Svetainės struktūra Mano VGTU Medeinė
Pradžia Universitetas Naujienos VGTU studentės tarptautinėje konferencijoje „Euroweek 2017“ laimėjo 2 vietą

VGTU studentės tarptautinėje konferencijoje „Euroweek 2017“ laimėjo 2 vietą

2017-05-15
VGTU studentės tarptautinėje konferencijoje „Euroweek 2017“ laimėjo 2 vietą
Gegužės 1 – 5 dienomis Vilniaus Gedimino technikos universiteto Verslo vadybos fakulteto atstovės dalyvavo kasmetinėje tarptautinėje konferencijoje Europos savaitėje 2017 (Euroweek 2017), kurią šiais metais organizavo Koimbros politechnikos institutas (Portugalija).
 
23 – ioje Europos savaitėje dalyvavo studentai ir dėstytojai iš 17 Europos šalių ir JAV. Tarptautinės studentų ir dėstytojų komandos rengė ir pristatė projektus „Creativity and Entrepreneurship: from Social to High-Tech“ tematikomis.
 
Verslo vadybos fakultetui atstovavo dvi Finansų inžinerijos programos antro kurso studentės Gintarė Grigelevičiūtė ir Samanta Šedytė ir Įmonių ekonomikos ir vadybos katedros docentė dr. Agnė Šimelytė.
 
Bendra VGTU Verslo vadybos fakulteto studenčių, portugalų (Koimbros politechnikos instituto) ir ispanų (Žironos universiteto) komanda nuo sausio mėnesio rengė ir Europos savaitėje pristatė projektą "iS2E - intelligently connecting creative students with entrepreneurs”. Projektas savo grupėje užėmė antrą vietą, o projekto rašto darbas bus publikuotas moksliniame žurnale, kurį leidžia Kavalos technologijos institutas.
 
Vilniaus Gedimino technikos universitetas Europos savaitėje dalyvauja nuo 2006 metų, o 2011 ir 2014 metais tarptautiniai projektai, kurie buvo rengti VVF studentų, buvo įvertinti geriausiai ir apdovanoti.
 
Europos savaitę organizuoja ne pelno siekianti asosiacija PRIME Networking. Asociacijos misija - plėtoti ir skatinti tarpkultūrinį ir tarpdisciplininį mokymą, akademinį bendradarbiavimą, mokslinius tyrimus bei ir palengvinti bendradarbiavimą tarp universitetų ir įmonių.
 
Europos savaitės metu buvo aptartos glaudesnio bendradarbiavimo galimybės tarp Vilniaus Gedimino technikos universiteto ir Koimbros politechnikos instituto. 
 
  • Puslapio administratoriai:
  • Vaiva Norkevičiūtė
  • Vilma Purienė
  • Eglė Kirliauskaitė
  • Dovilė Juršytė
  • Justė Kareivaitė
  • Agnė Augustinaitė
  • Liucilė Vervečkaitė