www.vgtu.lt
VGTU Naujienų portalas Naujienos Nepraleiskite susitikimo: lietuvių komanda grįžo iš „Burning Man“

Nepraleiskite susitikimo: lietuvių komanda grįžo iš „Burning Man“

2017-10-11
Nepraleiskite susitikimo: lietuvių komanda grįžo iš „Burning Man“
„Burning Man LT“ ir Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) Kūrybiškumo ir inovacijų centro „LinkMenų fabrikas“ komanda grįžo iš didžiausio pasaulyje techninės kūrybos festivalio „Burning Man“, kaip ir kasmet vykusio Nevados dykumoje.
 
Spalio 12 d. 19 val. VGTU „LinkMenų fabrike“ festivalio dalyvių komanda visus kviečia į susitikimą jaukiame renginyje „BM: Welcome Home“, kur jie dalinsis įspūdžiais, rodys kelionės metu sukurtą trumpą filmą bei pristatys nuotraukų parodą.
 
„Po beveik pusės metų intensyvaus darbo pagaliau galime pasakyti, kad mums pavyko. Šis projektas buvo iššūkis visomis prasmėmis: apie pusę metų prie jo dirbo įvairi ir kintanti komanda, sprendėme inžinerinius iššūkius ir patys rinkome didžiąją dalį projektui reikalingų lėšų per grupinio finansavimo platformą“, – pasakojo VGTU „LinkMenų fabriko“ direktoriaus pavaduotoja ir projekto „Dance For The Dawn“ komunikacijos atstovė Eglė Girdzijauskaitė.
 
Ji akcentavo, kad įsitraukimas į šį projektą nebūtų toks sėkmingas be VGTU bendruomenės pagalbos: visų pirma – įvairių specialybių VGTU studentų, skyrusių savo laiką ir savanoriškai prisidėjusių prie pasiruošimo bei instaliacijos gamybos; taip pat – VGTU Kūrybinių industrijų fakulteto, padėjusio į „Burning Man“ išsiųsti VGTU studentą, kuris gavo oficialų festivalio fotografo statusą ir rinko foto bei video medžiagą viso projekto metu: tiek dykumoje, tiek pasiruošimo metu Vilniuje ir Reno mieste (JAV).
 
Lietuvių komanda festivalyje pristatė instaliaciją „Aušros šokis“ („Dance For The Dawn“) – tai 4 m aukščio, 7 m pločio akis, kurios viduje sukosi 300 rankų ir formavo hipnotizuojantį akies vyzdį. Tai bendras „Burning Man LT“ ir VGTU „LinkMenų fabriko“ komandos projektas, prie kurio beveik pusmetį dirbo inžinieriai, foto bei video meistrai, dizaineriai ir studentai.
 
Kviečiame nepraleisti susitikimo ir spalio 12 d. 19 val. užsukti į VGTU „LinkMenų fabriką“!
    • Puslapio administratoriai:
    • Vaiva Norkevičiūtė
    • Eglė Kirliauskaitė
    • Liucilė Vervečkaitė
    • Justė Kareivaitė