www.vgtu.lt
VGTU Naujienų portalas Naujienos Singapūre – naujos galimybės Lietuvai mokslo ir finansinių technologijų srityse

Singapūre – naujos galimybės Lietuvai mokslo ir finansinių technologijų srityse

2017-11-22
Singapūre – naujos galimybės Lietuvai mokslo ir finansinių technologijų srityse
Lapkričio 14–16 d. užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius su delegacija lankėsi Singapūre, kur dalyvavo didžiausiame finansinių technologijų (FinTech) renginyje Pietryčių Azijoje „Singapore FinTech Festival“ ir atidarė Lietuvos pristatymo renginį. Tarp delegacijos narių – trys Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) atstovai: VGTU mokslo ir inovacijų prorektorius Antanas Čenys, Verslo vadybos fakultetas dekanė Jelena Stankevičienė ir Architektūros fakulteto Urbanistikos katedros profesorius Gintaras Stauskis.

Pirmąją savo vizito Singapūre dieną užsienio reikalų ministras L. Linkevičius ir jį lydinti delegacija susitiko su itin aukštai reitinguojamais Singapūro nacionaliniu bei Nanyango technologijų universitetais ir vienos stipriausių mokslo ir tyrimo įstaigų pasaulyje Singapūro mokslo, technologijų ir tyrimų agentūros A*STAR atstovais. 

Susitikimų metu aptartos galimos bendradarbiavimo kryptys gyvybės mokslų, fotonikos, finansinių technologijų, inžinerijos, išmaniųjų miestų technologijų ir kibernetinio saugumo srityse, sutarta skatinti dialogą dėl bendrų mokslo programų ir akademinių mainų. Taip pat buvo aptarta galimybė Lietuvos startuoliams dalyvauti startuolių akseleravimo programose Singapūre.

Ministrą vizito Singapūre metu lydi akademinė bendruomenė iš VGTU ir KTU, taip pat Lietuvos mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros MITA bei lazerių asociacijos atstovai.
    • Puslapio administratoriai:
    • Vaiva Norkevičiūtė
    • Eglė Kirliauskaitė
    • Liucilė Vervečkaitė
    • Justė Kareivaitė