www.vgtu.lt
VGTU Naujienų portalas Naujienos Unikali galimybė prisijungti prie Burning Man 2017 lietuvių projekto komandos

Unikali galimybė prisijungti prie Burning Man 2017 lietuvių projekto komandos

2017-07-05
Unikali galimybė prisijungti prie Burning Man 2017 lietuvių projekto komandos
Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) Kūrybiškumo ir inovacijų centras „LinkMenų fabrikas“ kartu su Lietuvos „Degančio žmogaus“ bendruomene skelbia neeilinį iššūkį – atsiradus laisvai vietai, ieškomas komandos narys kelionei į kasmetinį savaitės trukmės alternatyvaus meno festivalį „Burning Man“ (liet. Degantis žmogus).
 
Iš anksto numatytas komandos narys nebegali dalyvauti projekte, tad naujasis turėtų atlikti jo rolę – pristatyti meninę-techninę instaliaciją „Dance of the Dawn“ (liet. Aušros šokis) – vieną iš septynių Europoje gimusių šiuometinio festivalio projektų. Į Burning Man 2017 lietuvių stovyklos komandą įsiliejusio žmogaus užduotis bus kaupti foto ir video medžiagą bei aprašyti kelionės nuotykius.
 
„Į visas savo vykdomas veiklas siekiame įtraukti VGTU studentus. Šis projektas – ne išimtis. Kartu su VGTU Kūrybinių industrijų fakultetu padengsime visas kelionės išlaidas studentui, kuris įrodys, kad yra pasirengęs tokiam žurnalistiniam nuotykiui!“ – džiaugėsi VGTU „LinkMenų fabriko“ direktoriaus pavaduotoja Eglė Girdzijauskaitė.
 
„Burning Man LT“ komanda keliaus iš Vilniaus į San Franciską, iš kur lauks kelionė į Juodosios uolos dykumą. Nuvykus į vietą komanda imsis stovyklos įrengimo ir instaliacijos statymo darbų.
 
„Burning Man“ organizatoriai iš 550 paraiškų atrinko 75 ir skyrė dalinį finansavimą („Art Grant“) joms įgyvendinti per „Burning Man“ meno projektų skatinimo programą „Burning Man Honoraria Art Grants program“. Iš 75 sėkmingų projektų, tik 7 atstovauja Europą, ir 1 Lietuvą.
 
Projekto komanda laukia kandidatų laiškų iki liepos 8 d. adresu: linkmenufabrikas@vgtu.lt
    • Puslapio administratoriai:
    • Vaiva Norkevičiūtė
    • Eglė Kirliauskaitė
    • Liucilė Vervečkaitė
    • Justė Kareivaitė