www.vgtu.lt
VGTU Naujienų portalas Naujienos VGTU Sporto ir meno centro sportininkų ir menininkų pagerbimo šventė

VGTU Sporto ir meno centro sportininkų ir menininkų pagerbimo šventė

2017-06-14
VGTU Sporto ir meno centro sportininkų ir menininkų pagerbimo šventė
Birželio 13 d. surengta tradicinė VGTU Sporto ir meno centro sportininkų ir menininkų pagerbimo šventė. Renginio metu dovanomis apdovanoti geriausius rezultatus 2016/2017 metais demonstravę įvairių sporto šakų sportininkai ir komandos, juos parengę treneriai. Meno kolektyvų absolventai apdovanoti už aktyvią veiklą visus studijavimo metus. Renginys vyko VGTU centrinių rūmų šeštame aukšte, kur atsiveria nuostabi panorama, o jaukią atmosferą kūrė VGTU architektūros fakulteto studentų Tomos Stachnevičiūtės ir Andriaus Balionio kūriniai.
 
Sveikinimo žodžius sakė ir apdovanojimus teikė VGTU rektorius Alfonsas Daniūnas, studijų prorektorius Romualdas Kliukas ir Sporto ir meno centro direktorius Alfredas Lukaševičius. Rektorius savo kalboje džiaugėsi paskelbtais tarptautiniais universiteto reitingo rezultatais ir mūsų studentų indėliu patekus tarp 2,1 proc. geriausių pasaulio universitetų. Studijų prorektorius pasidžiaugė studentų sportiniais ir meniniais pasiekimais, tačiau linkėjo nepamiršti, jog studijos yra pirmoje vietoje.
 
„Didžiuojamės Jumis! Mokydamiesi viename geriausių Lietuvos universitetų, sėkmingai derinate mokslus ir užklasinę veiklą. Laviravimas tarp studijų ir aukštų sportinių ir meninių rezultatų yra labai alinantis darbas. Tai daug pasako apie Jus kaip apie žmogų, parodo Jūsų išskirtines asmenines savybes. Todėl, mums yra labai svarbu parodyti dėmesį ir apdovanoti Jus, sportininkai ir menininkai, už nuoširdų, sunkų darbą garsinant VGTU Lietuvoje ir užsienyje. Jūs savo komandose ar kolektyvuose esate viena šeima. Mes norime, kad laikui bėgant šeima taptų ir visa neformali VGTU Sporto ir meno centro bendruomenė. Linkiu kolekcionuoti atmintyje geras akimirkas, tik taip, manau, išmoksime vertinti praleistą laiką kartu. Linkiu gyventi šia minute, pasidžiaugti šia akimirka, nes tai jūsų šlovės valanda“, – sveikinimo kalboje kalbėjo Sporto ir meno centro direktorius Alfredas Lukaševičius.
 
Pagerbimo renginyje apdovanoti šie VGTU sportininkai ir menininkai:
 
 
 
 
 
    • Puslapio administratoriai:
    • Vaiva Norkevičiūtė
    • Eglė Kirliauskaitė
    • Liucilė Vervečkaitė
    • Justė Kareivaitė