VGTU Naujienų portalas Inovacijos ir pasiekimai Prasidės 19-oji Lietuvos jaunųjų mokslininkų konferencija „Mokslas – Lietuvos ateitis“

2016-01-21
Jau rytoj, sausio 22 dieną, Vilniaus Gedimino technikos universitete (VGTU) vyks 19-oji Lietuvos jaunųjų mokslininkų konferencija „Mokslas – Lietuvos ateitis“. Medžiagotyra ir aplinkos fizika.

Konferencija skirta doktorantams, dirbantiems medžiagotyros ir aplinkos fizikos srityse, magistrantams ir bakalaurantams, aktyviai dalyvaujantiems mokslinėje veikloje. Konferenciją organizuoja VGTU Fundamentinių mokslų fakultetas.

Daugiau informacijos ieškokite čia.