www.vgtu.lt
VGTU Naujienų portalas Naujienos VGTU Strateginio planavimo ir KVS patirtimi domėjosi Kolumbijos universitetas

VGTU Strateginio planavimo ir KVS patirtimi domėjosi Kolumbijos universitetas

2017-04-19
VGTU Strateginio planavimo ir KVS patirtimi domėjosi Kolumbijos universitetas
Šį mėnesį Vilniaus Gedimino technikos universitete (VGTU) svečiavosi Kolumbijos universiteto Pontificia Universidad Javeriana (angl. Pontifical Javeriana University, liet. Pontificia Javeriana universitetas) atstovas Jorge Alberto Silva Rueda – Planavimo skyriaus vadovas, turintis daugiau nei 20 metų darbo patirtį universitete. Jo vizito pagrindinis tikslas buvo nukreiptas į VGTU gerąją praktiką tokiose srityse kaip strateginis planavimas,  kokybės vadyba, analizė bei dalyvavimas reitinguose.
 
VGTU Strateginio planavimo, kokybės vadybos ir analizės centras (SPKVAC) pasidalino savo patirtimi su svečiu iš Kolumbijos universiteto, kurio, kaip paaiškėjo Kolumbijos atstovo vizito metu, strateginio planavimo ir kokybės vadybos veiklos dar nėra pakankamai efektyviai išvystytos kaip VGTU. Todėl, nors ir Pontificia Javeriana universitetas užima gana auštą poziciją QS World University Rankings reitinge (431-440 bendroje eilėje), formuojant naują strateginio planavimo sistemą Kolumbijos universitete yra būtina užsienio šalių geroji praktika efektyviau vykdyti universiteto veiklas strateginio planavimo, kokybės, mokslo (meno) ir inovacijų, studijų, bendradarbiavimo su strateginiais partneriais srityse.
 
Jorge Alberto Silva Rueda patiko ne tik VGTU Strateginio planavimo sistemos logika, bet ir naudojamas Kokybės vadybos sistemos (KVS) informacinis modulis, susietas su strateginio planavimo efektyvumo rodikliais, procesais ir dokumentais. Panašaus tipo sistemą svečias galvoja taikyti ir savo universiteto atveju.
Užsienio atstovas taip pat viešėjo Integracijos ir karjeros direkcijoje, Užsienio ryšių direkcijoje, Studijų direkcijoje, kūrybiškumo ir inovacijų fabrike „LinkMenų fabrikas“ bei susitiko su rektoriaus patarėju aptarti kitų universiteto vykdomų veiklų.
 

Pontificia Javeriana universitetas – privataus tipo universitetas Kolumbijoje, turintis 18 fakulteto lygmens padalinių, kurie vadinami mokyklomis (angl. „schools“), ir daugiau nei 30 000 studentų. Universitetas dalyvauja ir reitinge „Times Higher Education 2017“ (THE), kuriame užima 501-600 vietą, t. y. šiek tiek žemesnę poziciją, nei QS World University Rankings.
 
VGTU Kokybės vadybos sistemos informacinis modulis yra integruotas į Intranetą čia (VGTU kolektyvo bendram naudojimui).
 
Su VGTU kokybės politika galite susipažinti čia.
 
VGTU dalyvavimas QS World University Rankings viešinamas čia.
 
    • Puslapio administratoriai:
    • Vaiva Norkevičiūtė
    • Eglė Kirliauskaitė
    • Liucilė Vervečkaitė
    • Justė Kareivaitė