Svetainės struktūra Mano VGTU Medeinė
Pradžia Universitetas Naujienos TIF studentams įteiktos asociacijos „Porsche klubas Lietuva“ vardinės stipendijos

TIF studentams įteiktos asociacijos „Porsche klubas Lietuva“ vardinės stipendijos

2017-05-11
TIF studentams įteiktos asociacijos „Porsche klubas Lietuva“ vardinės stipendijos
Gegužės 9 d. Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) Transporto inžinerijos fakulteto (TIF) studentams įteiktos asociacijos „Porsche klubas Lietuva“ vardinės stipendijos 2017–2018 mokslo metams.
 
TIF partneris Lietuvos „Porsche“ klubas jau trečius metus skiria studentams stipendijas, taip suteikdamas papildomos tikslinės motyvacijos siekti geriausių studijų rezultatų ir pažangumo, puoselėjant profesinį entuziazmą bei automobilizmo vertybes.
 
Šiais metais asociacijos „Porsche klubas Lietuva“ stipendijų laureatais tapo:
 • Vygantas Verbilis, studijuojantis Transporto inžinerijos studijų programos Transporto technologinių sistemų inžinerijos specializacijos trečiakursis.
 • Domantas Plungė, Transporto inžinerijos studijų programos antrakursis, tolimesnėms studijoms pasirinkęs Automobilių transporto inžinerijos specializaciją.
Studentų atranka vyko skaitmeniniu būdu. Jie turėjo parengti vaizdo įrašą, kuriame reikėjo pateikti trumpą prisistatymą, nurodant svarbiausius studijų VGTU tikslus ir svajones, nupasakojant, kaip tai susiję su automobilizmu. Taip pat konkurso dalyviai buvo prašomi pademonstruoti savo žinias apie legendinį automobilių gamintoją „Porsche“, nurodant, kuo šie automobiliai yra išskirtiniai ir patrauklūs, bei pristatyti, ką jau žino, ir ką dar norėtų sužinoti apie asociaciją „Porsche klubas Lietuva“.
 
Laimėtojų prisistatymus matysite čia:
Vardines stipendijas TIF studentams įteikė klubo prezidentas Edvinas Mamedovas bei klubo narys Rytis Paulauskas. Stipendininkus pasveikino VGTU rektorius prof. Alfonsas Daniūnas, Strateginės partnerystės prorektorė doc. Asta Radzevičienė bei Transporto inžinerijos fakulteto dekanas prof. Olegas Prentkovskis.
 
„Klubas, kaip visuomeninė iniciatyva, šiuo kukliu indėliu nori paskatinti studentus labiau domėtis naujausiomis technologinėmis inovacijomis automobilių pramonėje, o taip pat ir tokių klubų, kaip mūsų, veikla“ – sakė klubo narys Rytis Paulauskas.
 
Be vardinių stipendijų asociacija „Porsche klubas Lietuva“ laureatus taip pat kvies dalyvauti klubo renginiuose, kuriuose puoselėjamos „Porsche" tradicijos, ugdoma komandinė dvasia, asmenybės veržlumas ir atsakingumas, susipažįstama su automobilių techninėmis naujovėmis bei nekintančiomis vertybėmis.
 
„Porsche“ markės automobilių mylėtojus Lietuvoje vienijantis klubas 2015 m. vasario mėn. pasirašė paramos sutartį su VGTU. Klubo nariai nutarė paremti pažangiausius VGTU Transporto inžinerijos fakulteto studentus ir skirti jiems vardines stipendijas.
  • Puslapio administratoriai:
  • Vaiva Norkevičiūtė
  • Vilma Purienė
  • Eglė Kirliauskaitė
  • Dovilė Juršytė
  • Justė Kareivaitė
  • Agnė Augustinaitė
  • Liucilė Vervečkaitė