Svetainės struktūra Mano VGTU Medeinė
Mieli VGTU 60-mečio svečiai,
Minėdami gražų Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) jubiliejų, kviečiame prisidėti prie universiteto aplinkos tobulinimo ir gabiausių studentų paramos.
 
Kiekvienai gerai idėjai įgyvendinti reikia ir finansinio indėlio, tad kreipiamės į Jus, prašydami paremti vieną iš toliau išvardytų iniciatyvų.
 
1. Absolventų stipendijos geriausiai besimokantiems VGTU studentams.
Tapo įprasta, kad įvairios įmonės skiria vardines stipendijas tam tikrose srityse geriausiai besimokantiems studentams, tačiau tikime, kad su Jūsų pagalba galime įsteigti garbingas Absolventų stipendijas, kurios atitektų patiems gabiausiems mūsų studentams, nepaisant pasirinktos specialybės. Tikime, kad tai taps gražia tradicija ir dabartiniai studentai, baigę universitetą, taip pat sugrįš paremti ateities kartų.
 
2. VGTU studentų suprojektuotų suoliukų gamyba ir įrengimas prie universiteto. Visai neseniai mūsų studentai pristatė savo suoliukų idėjas Antakalnio rajonui gaivinti, tačiau realaus įgyvendinimo sulauks tik vienas projektas. Studentų mintys tikrai vertos įgauti realų pavidalą, tad labai norime tokius suoliukus įkurdinti universiteto teritorijoje. Leiskime studentams tiesiogiai prisidėti prie VGTU veido formavimo!
 
Fiziniai asmenys paramą gali pervesti bankiniu pavedimu į VGTU sąskaitą. Būsime dėkingi ir už bet kokį indėlį į geresnę universiteto bendruomenės ateitį!
 
Gavėjas: Vilniaus Gedimino technikos universitetas
Kodas: 111950243. Sąskaitos Nr. LT697300010002459025, AB „SWEDBANK“
Mokėjimo paskirtyje nurodykite pageidaujamą remti iniciatyvą
 
 
Taip pat galite paremti universitetą skirdami 2 proc. nuo sumokėto gyventojų pajamų mokesčio. Tai padaryti galite iki šių metų gegužės 3 dienos užpildę ir pateikę FR0512 formos prašymą. Surinktos lėšos bus skiriamos VGTU Saulėtekio rūmų kiemelio tvarkymui ir gražinimui. Praėjusią vasarą ši erdvė pakilo naujam gyvenimui, o tam, pasirodo, reikėjo visai nedaug. Užteko čia įkurdinti keletą hamakų ir kiemelis tapo populiaria poilsio vieta – universiteto bendruomenė išsiilgusi neformalių erdvių. Mūsų vizijose – takelių sutvarkymas, kiemelio apšvietimo įrengimas, terasos lauko kavinei įrengimas ir visa kita, kas teiks pačias geriausias emocijas pertraukų metu.
 
Juridiniams asmenims, norintiems prisidėti prie VGTU iniciatyvų ir sudaryti rėmimo sutartis, galime paruošti specialių pasiūlymų. Daugiau informacijos Jums suteiks VGTU Rinkodaros skyriaus vedėja Dovilė Juršytė (tel. (8 5) 274 4938, el. p. dovile.jursyte@vgtu.lt).
 
  • Puslapio administratoriai:
  • Ugnė Marija Narkevičiūtė
  • Vaiva Norkevičiūtė
  • Vilma Purienė
  • Eglė Kirliauskaitė
  • Dovilė Juršytė
  • Justė Kareivaitė
  • Agnė Augustinaitė
  • Liucilė Vervečkaitė