VGTU Naujienų portalas Naujausios Pristatyta J. Tamošaitienės paroda „Nebandyta technika. Tapyba“

Pristatyta J. Tamošaitienės paroda „Nebandyta technika. Tapyba“

2017-09-14
Pristatyta J. Tamošaitienės paroda „Nebandyta technika. Tapyba“
Šį antradienį Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) bibliotekos Galerijoje A pristatyta doc. dr. Jolanta Tamošaitienės paroda „Nebandyta technika. Tapyba“.

„Kiekvienas žmogus apdovanotas kūrybiškumu. Man kūrybiškumas tam tikrais gyvenimo tarpsniais, padeda atskleisti žmogaus kūrybiškumo galias ir jas realizuoti moksle, praktinėje veikloje, laisvalaikyje,“ – taip Statybos fakulteto prodekanė doc. dr. Jolanta Tamošaitienė kalba apie savo laisvalaikio pomėgį, kurį pristato savo tapybos darbų parodoje „Nebandyta technika. Tapyba“, bibliotekos Galerijoje A.

„Maloniai nustebino Jolantos Tamošaitienės tapybos paveikslai. Ši galinga, stipri moteris labai asmenybiška. Tapytoja visą savo energiją išsakanti drobėje, sukelia žavesį. Juntamas stiprus erdvės muzikinis traktavimas. Matosi, kad autorė žavisi ir sėkmingai perteikia oro virpėjimą per spalvą, dažo padėjimą drobėje. Ji surado autentišką aliejinės tapybos techniką, kuri suteikia jos kūrybai savitą braižą. Impulsą jai teikia gamta, ji intuityviai pagauna paveikslo intrigos prasmę, ją išreikšdama virpančiu potėpiu, erdvės pojūčiu ir, svarbiausia, ji sugeba pajusti paveikslo visumą. Tai geras bruožas ir sėkmingas kelias kūryboje“, – apie VGTU atstovės kūrybą sako Dailininkų sąjungos tapybos sekcijos narė, tapytoja Gražina Vitartaitė.

Rugpjūtį atidaryta paroda dar veiks iki rugsėjo 15 dienos.