www.vgtu.lt
VGTU Naujienų portalas Inovacijos ir pasiekimai UAB „Heidelbergcement Klaipėda“ susidomėjo VGTU mokslininkų potencialu

UAB „Heidelbergcement Klaipėda“ susidomėjo VGTU mokslininkų potencialu

2015-11-20
UAB „Heidelbergcement Klaipėda“ susidomėjo VGTU mokslininkų potencialu
Spalio 8 dieną įvyko Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) Civilinės inžinerijos mokslo centro (CIMC) ir UAB „Heidelbergcement Klaipėda“  susitikimas, kurio tikslas  – plėtoti abipusiai naudingą bendradarbiavimą tarp įmonės ir VGTU, inicijuojant ir įgyvendinant bendrus projektus, dalinai finansuojamus ES struktūrinių fondų (SF) 2014-2020 periodo lėšomis.
 
Susitikimo metu buvo aptartas bendrų įmonės ir VGTU projektų inicijavimas ir įgyvendinimo aspektai. VGTU delegacija aplankė ir Klaipėdos valstybinio Jūrų uosto direkciją bei apžiūrėjo Klaipėdos Jūrų uostą.
 
CIMC kuriamos naujos technologijos ir sprendimai, o taip pat platus Lietuvos ir užsienio partnerių bei mokslininkų ratas verslui yra tiesioginis kelias kartu teikti paraiškas įvairiems ES SF  kvietimams ir gauti paramą dalyvauti projektuose. Tokiu būdu inovatyvūs sprendimai gali būti kuriami konkrečiose įmonėse.

Posėdyje dalyvavo UAB „Heidelbergcement Klaipėda“ atstovai: Povilas Bradulskis  direktorius, Aurelijus Daugėla, direktoriaus pavaduotojas. VGTU mokslo padalinių atstovai: Šarūnas Skuodis CIMC direktorius, dr. Vita Urbanavičienė CIMC direktoriaus pavaduotoja, plėtros prorektorius prof. dr. Alfredas Laurinavičius, Žinių ir technologijų perdavimo centro direktorė Vilma Purienė, Statybinių medžiagų ir gaminių instituto direktorius doc. dr. Gintautas Skripkiūnas, Kelių tyrimo instituto direktoriaus pavaduotojas doc. dr. Viktoras Vorobjovas, Tiltų ir specialiųjų statinių katedros doc. dr. Darius Bačinskas, Statybinių dirbinių technologijos laboratorijos dr. Valentin Antonovič.
 
    • Puslapio administratoriai:
    • Vaiva Norkevičiūtė
    • Eglė Kirliauskaitė
    • Liucilė Vervečkaitė
    • Justė Kareivaitė