VGTU Naujienų portalas Naujienos Dar viena VGTU studijų programa įvertinta „Investor Spotlight“ kokybės ženklu

Dar viena VGTU studijų programa įvertinta „Investor Spotlight“ kokybės ženklu

2017-06-05
Dar viena VGTU studijų programa įvertinta „Investor Spotlight“ kokybės ženklu
Vilniuje vykusiame Baltijos regiono šalių investuotojų forume įteikti „Investor Spotlight“ kokybės ženklai. Jais apdovanojamos Lietuvos aukštųjų mokyklų studijų programos, atitinkančios užsienio investuotojų poreikius. Šiuo kokybės ženklu apdovanota Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) bakalauro studijų programa Informacinių sistemų inžinerija.

Balandžio mėnesį šiuo kokybės ženklu jau buvo įvertintos dvi VGTU studijų programosInžinerinė informatika ir Mechanikos inžinerija. Užsienio investuotojų manymu, šios VGTU studijų programos atitinka tarptautinio verslo poreikius bei tinkamai ugdo reikiamas kompetencijas.

Baltijos regiono šalių investuotojų forumas – viena iš svarbiausių verslo konferencijų Baltijos valstybėse. Čia globalius ir regioninius iššūkius aptarti susitinka Baltijos šalių regiono verslo, mokslo ir visuomenės lyderiai bei pasaulinį pripažinimą pelnę ekspertai.