www.vgtu.lt
VGTU Naujienų portalas Naujienos Pirmosios Finansų olimpiados finalas: kas pasirodė geriausiai?

Pirmosios Finansų olimpiados finalas: kas pasirodė geriausiai?

2017-05-05
Pirmosios Finansų olimpiados finalas: kas pasirodė geriausiai?
Penktadienį Vilniaus Gedimino technikos universitete vyko pirmąjį kartą Lietuvoje rengiamas Finansų Olimpiados finalas.

JAV finansinių technologijų įmonė Nasdaq ir VGTU Verslo vadybos fakultetas kartu su kitomis finansų bendrovėmis suorganizavo Finansų olimpiadą, kurios pirmajame etape balandžio mėnesį dalyvavo daugiau kaip 600 9-12 klasių mokinių iš visos Lietuvos. Dalyvių sulaukta tiek iš didžiųjų, tiek mažesnių Lietuvos miestų: Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Utenos, Švenčionių, Panevėžio, Palangos, Ukmergės, Telšių, Tauragės, Šiaulių, Šilutės, Šeduvos, Šalčininkų, Šakių, Rūdiškių, Rokiškio, Rietavo, Raseinių, Radviliškio Prienų, Plungės, Pasvalio ir kitų. Na, o į finalinį etapą patekto tik 95 geriausius rezultatus parodę moksleiviai. Iš jų 37 merginos ir 58 vaikinai.
 
Pirmąją vietą užmėmė Rytis Kazimieras Jonynas ir Aurimas Klimašius iš Vilniaus Licėjaus, antrąją dalijosi Vilniaus Žirmūnų gimnazijos auklėtinė Vaiva Šilabritaitė, VIlniaus Licėjaus mokiniai Kamilė Sūdžiūtė ir Jakub Vujči bei Vytrauto Didžiojo universiteto "Rasos gimnbazijos" moksleivis Šarūnas Paplauskas, o trečioji vieta atiteko Vilniaus Licėjaus auklėtiniams Mykolui Vosyliui, Ievai Vaškelytei, Kasparui Karaliui ir Kauno technologijos universiteto gimnazijos mokiniui Andriui Minelgai.

Nugalėtojų laukė nepakartojami prizai: popietė su Finansų ministru Viliumi Šapoka, Kūrybinės dirbtuvės  VGTU „LinkMenų fabrike“, Lietuvos banko įsteigti sidabriniai medaliai, parnerių įsteigti piniginiai prizai ir dar daugelis kitų.

Renginį rėmė „Seesam Insurance AS Lietuvos filialas“, „OP Corporate Bank“, „KPMG Baltics“, renginio partneriai Europos Komisijos atstovybei Lietuvoje, Lietuvos Bankui, Laisvosios rinkos institutui, Finansų ir Švietimo ministerijoms.
    • Puslapio administratoriai:
    • Vaiva Norkevičiūtė
    • Eglė Kirliauskaitė
    • Liucilė Vervečkaitė
    • Justė Kareivaitė