Svetainės struktūra Mano VGTU Medeinė
Pradžia Verslui Verslo dalyvavimas studijų procese Projektas „VGTU absolventai: 100 perspektyvų 2016“

Projektas „VGTU absolventai: 100 perspektyvų 2016“

Kviečiame Jūsų įmonę prisidėti prie projekto „VGTU absolventai: 100 perspektyvų 2016“.

Projekto tikslas yra išrinkti pačius geriausius ir talentingiausius metų bakalauro ir magistrantūros studijų absolventus. Atrinksime 100-tą absolventų, kurie studijų metais pasižymėjo ryškiais pasiekimais tiek akademinėje, tiek visuomeninėje veikloje.

JŪS GALITE:
  • Tapti projekto auksiniais, sidabriniais arba bronziniais rėmėjais
  • Gauti visų projekto laureatų kontaktus ir būti asmeniškai supažindinti su specialiu leidiniu
  • Dalyvauti networking dinner universitete, kurios metu galėsite užmegzti tiesioginį ryšį su projekto laimėtojais iš visų fakultetų
Susidomėjus dalyvavimo galimybėmis, prašome susisiekti apačioje nurodytais kontaktais.
 
Projektą organizuoja ir kartu su visais VGTU fakultetais rengia:
Integracijos ir karjeros direkcija
El. p. karjera@vgtu.lt
Tel.: (8 5) 274 4928
Mielas absolvente !
 
Kviečiame Tave dalyvauti projekte VGTU absolventai: 100 perspektyvų ir tapti vienu
iš geriausių 2016-ųjų metų Vilniaus Gedimino technikos universiteto absolventų!
 
Kodėl verta dalyvauti?
 
>> Gausi sertifikatą, patvirtinantį tapimą laureatu;
>> Dalyvausi asmeninio tobulėjimo mokymuose;
>> Būsi pristatytas verslo organizacijoms, tapsi labiau matomas,
>> Turėsi išskirtinį CV ir profesionalią asmeninę nuotrauką;
>> Sulauksi pripažinimo ir įgysi konkurencinį pranašumą tarp įmonės darbuotojų;
>> Padovanosime nemokamą metinę narystę VGTU Absolventų ir bičiulių klube.
 
Registracija dalyvauti projekte pratęsiama iki gegužės 6 d. Šiuo metu vyksta užsiregistravusių absolventų atranka. rezultatai bus skelbiami gegužės 18 d. Birželio mėn. viduryje paskelbsime perspektyviausiųjų sąrašą ir pasirodys elektroninis leidinys.
Turi klausimų? Rašyk: karjera@vgtu.lt
PROJEKTO DALYVIAI
 
Projekte dalyvaujantys studentai turi išsiskirti puikiais akademiniais rezultatais, aktyvia veikla universitete ir už jo ribų, socialiniu ir psichologiniu brandumu. Perspektyviausiais VGTU absolventais bus paskelbti 100 absolventų iš visų fakultetų, proporcingai atrenkant daugiausiai pasiekusius pagal kiekvieno fakulteto bakalauro ir magistro studijų pakopos absolventų skaičių. Projekte gali dalyvauti bakalauro ir magistrantūros studijas 2016 m. baigiantys VGTU studentai.
 
Galutinius atrankos rezultatus lemia akademiniai/moksliniai pasiekimai, motyvacija, karjeros tikslai, turimi profesiniai ir praktiniai įgūdžiai, visuomeninis aktyvumas, socialinis brandumas, asmeninės savybės ir gebėjimai. Vėliau vyks užsiregistravusių studentų anketų vertinimas, bus sukurta pretendavusių absolventų CV duomenų bazė, surengtos profesionalios perpektyviausių 2016 metų absolventų fotosesijos ir mokymai. Vasarą pasirodys elektroninis leidinys, kuriame bus pristatyti 100 laureatų.
 
Kiekviena savo veiklą sėkmingai plėtojanti įmonė supranta, kad svarbiausias jos turtas – personalas. Būtent žmogiškieji ištekliai sukuria jaukią įmonės atmosferą tiek viduje, tiek išorėje ir nulemia puikius įmonės rezultatus. Turėti kompetentingus ir motyvuotus darbuotojus yra daugelio įmonių vadovų siekiamybė. Tačiau, nepaisant didelės pasiūlos, rasti specialistą, atitinkantį konkrečius įmonės poreikius, išties sudėtingas ir daug pastangų reikalaujantis procesas. Vilniaus Gedimino technikos universiteto Integracijos ir karjeros direkcijos organizuojamas projektas „VGTU absolventai: 100 perspektyvų“ palengvina jaunų, gabių ir energingų darbuotojų paiešką. Šiame leidinyje Jums pristatome perspektyviausių absolventų 100-uką.

Perspektyviausiais VGTU absolventais tapti pretendavo visų VGTU fakultetų absolventai. Iš jų atrinkome 100 geriausiųjų, kiekvienam fakultetui skirdami proporcingą vietų skaičių. Vertindami visus projekto „VGTU absolventai: 100 perspektyvų“ dalyvius, atsižvelgėme ne tik į akademinius studento pasiekimus. Daug dėmesio skyrėme absolvento aktyvumui už universiteto ribų, jo verslumui, savanoriškai veiklai, sporto, meno pasiekimams, asmeninėms savybėms ir gebėjimams, motyvacijai.

Džiaugiamės galėdami kartu su Jumis pasidalyti talentingų ir perspektyvių specialistų sąrašu. Tikimės, jog nepraleisite progos įvertinti šiuos veiklius specialistus, turinčius idėjų ir žinių joms įgyvendinti, galinčius padėti siekti geresnių įmonės rezultatų. Šiame elektroniniame leidinyje rasite perspektyviausiųjų sąrašą, sudarytą pagal fakultetus. Norėdami gauti konkretaus studento kontaktinius duomenis, kreipkitės į VGTU Integracijos ir karjerosdirekciją adresu karjera@vgtu.lt arba telefonu (8 5) 274 4928.
 
 
Auksiniai rėmėjai
Amalva
GetJet
GetJet
Grand Cru
Grand Cru
Concretus designer
Concretus designer
Girteka
Girteka
Lietuvos paštas
Lietuvos paštas
Sidabrinis
Delamode Baltics
Delamode Baltics
Bronzinis rėmėjas
Švyturys
Švyturys
Partneris