www.vgtu.lt
VGTU Naujienų portalas Naujienos VGTU biblioteka kvietė kartu pasitikti „Knygų Kalėdas“

VGTU biblioteka kvietė kartu pasitikti „Knygų Kalėdas“

2017-12-07
VGTU biblioteka kvietė kartu pasitikti „Knygų Kalėdas“
Gruodžio 7 d. (ketvirtadienį) Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) biblioteka kvietė drauge pasitikti „Knygų Kalėdas“ su kalėdinių burbulų dirbtuvėmis, tapymu ant vandens, karšta imbierine arbata ir cinamonu kvepiančiais pyragais.

Susibūrimo metu VGTU bibliotekos atstovės pristatė LR Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuojamą „Knygų Kalėdų“ akciją, kurios šių metų šūkis – „Dovanokime knygų SAVO bibliotekoms“. VGTU Biblioteka taip pat kviečia prisidėti prie gražios tradicijos ir dovanoti knygas – akcijos knygų dėžes galima rasti SRK-I rūmų fojė ir centrinėje bibliotekoje.

Prieš septynerius metus prasidėjusios „Knygų Kalėdos“ buvo visuomenės atsakas į sunkią tuo metu bibliotekų situaciją sąmoningai dovanojant naujas, skaitytojų mėgstamas knygas miestų ir miestelių, mokyklų bibliotekoms ir visiems knygų mylėtojams. Per šešerius akcijos „Knygų Kalėdos“ metus šalies bibliotekoms padovanota per 225 tūkst. knygų.

Per visą akcijos gyvavimo laiką „Knygų Kalėdos“ tapo visuotiniu, knygų bičiulius visoje šalyje sutelkiančiu judėjimu, kuriame dalyvauja 1270 viešųjų bibliotekų ir 1500 mokyklų bibliotekų. Knygas praėjusiais metais tradiciškai dovanojo šalies gyventojai, bendruomenės, verslo ir visuomeninės organizacijos, leidėjai ir rašytojai, užsienio šalių ambasados.

 
    • Puslapio administratoriai:
    • Vaiva Norkevičiūtė
    • Eglė Kirliauskaitė
    • Liucilė Vervečkaitė
    • Justė Kareivaitė