Pradžia Universitetas Naujienos VGTU – orientacinės dienos užsienio studentams

VGTU – orientacinės dienos užsienio studentams

2018-02-01
VGTU – orientacinės dienos užsienio studentams
Šiomis dienomis Vilniaus Gedimino technikos universitete (VGTU) galima išgirsti daugybę svetimų ir negirdėtų kalbų – nuo sausio 31 dienos iki vasario 4-osios čia vyksta orientacinės dienos užsienio studentams.

Studijuoti VGTU atvyksta net 220 studentų iš įvairių pasaulio šalių. Nors daugiausiai jų – prancūzai, turkai, vokiečiai, yra ir jaunuolių iš tokių egzotiškų valstybių kaip Albanija, Tunisas, Iranas, Salvadoras, Malaizija, Vietnamas, Japonija. Rudens semestrui į mūsų universitetą mokytis buvo atvykę 300 studentų, iš jų beveik 70 liko ir pavasario semestrui.
Studentus pasveikino VGTU Užsienio ryšių direkcijos atstovai, jie buvo supažindinami ne tik su VGTU, studentų atstovybe ir Erasmus studentų tinklu, bet ir su Lietuvos įstatymais, apie kuriuos pasakojo Lietuvos policija. Studentams taip pat bus vedama įvadinė lietuvių kalbos pamoka.

Užsienio studentams rengiami susitikimai su fakultetų koordinatoriais, supažindinimas su universitetu, biblioteka. Jie taip pat dalyvaus pažintiniame ture po Vilnių, o vėliau galės pasitikrinti įgytas žinias orientacinėse žaidynėse Vilniaus centre ir senamiestyje.