www.vgtu.lt
VGTU Naujienų portalas Naujienos Trumpas gidas sklandžiai mokslo metų pradžiai

Trumpas gidas sklandžiai mokslo metų pradžiai

2017-09-04
Trumpas gidas sklandžiai mokslo metų pradžiai
Kad nauji mokslo metai prasidėtų sklandžiai, kviečiame tiek Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) pirmakursius, tiek vyresnių kursų studentus atkreipti dėmesį į informaciją, kuri gali būti naudinga ir padėti nepamiršti svarbiausių dalykų.
 
Priėmimas į VGTU sporto ir meno kolektyvus. VGTU rūpinasi ne tik savo studentų išsilavinimu, bet ir jų menine raiška bei sportiniais pasiekimais. VGTU Sporto ir meno centras kviečia sudalyvauti atrankoje į VGTU sporto ir meno kolektyvus.
 
Orientacinė savaitė pirmakursiams. Rugsėjo pirmosiomis savaitėmis vyksta Orientacinė savaitė pirmakursiams. Jos metu į VGTU bendruomenę įsiliejantys nauji studentai bus supažindinami su universitetu, jo pasiekimais, studijų struktūra, tradicijomis. Jie turės progą daugiau sužinoti apie savo fakultetus, studijų struktūrą, atsiskaitymų formas, studijų dalykų kreditų sistemą, gaus naudingos informacijos apie mokymosi universitete specifiką, laiko planavimo patarimus. Studentai taip pat išgirs apie VGTU teikiamas galimybes: techninę kūrybą VGTU Inovacijų ir kūrybiškumo centre „LinkMenų fabrikas“, verslumo galimybes, Talentų ugdymo programą, Studentų sporto ir meno galimybes.
 
Norintys nepraleisti Orientacinės savaitės paskaitų turėtų sekti naujienas fakulteto interneto tinklalapyje ir studentų informacinėje sistemoje ManoVGTU.
 
Pirmakursio gidas #VGTUSTART. Esminę informaciją apie universitetą ir studijų pradžią galima rasti 2017 m. pirmakursio gide #VGTUSTART. Elektroninę versiją galima rasti ČIA, o popierinę – universiteto erdvėse.
    • Puslapio administratoriai:
    • Vaiva Norkevičiūtė
    • Eglė Kirliauskaitė
    • Liucilė Vervečkaitė
    • Justė Kareivaitė