |
-
- Puslapio administratoriai:
- Justina Pleskevičiūtė
- Kristina Lazickienė
- Giedrė Burneikaitė
- Raminta Kuktaitė
- Ugnė Daraškevičiūtė