www.vgtu.lt
VGTU Naujienų portalas Inovacijos ir pasiekimai VGTU suteikta nemokama prieiga prie LST standartų tekstų

VGTU suteikta nemokama prieiga prie LST standartų tekstų

2015-11-26
VGTU suteikta nemokama prieiga prie LST standartų tekstų
Lietuvos standartizacijos departamentas su Vilniaus Gedimino technikos universitetu (VGTU) pasirašė bendradarbiavimo sutartį dėl nemokamos prieigos prie LST standartų tekstų.
 
Departamento atstovų teigimu, užtikrinus nemokamą prieigą prie Lietuvos standartų tekstų, bus sudarytos geresnės sąlygos įtraukti standartizaciją į universitete dėstomus dalykus. Europos Tarybos išvadose dėl standartizacijos ir inovacijų (2008 m.) valstybės narės raginamos standartizacijos klausimus įtraukti į švietimo ir mokymo programas tam, kad besimokantieji būtų supažindinti su standartizavimo strategine nauda ir iššūkiais, remiantis standartizacijos institucijų patirtimi.
 
Standartų tekstai yra skirti mokslo ir mokymo reikmėms, licencinė sutartis griežtai draudžia standartų tekstus išsisaugoti ir/ar parsisiųsti, atgaminti, platinti ar viešai skelbti jų dalis.
 
VGTU bendruomenė standartų paiešką gali atlikti prisijungus prie VGTU bibliotekos el. katalogo. Siekiant įgyvendinti standartų apsaugą nuo platinimo, pilnas standarto tekstas yra pasiekiamas tik įvedus asmeninį institucinį ID numerį ir slaptažodį.
 
Dėl išsamesnės informacijos apie standartų paiešką ir prieinamumą kviečiame kreiptis į VGTU Bibliotekos Informacijos konsultantus telefonu 251 22 50 (vidinis 9250) arba el. paštu: infokonsultantai@vgtu.lt
    • Puslapio administratoriai:
    • Vaiva Norkevičiūtė
    • Eglė Kirliauskaitė
    • Liucilė Vervečkaitė
    • Justė Kareivaitė