www.vgtu.lt
VGTU Naujienų portalas Naujienos VGTU „Innovation Drift 2017“: nuo šildančio kilimėlio iki interneto greičiu važiuojančio automobilio

VGTU „Innovation Drift 2017“: nuo šildančio kilimėlio iki interneto greičiu važiuojančio automobilio

2017-10-09
VGTU „Innovation Drift 2017“: nuo šildančio kilimėlio iki interneto greičiu važiuojančio automobilio
„Innovation Drift 2017“ – vienas didžiausių ir ambicingiausių inovacijų renginių Baltijos jūros regione. Jau spalio 12–13 d. vyksiančiame renginyje dalyvauja ir Vilniaus Gedimino technikos universitetas (VGTU).
 
„Open R&D“ erdvėje, kur įsikurs VGTU, bus galima pamatyti ir išbandyti „Warm feet Mat“ – savaime šildantį vonios kilimėlį, nešiojamą CMR-B- skaliarinį magnetinio lauko matuoklį, interaktyvų bei į judesius reaguojantį stalą, bioninį rankos protezą, žmogaus rankų ir kojų sulenkimų kampus matuojančią įrangą, teleoperacijų simuliatorių, lėktuvėlį skraidinantį „LinkMenų fabriko“ dviratį ir pirmąjį pasaulyje interneto greičiu važiuojantį automobilį, kurtą bendradarbiaujant su telekomunikacijų bendrove „Tele2“.
 
Taip pat spalio 12 d., ketvirtadienį, 16:00–16:30 val. VGTU profesorius habil. dr. Vytautas Martinaitis skaitys pranešimą „Sustainability model for buildings and renewable energy – where is the basement“.
 
Dviejų dienų renginyje mokslo, verslo ir politikos atstovai specialistams skirtoje tarptautinėje konferencijoje dalinsis patirtimi ir ieškos galimybių efektyviau suvienyti mokslininkų įžvalgas ir verslo poreikius kuriant inovatyvius procesų valdymo sprendimus, taip pat diskutuos apie arčiausiai vartotojų esančias inovacijas: ateities robotiką, išmaniojo miesto galimybes, naujausias kosmoso technologijas, technologijų bei verslo grėsmes, ateities visuomenę ir kt. Renginio metu taip pat vyks verslo kontaktų mugė, bei inovacijų ir technologijų paroda.
    • Puslapio administratoriai:
    • Vaiva Norkevičiūtė
    • Eglė Kirliauskaitė
    • Liucilė Vervečkaitė
    • Justė Kareivaitė