www.vgtu.lt
VGTU Naujienų portalas Naujienos Prisijunkite prie universitetų vasaros iššūkio!

Prisijunkite prie universitetų vasaros iššūkio!

2017-06-14
Prisijunkite prie universitetų vasaros iššūkio!
Visus Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) bendruomenės narius kviečiame prisijungti prie universitetų vasaros iššūkio.  
 
Universitetų vasaros iššūkis – tai birželio 1 d.–rugpjūčio 31 d. vykstantis tarptautinis tarpuniversitetinis žaidimas, kurio metu fizinio aktyvumo skalėje varžosi Lietuvos bei Europos universitetų bendruomenių nariai: studentai, dėstytojai, mokslininkai, administratoriai ir kiti darbuotojai.
 
Dalyvauti gali visi VGTU darbuotojai ir studentai, reikia tik užsiregistruoti portale http://www.aktyvi-vasara.vu.lt/
Užsiregistravę ir pasirinkę atstovaujamą universiteto padalinį pateksite į savo asmeninę platformą, kurioje matysite tiek savo rezultatus, tiek savo padalinio, universiteto ar šalies.
 
Kiekvieną dieną prie jos prisijungę galėsite fiksuoti savo aktyvumą, pasirinkti veiklą bei jos intensyvumą. Net užfiksuotos kelios žemo intensyvumo veiklos minutės pridės jūsų komandai taškų. Kuo didesnis intensyvumas ir ilgesnė veiklos trukmė, tuo taškų pridėsite daugiau.
 
Rudens pradžioje rezultatai bus susumuoti, apdovanotas geriausiai pasirodęs VGTU padalinys, o kad žaisti būtų smagiau, nuolat bus skelbiami įvairūs konkursai, kuriuose taip pat galėsite laimėti prizus.
 
Kviečiame prisijungti ir dalyvauti!
 
 
    • Puslapio administratoriai:
    • Vaiva Norkevičiūtė
    • Eglė Kirliauskaitė
    • Liucilė Vervečkaitė
    • Justė Kareivaitė