www.vgtu.lt
VGTU Naujienų portalas Inovacijos ir pasiekimai Įvyko jaunųjų mokslininkų konferencija „Statyba“

Įvyko jaunųjų mokslininkų konferencija „Statyba“

2015-04-01
Įvyko jaunųjų mokslininkų konferencija „Statyba“
Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) Statybos fakultete vyko 18-ojo Jaunųjų mokslininkų konferencijų ciklo „Mokslas – Lietuvos ateitis“ konferencija  „Statyba“. Joje dalyvavo apie 200 svečių, 126 jų skaitė pranešimus.
 
Konferencijoje magistrantai, doktorantai ir kiti jaunieji mokslininkai nagrinėjo problemas, aktualias šiuolaikiniam statybos inžinerijos mokslui. Dauguma konferencijos pranešimų buvo paremti ne tik teoriniais tyrimais, bet ir autorių atliktų eksperimentinių tyrimų rezultatais. Pranešimų tematika apėmė beveik visą statybos inžinerijos klausimų spektrą: statybines medžiagas, konstrukcijas, technologijas, statybos ekonomiką, vadybą, ergonomiką ir kitas.
 
Pranešimai buvo perskaityti dvylikoje sekcijų: Architektūros inžinerija, Darbo ir gaisrinė sauga, Gelžbetoninės ir mūrinės konstrukcijos, Geotechnika, Metalinės ir medinės konstrukcijos, Statybinė mechanika, Statybinės medžiagos, Statybos ekonomika ir nekilnojamojo turto vadyba, Statybos technologija ir vadyba ir Tiltai ir specialieji statiniai. Suorganizuotos ir dvi jungtinės sekcijos Statybinės konstrukcijos, statybinė mechanika ir geotechnika ir Statybinės medžiagos, statybos technologijos, nekilnojamojo turto vadyba ir ergonomika.
 
Jaunųjų mokslininkų konferencija Statybos fakultete jau antrus metus organizuojama dviem etapais: kovo 9-18 dienomis smulkios konferencijos tematinės sekcijos vyko kiekvienoje fakulteto katedroje, o kovo 19 dieną vyko jungtinė fakulteto konferencija, padalinta į dvi sekcijas. Joje vyko katedrose išrinktų įdomiausių ir geriausių pranešimų pristatymai. 
    • Puslapio administratoriai:
    • Vaiva Norkevičiūtė
    • Eglė Kirliauskaitė
    • Liucilė Vervečkaitė
    • Justė Kareivaitė