www.vgtu.lt
VGTU Naujienų portalas Laisvalaikis VGTU choras „Gabija“ sezoną pradėjo tradicine stovykla

VGTU choras „Gabija“ sezoną pradėjo tradicine stovykla

2017-09-08
VGTU choras „Gabija“ sezoną pradėjo tradicine stovykla
Pirmąjį rugsėjo savaitgalį Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) akademinio choro „Gabija“ choristai, po vasaros atostogų ir iškilmingo pirmojo choro sezono koncerto VGTU Rugsėjo 1 –osios šventėje, susitiko VGTU mokomųjų praktikų bazėje Aukštadvaryje. Čia vyko kasmetinė gražia choro tradicija tapusi stovykla. Prie jos organizavimo prisideda visi choristai turintys idėjų, laiko ir noro, tad veiklos ir įspūdžių grįžtant namo parsivežama su kaupu.
 
Stovykla vyksta tris dienas. Pirmoji diena visada skiriama dabartiniams choristams linksmai pasibūti ir vieniems kitais pasidžiaugti, pasipasakoti vasaros įspūdžius, pažaisti komandinius žaidimus, o vakarą praleisti prie laužo su dainomis, istorijomis, garsiai skambančiu juoku ir gitaromis.
 
Antrąją dieną choras visuomet sulaukia ypatingų svečių – buvusių choro narių, kurie atvyksta su šeimomis pasibūti kartu ir pasidalinti prisiminimais. Šiemet antroji stovyklos diena be paslaptingosios tradicinės choro „dermavonės“, buvo kupina ir sporto. Choristai organizavo „Gabijos“ sporto žaidynes, kurios apėmė krepšinio, futbolo ir tinklinio varžybas bei paskutinių jėgų pareikalavusias estafečių rungtis. Diena buvo itin aktyvi, tad po tradicinės „dermavonės“, kuri šiemet užsitęsė iki vėlyvo vakaro, tamsoje skambėjo dainos ir pergalingos emocijos gavus iškovotus prizus – aukso, sidabro ir bronzos medalius.
 
Grįžę iš stovyklos „Gabijos“ dainininkai rimtai pasiraitos rankoves ir kibs į darbus. Mat šiemet laukia gausybė koncertų ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų.
Primename, kad rugsėjo 11, 18 ir 25 dienomis nuo 18 val. choras dar priima naujus narius ir labai lauks kiekvieno norinčio prisijungti. Daugiau informacijos galima rasti plakatuose, kurie kabo universiteto fakultetuose arba VGTU „Gabija“ Facebook puslapyje.
 
Parengė Iveta Stanevičiūtė
    • Puslapio administratoriai:
    • Vaiva Norkevičiūtė
    • Eglė Kirliauskaitė
    • Liucilė Vervečkaitė
    • Justė Kareivaitė