www.vgtu.lt
VGTU Naujienų portalas Inovacijos ir pasiekimai VGTU mokslininkai lankėsi Ener2i konferencijoje

VGTU mokslininkai lankėsi Ener2i konferencijoje

2014-11-12
VGTU mokslininkai lankėsi Ener2i konferencijoje
Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) mokslininkai – Urbanistikos katedros prof. Gintaras Stauskis ir Pastatų energetikos katedros doc. Kęstutis Valančius – lankėsi Minske (Baltarusija) vykusioje 7-osios bendrosios mokslo programos tarptautinio mokslo projekto Ener2i konferencijoje.

Mokslininkai kartu su Austrijos, Olandijos ir Vokietijos kolegomis pristatė tvarios statybos ir atsinaujinančios energetikos vystymo ir tyrimų inovacijas.

Pasak G. Stauskio, VGTU, dalyvaudamas šiame projekte, prisijungė prie aibės Europos universitetų, kurie stengiasi sudaryti Baltarusijos mokslininkams galimybę įsijungti į Europos Sąjungoje vykdomus mokslo tyrimus ir pasukti šalies statybos rinką tvarumo keliu.

Konferencija vyko spalio pabaigoje, joje buvo aptariamos atsinaujinančios energijos inovacijos, inovacijas stabdanti politika, energijos efektyvumą ir atsinaujinančią energetiką skatinantys finansavimo mechanizmai, išmanieji miestai ir jų energiniai tinklai, žalieji pastatai ir tvarus dizainas, kitos temos.
    • Puslapio administratoriai:
    • Vaiva Norkevičiūtė
    • Eglė Kirliauskaitė
    • Liucilė Vervečkaitė
    • Justė Kareivaitė