VGTU Naujienų portalas Tarptautinės patirtys Tarptautinės dienos studentams, planuojantiems išvykti mainams į užsienį

Tarptautinės dienos studentams, planuojantiems išvykti mainams į užsienį

2018-02-05
Tarptautinės dienos studentams, planuojantiems išvykti mainams į užsienį
Vasario 7 d., 13:45–14:30 val., 03 auditorijoje (Saulėtekio al. 11, Vilnius) vyks Tarptautinės dienos studentams, planuojantiems išvykti mainams į užsienį.

Renginio metu studijų galimybes užsienyje pristatys Lina Pavasarytė, o praktikų – Šarūnė Šilanskaitė. Jos papasakos apie paraiškos teikimo, atrankų ir mainų periodo procesus bei supažindins su galimybėmis studijuoti ar/ir atlikti praktiką užsienyje. Viso renginio metu bei po jo bus galima užduoti klausimus. Renginys vyks lietuvių kalba.

Renginyje taip pat dalyvaus studentai, kurie pasakos savo istorijas bei atsakys į klausimus apie asmenines patirtis šalyse bei universitetuose, kuriuose praleido daug laiko.

Užsienio ryšių direkcijos informacija