Pradžia Universitetas Naujienos VGTU darbą pradeda studentų psichologė

VGTU darbą pradeda studentų psichologė

2018-02-05
VGTU darbą pradeda studentų psichologė
Atviras ir nuoširdus pokalbis tarp žmonių ne tik ramina, bet taip pat padeda rasti atsakymus. Dėl nepalankių gyvenimo aplinkybių ar sunkumų, vienam kartais būna sunkiau išgyventi savo rūpesčius, atrasti išeitį, apima liūdesys, užvaldo įtampa, prarandama pusiausvyra.

Tokiu atveju gali padėti pokalbis, kuriame svarbu išklausymas, nekritikavimas, supratimas. Kartais neužtenka išsikalbėti draugui ar artimiesiems, reikia pokalbio, kuriame padedant psichologui būtų galima mokytis pažinti viduje glūdinčius jausmus, pagrįstai siekti tikslų, spręsti emocinio bei santykių pobūdžio sunkumus, gilintis į savo asmenybės gelmes, potencialą, resursus.

Vilniaus Gedimino technikos universitete (VGTU) darbą pradeda psichologė Gintė Gudzevičiūtė. Kviečiame VGTU studentus registruotis į konfidencialias nemokamas psichologines konsultacijas bei dalintis šia informacija su tais, kuriems gali būti aktualu.

Dėl konsultacijos galite rašyti el. paštu ginte.gudzeviciute@vgtu.lt arba susisiekti telefonu: 868864266

Psichologė dirba 103 kabinete, senuose centriniuose rūmuose, Saulėtekio al. 11.

Konsultacijos galimos ir anglų kalba.