Svetainės struktūra Mano VGTU Medeinė
Pradžia Universitetas Žiniasklaidai Pranešimai žiniasklaidai

Pranešimai žiniasklaidai

Dėmesys kūrybiškiems moksleiviams: Vilniuje startuos pirmoji Lietuvoje medijų klasė Dėmesys kūrybiškiems moksleiviams: Vilniuje startuos pirmoji Lietuvoje medijų klasė 2018-04-24 Medijos šiandien yra neatsiejama mūsų gyvenimo dalis.
„Makaronų tiltai 2018“ moksleivių finalo staigmena – pagerintas Lietuvos rekordas „Makaronų tiltai 2018“ moksleivių finalo staigmena – pagerintas Lietuvos rekordas 2018-04-20 Išskirtinių tiltų iš makaronų statymo konkursas „Makaronų tiltai 2018“ šiemet grįžo jau septintą kartą. 
Verslui nebeužtenka tik angliškai kalbančių specialistų Verslui nebeužtenka tik angliškai kalbančių specialistų 2018-04-19 Į Lietuvą ateinantys investuotojai vis dažniau neapsiriboja anglų kalbą mokančių specialistų paieška. Augant norvegų, švedų ir kitomis užsienio kalbomis galinčių bendrauti specialistų paklausai, įmonės pasiryžusios investuoti ne tik į savo darbuotojus, bet ir į studentų kompetencijų auginimą.
Pirmąjį kartą Lietuvoje: 3D animacijos ir judesių fiksavimo dirbtuvės Pirmąjį kartą Lietuvoje: 3D animacijos ir judesių fiksavimo dirbtuvės 2018-04-18 Ką bendro turi žymieji avatarai iš Džeimso Kamerono kultinio filmo „Įsikūnijimas“ (2009), Cezaris iš pernai kinuose pasirodžiusio filmo „Karas už beždžionių planetą“ (2017) ir klasika tapęs kompiuterinis žaidimas „Persijos Princas“ (1989)? Visi pastarieji personažai sukurti naudojant tą pačią judesių fiksavimo (angl. Motion Capture) technologiją, suteikiant skaitmeniniam personažui žmogaus judesius bei mimikas. Praėjusią savaitę Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) Multimedijos ir kompiuterinio dizaino studijų programos studentai pirmieji Lietuvoje turėjo galimybę išbandyti šias technologijas specialių dirbtuvių metu, vykusių VGTU „LinkMenų fabrike“.
 
Viešasis sektorius susirūpinęs: kur dingsta transporto specialistai? Viešasis sektorius susirūpinęs: kur dingsta transporto specialistai? 2018-04-13 Susisiekimo sektorius yra 3 pagal dydį Lietuvos ekonomikos sektorius, jame sukuriama 11,5 proc. Lietuvos BVP, dirba daugiau nei 113 000 darbuotojų, veiklą vykdo daugiau nei 7 500 įmonių.
 
Kas kuria išmaniuosius telefonus? Kas kuria išmaniuosius telefonus? 2018-04-13 Išmanieji telefonai, kaip dar daugelis kitų išmaniųjų įrenginių, tapo neatskiriama kiekvieno iš mūsų gyvenimo dalimi. Būtent dėl išmaniųjų įrenginių, kurie gali atlikti tiek labai atsakingas užduotis, tiek gelbsti atliekant įprastus buities darbus, žmonių kasdienybė tapo daug patogesnė. Ir visgi, ar daugelis iš mūsų bent įsivaizduoja, kaip kuriami mūsų kasdieniai „palydovai“ – išmanieji telefonai? Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) Elektronikos fakulteto dėstytojai Andrius Katkevičius, Vytautas Urbanavičius, Darius Plonis sutiko pasidalinti šio proceso paslaptimis.
 
Neišvengiamos permainos: ar universitetai pasiruošę ketvirtosios pramonės revoliucijos iššūkiams? Neišvengiamos permainos: ar universitetai pasiruošę ketvirtosios pramonės revoliucijos iššūkiams? 2018-04-06 Ketvirtoji pramonės revoliucija atėjo su visišku procesų automatizavimu, robotizavimu, dirbtiniu intelektu, kuris leidžia mašinoms ne tik valdyti kitas mašinas, bet ir mokytis iš savo patirties, kaupti žinias ir paversti jas protingais veiksmais.
Lietuvos marketingo asociacijos vadovė: „Verslo idėją ar modelį gali nukopijuoti, aistros – ne“ Lietuvos marketingo asociacijos vadovė: „Verslo idėją ar modelį gali nukopijuoti, aistros – ne“ 2018-03-21 Gerai išmanyti savo pasirinktą sritį ir atiduoti save 120 procentų – taip savo sėkmės modelį įvardija Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) alumnė Alvydė Palaimaitė. Negali tuo suabejoti, kai girdi su kokiu įkvėpimu ir degančiomis akimis ji kalba apie tai, kas jos kelyje svarbiausia: palaikančius artimuosius, pavyzdžiu buvusius dėstytojus, su bendraminčiais įkurtą didžiausią Lietuvoje grupinio apsipirkimo portalą „Beta.lt“ ar daugiau nei 900 narių vienijančią Lietuvos marketingo asociaciją, kurios vadove tapo 2017 m. spalio mėnesį.
 
Didžiausios Vilniuje „VGTU Karjeros dienos 2018“ kviečia aktyvuoti TECHNOgeną Didžiausios Vilniuje „VGTU Karjeros dienos 2018“ kviečia aktyvuoti TECHNOgeną 2018-03-16 Kovo 15 d. Vilniaus Gedimino technikos universitetas (VGTU) visus studentus kvietė į didžiausią Vilniuje Karjeros dienų kontaktų mugę.
VGTU Karjeros dienose D. Ibelhauptaitė atskleidė, kaip surežisuoti sėkmingą karjerą ir gyvenimą VGTU Karjeros dienose D. Ibelhauptaitė atskleidė, kaip surežisuoti sėkmingą karjerą ir gyvenimą 2018-03-09 Šiandien, 21-ame interneto, informacijos pertekliaus, socialinių tinklų bei reklamos amžiuje darosi vis sunkiau atskleisti save, „prasimušti“, susikurti išsvajotą karjerą ir būti kažkuo išskirtiniu.
Pataria psichologė: 8 būdai, kaip kovoti su stresu prieš egzaminus Pataria psichologė: 8 būdai, kaip kovoti su stresu prieš egzaminus 2018-03-06 Esi abiturientas ar studentas, egzaminai visuomet sukelia mažų mažiausia nerimą, o dažnai ir didelį stresą bei nemalonias to pasekmes. Stresas, jei jo nėra per daug, gali padėti tikslingai ir greitai reaguoti, spręsti problemas, įveikti sunkumus, kartais net greičiau įsisavinti informaciją. Visgi, jei streso per daug, jis kaip tik trukdo, sukelia nemalonius pojūčius, skausmus, abejones savo jėgomis, darosi sunkiau susikaupti ir nuveikti darbus. Stresui nebūtina pasiduoti ar jo bijoti, nes egzistuoja metodai, padėsiantys jį valdyti. Taigi, ką daryti, kad sunkiu laikotarpiu įtampa būtų kuo mažesnė? Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) psichologė Gintė Gudzevičiūtė pateikia kelis būdus, iš kurių bent keletas gali tikti ir tau.
 
Tarptautinis QS reitingas 2018: kuriose kryptyse Lietuvos universitetai yra stipriausi? Tarptautinis QS reitingas 2018: kuriose kryptyse Lietuvos universitetai yra stipriausi? 2018-03-02 Šiandien popiet paaiškėjo vieno žinomiausio tarptautinio universitetų reitingo „QS World University Rankings by Subject 2018“ rezultatai.
VGTU mokslininkai kuria pasaulinio lygio papildančios tikrovės inovaciją akliesiems VGTU mokslininkai kuria pasaulinio lygio papildančios tikrovės inovaciją akliesiems 2018-03-02 Gavę ES finansavimą, Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) bei iš kitų Lietuvos bei užsienio institucijų pritraukti mokslininkai pradeda  įgyvendinti projektą „Papildančios tikrovės kompleksiniai tyrimai socialiai neįgaliems (akliems ir silpnaregiams)“.
VGTU doktorantas – tarp aštuoniolikos geriausių pasaulio jaunųjų mokslininkų VGTU doktorantas – tarp aštuoniolikos geriausių pasaulio jaunųjų mokslininkų 2018-02-26 Tarp aštuoniolika geriausių pasaulio jaunųjų mokslininkų, kurie teisingai išsprendė Elektros ir elektronikos inžinierių instituto Kietojo kūno grandynų draugijos pateiktą galvosūkį, pateko VGTU Elektronikos fakulteto doktorantas Aleksandr Vasjanov.
VGTU pradės rengti finansinių technologijų (FinTech) specialistus VGTU pradės rengti finansinių technologijų (FinTech) specialistus 2018-02-23 Auganti finansinių technologijų rinka reikalauja atitinkamos kompetencijos specialistų, kuriuos nuo šių metų pradės rengti VGTU.
1 2 3 ... 18
  • Puslapio administratoriai:
  • Vaiva Norkevičiūtė
  • Vilma Purienė
  • Eglė Kirliauskaitė
  • Dovilė Juršytė
  • Justė Kareivaitė
  • Agnė Augustinaitė
  • Liucilė Vervečkaitė