www.vgtu.lt
VGTU Naujienų portalas Tarptautinės patirtys VGTU viešėjo svečias iš prestižinio JAV universiteto

VGTU viešėjo svečias iš prestižinio JAV universiteto

2017-11-06
VGTU viešėjo svečias iš prestižinio JAV universiteto
Lapkričio 6 d. Vilniaus Gedimino technikos universitete (VGTU) viešėjo UAB „Innoera global“ direktoriaus pavaduotojas Mantas Jonelis ir svečias iš Berklio universiteto (Berklis, Kalifornija, JAV) Reza Nikfar. Svečiai atvyko susipažinti su VGTU, daugiau sužinoti apie mokslinę universiteto veiklą, domėjosi čia siūlomomis startuolių kūrimą skatinančiomis veiklomis. Vizito tikslas – rasti kuo daugiau bendrų interesų taškų, sričių, kuriose būtų galima kartu dirbti, įgyvendinti bendras veiklas ir projektus.
 
Svečiai susitiko su VGTU Mokslo ir inovacijų prorektoriumi Antanu Čeniu, Tarptautinių ryšių prorektore Asta Radzevičiene, Mokslo direkcijos vadovu Vaidotu Vaišiu, Civilinės inžinerijos mokslo centro vadovų Šarūnu Skuodžiu bei Pastatu energetikos katedros vedėju Vytautu Martinaičiu.
 
Po susitikimo su VGTU bendruomenės atstovais svečiai apsilankė VGTU Civilinės inžinerijos mokslo centre bei Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parke, kur susitiko su ten dirbančiais universitetų startuoliais.
 
    • Puslapio administratoriai:
    • Vaiva Norkevičiūtė
    • Eglė Kirliauskaitė
    • Liucilė Vervečkaitė
    • Justė Kareivaitė