www.vgtu.lt
VGTU Naujienų portalas Naujienos VGTU – saugesnę logistinių procesų aplinką formuojančiame projekte

VGTU – saugesnę logistinių procesų aplinką formuojančiame projekte

2017-10-05
VGTU – saugesnę logistinių procesų aplinką formuojančiame projekte
Rugsėjo 28 d. rytą Klaipėdą sudrebino priešgaisrinės apsaugos ir kitų specialiųjų tarnybų sirenų gausmas – uoste, vienoje krovos kompanijoje, kraunant konteinerį su pavojingą medžiaga nugriaudėjo sprogimas. Laimei, visa tai, tik plataus mąsto pratybų scenarijus – pratybų, kurios buvo organizuotos tarptautinio, BSR INTERREG programos finansuojamo, projekto HAZARD rėmuose.
 
Projekto tikslas yra išanalizuoti logistinių procesų saugumo aspektus, vykdant įvairius krovos darbus ir kitas logistines operacijas Baltijos valstybių uostuose, taip pat paskatinti įvairių specialiųjų tarnybų, atsakingų už saugumą ir avarijų likvidavimą, bendradarbiavimą ir naujų metodikų paiešką.
 
Vilniaus Gedimino technikos universitetas (VGTU) kartu su kitais akademiniais partneriais – Hamburgo technikos universitetu (TUHH, Vokietija) bei Turku universitetu (Suomija) – dalyvauja šiame projekte, atlieka tyrimus, siekia įvertinti galimas rizikas bei bendradarbiauja su kitais projekto partneriais formuojant saugesnę logistinių procesų aplinką. 
 
 
Naujiena parengta pagal VGTU Logistikos ir transporto vadybos katedros vedėjo doc. dr. Dariaus Bazaro informaciją
 
    • Puslapio administratoriai:
    • Vaiva Norkevičiūtė
    • Eglė Kirliauskaitė
    • Liucilė Vervečkaitė
    • Justė Kareivaitė