www.vgtu.lt
VGTU Naujienų portalas Inovacijos ir pasiekimai VGTU atstovai pasižymėjo ekonomikos mokslų konferencijoje

VGTU atstovai pasižymėjo ekonomikos mokslų konferencijoje

2015-10-06
VGTU atstovai pasižymėjo ekonomikos mokslų konferencijoje
Rugsėjo pabaigoje vyko pirmoji Lietuvos mokslų akademijos (LMA) organizuota ekonomikos mokslų konferencija. Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) atstovai aktyviai dalyvavo konferencijoje – Verslo vadybos fakulteto dekanė doc. dr. Jelena Stankevičienė buvo organizacinio komiteto narė, o trys VGTU studentės konferencijos metu skaitė savo pranešimus. Pagrindinis konferencijos tikslas – skatinti jaunuosius mokslininkus ekonomistus pateikti originalias mintis Lietuvos ūkio plėtros ir strategijos klausimais.
 
 
Pagrindiniai konferencijos iniciatoriai LMA Humanitarinių ir socialinių mokslų skyriaus pirmininkas prof. Aleksandras Vasiliauskas ir prof. Antanas Buračas džiaugėsi, kad dešimt Lietuvos universitetų su entuziazmu priėmė kvietimą dalyvauti LMA renginyje. Ypatingai buvo pažymėta VGTU jaunųjų mokslininkų pranešimų mokslinė erudicija ir atliktų ekonominių tyrimų kokybė.
 
Konferencijoje savo pranešimus skaitė VGTU studentės Giedrė Savickytė (pranešimo tema – „Tvarios vertės kūrimas inovacijų valdyme“), Laura Mockutė („Euro įvedimo galimas poveikis Lietuvos ekonomikai ir makroekonominių rodiklių prognozavimas“) ir Janina Šapogaitė („Tipinės smulkiojo ir vidutinio verslo įmonės mokestinės aplinkos tyrimas“).
    • Puslapio administratoriai:
    • Vaiva Norkevičiūtė
    • Eglė Kirliauskaitė
    • Liucilė Vervečkaitė
    • Justė Kareivaitė