www.vgtu.lt
VGTU Naujienų portalas Inovacijos ir pasiekimai Baigėsi tarptautinis mokslinis projektas, kurio partneris – VGTU

Baigėsi tarptautinis mokslinis projektas, kurio partneris – VGTU

2016-01-05
Baigėsi tarptautinis mokslinis projektas, kurio partneris – VGTU
2015 m. pabaigoje Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) Verslo vadybos fakulteto (VVF) profesorė dr. Manuela Tvaronavičienė vyko į mokslines stažuotes Mokslinių tyrimų ir technologijos akademijoje (Academy of scientific research and technology – ASRT) bei Helwan universitete (HU) Kaire, Egipte.
 
Vizitai organizuoti, nes šios dvi institucijos yra ES Framework 7 (Marie Curie) projekto „Tvarus žmogiškųjų išteklių vystymas Viduržemio jūros šalyse“ (Sustainable Human Development for Mediterranean Countries (SHuMed) tarptautinio konsorciumo narės. Konsorciumui vadovauja Romos Tre universitetas, o VGTU yra partneris. Prof. M. Tvaronavičienė yra VGTU dalies projekto vadovė.
 
Projektą VGTU pradėjo vykdyti 2014 m. rugsėjį. Iki dabar universitetas įvykdė 26 mėnesio trukmės mokslo stažuotes. Tarp jų – priėmė ir suorganizavo numatytas veiklas 14-kai užsienio mokslininkų iš konsorciumo partnerinių institucijų. 12 iš VGTU vyresniųjų, jaunesniųjų mokslininkų ir techninio personalo darbuotojų stažavosi užsienyje – Egipte, Maroke ir Jordanijoje.
 
Šiame projekte pradėto bendradarbiavimo rezultatas – pasirašytos Erasmus+ sutartys tarp VGTU ir Helwan universiteto bei tarp VGTU ir Mokslinių tyrimų ir technologijos akademijos. 
    • Puslapio administratoriai:
    • Vaiva Norkevičiūtė
    • Eglė Kirliauskaitė
    • Liucilė Vervečkaitė
    • Justė Kareivaitė