www.vgtu.lt
VGTU Naujienų portalas Naujienos Žurnalistas K. Vyšniauskas: „Tau 20 keli, tu nieko nežinai ir tai yra O.K.“

Žurnalistas K. Vyšniauskas: „Tau 20 keli, tu nieko nežinai ir tai yra O.K.“

2017-03-16
Žurnalistas K. Vyšniauskas: „Tau 20 keli, tu nieko nežinai ir tai yra O.K.“
Dabartiniai dvidešimtmečiai gyvena greitu tempu, kurį jiems diktuoja nepastovus gyvenimo būdas ir galimybės, kurios, atrodo, atsiveria kiekviename žingsnyje. Dėl to labai lengva pasimesti tarp didelės gausos veiklų ir tai, kas labiausiai patinka bei kur galima ugdyti savo talentus, nes norisi išbandyti viską. 
 
Kaip pasirinkti savo kelią, Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) „Karjeros dienų“ paskaitoje studentams patarimus dalino žurnalistas, „Žinių radijo“ laidos „Man 20 keli“ vedėjas, muzikos ekspertas Karolis Vyšniauskas. Vaikino teigimu, viskas yra gerai, jeigu nežinai, ką nori veikti, ir dar neatradai savęs per dvidešimt metų. Pats laidos vedėjas dabar užsiima įvairia žurnalistine veikla, tačiau nėra tikras dėl jos tęstinumo.
 
„Viskas gyvenime bus kitaip negu jums atrodo“, – teigia pranešėjas, savo laidoje kalbinantis įvairių sričių Y kartos atstovus. Paskaitoje jis pateikė kelis pavyzdžius, kaip dvidešimtmečiai kuria savo gyvenimus, užsiimdami mėgstama veikla, kuri galbūt jiems ir neužtikrina sėkmingos karjeros, tačiau teikia malonumą. Visi jie laimingi, nes gali užsiimti mėgstamu darbu ir visiškai nesijaudina, kad nesijaučia save atradę iki galo, galbūt net neįsivaizduoja, ką veiks ateityje.
 
K. Vyšniauskas pabrėžia, kad nereikia stengtis siekti tikslų, svarbiau yra daug dirbti, kad būtum savo srities profesionalu. Visada reikia atminti, kad be didelių pastangų norimo rezultato pasiekti neįmanoma.
 
„Pasaulis pasikeitė ir reikia džiaugtis, kad gimėmė tokiu laiku“, – reziumuoja K. Vyšniauskas.
 
 
Parengė Akvilė Noreikaitė
    • Puslapio administratoriai:
    • Vaiva Norkevičiūtė
    • Eglė Kirliauskaitė
    • Liucilė Vervečkaitė
    • Justė Kareivaitė