Elektroninių sistemų katedra
Turite klausimų?
susisiekite jums patogiu būdu
Telefonas (8 5) 274 4766
El. paštas crypt:PGEgaHJlZj0ibWFpbHRvOmUuc2lzdGVtb3NAdmd0dS5sdCI+ZS5zaXN0ZW1vc0B2Z3R1Lmx0PC9hPg==:xx
Elektroninių sistemų katedra
Bakalauro baigiamojo darbo užsakymas
Jei turite idėjų ir galimybių jų įgyvendinimą paremti, pvz., sudarant sąlygas studentams atlikti gamybinę praktiką, pasinaudoti įmonės infrastruktūra (atliekant maketavimą ar tyrimą) arba tiesiog paremiant elektronikos elementais ir medžiagomis, kviečiame registruoti Bakalauro baigiamojo darbo užsakymą.
Mes žiniasklaidoje
VGTU Sėkmės istorijos: Dovilė Kurpytė
D. Kurpytė: „Technologijos turi padėti žmogui spręsti problemas, o ne jas kurti“
Gedimino technikos universiteto (VGTU) doktorantė bei Elektronikos fakulteto lektorė tiksli kaip laikrodis ir, nors susitinkame po dienos darbų, duodama man ranką plačiai šypsosi. Dovilės ilgai pristatinėti nereikia. Laimėjusi IEEE 8 regiono (Europa, Afrika, Vidurinieji Rytai (daugiau nei 100 šalių)) apdovanojimą, viena iš tarptautinio mokslo komunikacijos talentų konkurso „Šlovės laboratorija“ (angl. FameLab) finalininkių, dalyvavusi mokymuose su BBC mokslo populiarinimo žurnalistu, Lietuvos jaunųjų mokslininkų sąjungos pirmininkė ir tarybos narė, pašnekovė entuziastingai atsakinėja į klausimus, o jos atsakymai išduoda, kad šios moters karjera vystosi puikiai.
VGTU.lt
VGTU.lt
D. Navakauskas: „Drįstu save vadinti mokslo politiku“
Mintimis valdomi kompiuteriai, jutiminių sistemų manipuliatoriai – artėja laikas, kai šios naujovės taps mūsų gyvenimo kasdienybe. Tai jau nebe svajonės, o pastarųjų metų mokslo laimėjimai, kurie, pasak intelektualiųjų sistemų kūrėjų, paveiks daugelį gyvenimo sričių.
Apie aukštąsias technologijas, mokslininko kelią ir dar daug ką – pokalbis su VGTU Elektronikos fakulteto profesoriumi Daliumi Navakausku.
Ilgi darbo dešimtmečiai universitete: galima mokytis tik iš savo klaidų
Praėjusio amžiaus viduryje – kaip keistai tai skambėtų – VGTU profesoriai emeritai kūrė techniškąjį universitetą. Gynėsi disertacijas, rašė vadovėlius, skaitė paskaitas, kai dabartinė studentų karta dar nebuvo gimusi. Ilgi darbo dešimtmečiai universitete. Santvarkų pokyčiai, technologinė evoliucija, ilgo kūrybinio darbo devalvacija. Turbūt neišvengimas ir deja vu fenomenas. Paklausti, ar yra dalykų, kurie sukelia šypseną, nors mes, jaunoji karta, interpretuojame labai rimtai, profesoriai emeritai vieningai tyli...
A. Ušinskas: „Mane stebina, koks yra trapus pasaulis ir jo grožio samprata“
„Mane stebina, koks yra trapus pasaulis ir jo grožio samprata“, – kalba vienas iš perspektyvių ir produktyvių VGTU Elektronikos fakulteto Elektroninių sistemų katedros dėstančių mokslininkų docentas daktaras Andrius Ušinskas, besidomintis kompiuterinės regos ir medicinoje taikomo vaizdų apdorojimo tyrimais. Prieš porą metų vadovavo tarptautiniam projektui, kurio tyrimai buvo susiję su žmogaus galvos kraujagyslių aneurizmos angiogramose matomų vaizdų analize.
Gamintojų gudrybės, kaip išlaikyti žmogų prikaustytą prie telefono
Pagrindinė mobiliųjų telefonų programėlių funkcija – padėti žmogui, tačiau daugiausia laiko naudodami telefoną žmonės skiria socialinių tinklų programėlėms ir žaidimams. Kokias gudrybes taiko kūrėjai ir kaip jų galima išvengti, pasakoja VGTU Elektroninių sistemų katedros lektorė Dovilė Kurpytė.
Delfi.lt
Delfi.lt
Pirmąją savo programėlę galite sukurti vos per dvi valandas
Pirmąją programėlę galima sukurti vos per porą valandų ir tai geba padaryti net moksleiviai. Taip LRT RADIJUI sako Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) Elektronikos fakulteto lektorė ir doktorantė Dovilė Kurpytė. Anot jos, nors rinkoje suskaičiuojami keli milijonai programėlių, yra nesunkių būdų, kaip savąją išpopuliarinti.
Lrytas.lt
Lrytas.lt
What lecturers have to say about futurepreneurs?
We believe that practice is the most important part of learning. In Futurepreneurs’18 we promoted our entrepreneurship trainings to universities and colleges all across Lithuania. Our sponsors Lietuvos energija, Luminor Lietuva (Luminor Lietuva) and Western Union established prizes not only for the best teams, but for the most helpful lecturers, too.
Futurepreneurs.eu
Futurepreneurs.eu
Mokyklų bibliotekininkai lankėsi VGTU „Linkmenų fabrike“
Gegužės 15 d. mokyklų bibliotekininkės dalyvavo mokymuose „3D modelių kūrimas ir virtuali realybė“, kurie vyko VGTU „LinkMenų fabrike“. Mokymų metu dalyviai buvo supažindinti su šio centro paskirtimi ir veiklomis.
Amb.lt
Amb.lt
Startuolių kūrėjai: „Svarbu ne vien tik idėja“
Galimybė pažvelgti į problemą kitu kampu, sunkus ir nuolatinis darbas, mąstymas tvarios plėtros principais – taip pokyčių verslą skatinančių startuolių kūrimą apibūdina jų kūrėjai. Siekis išsaugoti švarią aplinką ir užtikrinti darnų vystymąsi jiems nėra tik tušti žodžiai. Jaunimo verslumo skatinimo programos „Futurepreneurs“ startuolių kūrėjai siekia šias madingas frazes ir idėjas paversti realiai įgyvendinamais verslo modeliais.
„Futurepreneurs“ dalyviai su intriga ir džiaugsmu prisimena savo įspūdžius. Jie vienbalsiai rekomenduotų ją draugams ar visiems, kurie nori ne tik išbandyti savo jėgas, bet ir sukurti tvarų, pasaulį gerinantį verslą ar produktą.
Emokykla.lt
„Futurepreneurs“ dalyviai su intriga ir džiaugsmu prisimena savo įspūdžius. Jie vienbalsiai rekomenduotų ją draugams ar visiems, kurie nori ne tik išbandyti savo jėgas, bet ir sukurti tvarų, pasaulį gerinantį verslą ar produktą.
Emokykla.lt
Aplinkos apsaugos diena Aukštadvario regioniniame parke
2015 m. birželio 5 d. Aukštadvario regioniniame parke, kaip ir kitose Lietuvos saugomose teritorijose, buvo paminėta Pasaulinė aplinkos apsaugos diena. Šios šventės proga, kartu džiaugiantis ir kalendorinės vasaros pradžia, vyko aplinkosaugos renginys – žygis į Albinavą, kuriame dalyvavo visi gamtą mylintys ARP lankytojai, taip pat Aukštadvario mokyklų (Aukštadvario mokyklos-darželio „Gandriukas“, Aukštadvario gimnazijos, Aukštadvario žemės ūkio mokyklos) moksleiviai ir pedagogai, Trakų miškų urėdijos miškininkai.
V. Plegevičius taip pat pristatė ir garbius svečius – Albinavos dvaro, palivarko šeimininkus Henriką ir Vacių Mališauskus (deja, sodyba nėra išlikusi, išskyrus seną akmeninį šulinį, senovinės dūminės pirties sienas, senuosius dvaro medžius, taip pat paminklinę lentą, skirtą bajorų Mališauskų giminei).
D. Kurpytė: „Kaip papildyta realybė pakeis mūsų gyvenimus?”
D. Kurpytė: „Kaip tapti mokslininku?”
Studentai ir verslininkai susitiko VGTU karjeros dienose
2020-06-03
-
- Puslapio administratoriai:
- Dalius Navakauskas
- Justas Žiūras
- Rūta Bernotaitė
- Aurimas Gedminas
- Šarūnas Paulikas
- Andžej Kuldoš
- Vaiva Norkevičiūtė
- Augustė Jablonskytė
- Agnė Augustinaitė