Svetainės struktūra Mano VGTU

Naujienos

Kviečiame palaikyti VGTU orkestrą televizijos konkurse „Vario audra“! Kviečiame palaikyti VGTU orkestrą televizijos konkurse „Vario audra“! 2015-11-27
Jau šiandien (lapkričio 27 d.) būtinai įsijunkite Lietuvos televiziją ir nuo 21 valandos stebėkite muzikinį pučiamųjų instrumentų orkestrų projektą „Vario audra“. Turbūt jau supratote, jog ir vėl kviečiame palaikyti čia dalyvaujantį Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) orkestrą, pasirodysiantį kartu su dainuojančių mimų muzikos grupe „Neteisėtai padaryti“.
Inovacijų radaras: kaip išgirsti ateitį? Inovacijų radaras: kaip išgirsti ateitį? 2015-11-27
Gyvename laikais, kai mases pavergiančios inovacijos gimsta garažuose, studentų bendrabučio kambariuose. Kai išradėju, rodos, gali tapti kiekvienas. Viskas ko reikia – gera idėja. Bet kur tokią rasti?
VGTU suteikta nemokama prieiga prie LST standartų tekstų VGTU suteikta nemokama prieiga prie LST standartų tekstų 2015-11-26
Lietuvos standartizacijos departamentas su Vilniaus Gedimino technikos universitetu (VGTU) pasirašė bendradarbiavimo sutartį dėl nemokamos prieigos prie LST standartų tekstų.
Fiziniai pratimai – ne tik raumenų, bet ir proto treniruotėms Fiziniai pratimai – ne tik raumenų, bet ir proto treniruotėms 2015-11-26
Šiandien daugybė žmonių dirba streso kupiną darbą ir rizikuoja „perdegti“. Mokslininkai vis dažniau paliečia aktualią šių laikų problemą – lėtinio nuovargio sindromą, kurio pagrindiniu simptomu laikomas išsekimas, atsiradęs dėl įtampos. Šis sindromas pasireiškia vadinamiesiems „darboholikams“.
 
Tačiau taip pat yra pastebėta, kad ilgesnį laiką poilsiaujančios arba nieko neveikiančios smegenys, kaip ir raumenys, silpsta, nyksta. Vadinasi, smegenims, kaip ir kūnui, reikalingos treniruotės. VGTU profesorius, habil. dr. Povilas Tamošauskas dalinasi savo įžvalgomis ir patarimais, kaip išvengti lėtinio nuovargio, gręsiančio perdegimo ir fiziniais pratimais aktyvinti protinę veiklą.
Bemiegis savaitgalis VGTU: „Hacker Games: Vilnius“ Bemiegis savaitgalis VGTU: „Hacker Games: Vilnius“ 2015-11-25
Jau šį penktadienį Vilniaus Gedimimo technikos universitete prasideda renginys „Hacker Games: Vilnius“. Tai – startuolių dirbtuvės, kuriose dalyvauti kviečiami dizaineriai, programuotojai, vadybininkai, rinkodaros ir kitų sričių specialistai bei inovacijomis, startuoliais besidomintys žmonės.
Urbanistikos konferencijos atgarsiai Urbanistikos konferencijos atgarsiai 2015-11-25
Lapkričio pradžioje Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) Architektūros fakultete vyko konferencija „Urbanistika Baltijos šalyse: studijos, mokslas, praktika“. Kasmetinę konferenciją šiemet kuravo Urbanistikos katedra ir Urbanistinės analizės mokslo laboratorija.
Kūrybinių industrijų turnyras KITAS – dar gali registruotis! Kūrybinių industrijų turnyras KITAS – dar gali registruotis! 2015-11-25
Jau labai greitai prasidės pirmasis Kūrybinių industrijų turnyras KITAS, organizuojamas Vilniaus Gedimino technikos universiteto, Kazimiero Simonavičiaus universiteto ir Lietuvių kalbos instituto.Visi esami ir būsimi kūrybinių industrijų bei susijusių disciplinų studentai kviečiami išmėginti jėgas, varžydamiesi dėl pagrindinio prizo ir verslininkų dėmesio.
VGTU sutartis su „Huawei“ atvers studentams duris į Kinijos rinką VGTU sutartis su „Huawei“ atvers studentams duris į Kinijos rinką 2015-11-24
Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius, su vizitu viešintis Kinijoje, pirmadienį apsilankė kompanijos „Huawei“ mokslinių tyrimų ir plėtros centre. Čia vyko oficiali Lietuvos ir Kinijos verslo forumo dalyvių bendradarbiavimo susitarimų pasirašymo ceremonija. Tarp kitų dokumentų buvo pasirašyti ir tarptautine tinklų ir telekomunikacijų įrangos bei paslaugų kompanija „Huawei“ bendradarbiavimo susitarimai su VGTU, Vilniaus universitetu ir Kauno technologijos universitetais.
VGTU doktorantei – Lietuvos spaustuvininkų asociacijos prizas VGTU doktorantei – Lietuvos spaustuvininkų asociacijos prizas 2015-11-23
Lapkričio viduryje Vyriausybės rūmuose vyko Lietuvos spaustuvininkų asociacijos (LISPA) organizuojamas renginys, kurio metu įteikti aštuntieji Lietuvos spaudos pramonės apdovanojimai.
„Šiupinio“ jubiliejui paminėti – skvero atidarymas „Šiupinio“ jubiliejui paminėti – skvero atidarymas 2015-11-23
Šį šeštadienį Vilniaus Gedimino technikos universitete (VGTU) atsirado nauja erdvė – atidarytas tete - a - tete skveras. Ir jis apžveldintas ne šiaip sau – tokiu gražiu būdu paminėtas tuometinio Vilniaus statybos inžinerinio statybos instituto (dabar – VGTU) studentų estradinių miniatiūrų teatro ŠIUPINYS 40-ies metų jubiliejus.
UAB „Heidelbergcement Klaipėda“ susidomėjo VGTU mokslininkų potencialu UAB „Heidelbergcement Klaipėda“ susidomėjo VGTU mokslininkų potencialu 2015-11-20
Spalio 8 dieną įvyko Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) Civilinės inžinerijos mokslo centro (CIMC) ir UAB „Heidelbergcement Klaipėda“  susitikimas, kurio tikslas  – plėtoti abipusiai naudingą bendradarbiavimą tarp įmonės ir VGTU, inicijuojant ir įgyvendinant bendrus projektus, dalinai finansuojamus ES struktūrinių fondų (SF) 2014-2020 periodo lėšomis.
Gruodį duris atveria VGTU „LinkMenų fabrikas“ Gruodį duris atveria VGTU „LinkMenų fabrikas“ 2015-11-20
Gruodžio 3 d. (ketvirtadienį) įvyks Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) Kūrybiškumo ir inovacijų centro „LinkMenų fabrikas“ atidarymo šventė.
VGTU atidaryta „Paroc“ globojama auditorija VGTU atidaryta „Paroc“ globojama auditorija 2015-11-20
Vakar Vilniaus Gedimino technikos universitete (VGTU) oficialiai atidaryta „Paroc“ globojama auditorija, kurioje įrengta informacinė siena su izoliaciniais sprendiniais pastatų statybai bei jų renovacijai.
Apie naujausius pasiekimus – AIRBUS atstovai Apie naujausius pasiekimus – AIRBUS atstovai 2015-11-19
Jau rytoj, lapkričio 20 dieną, Vilniaus Gedimino technikos universitete (VGTU) lankysis AIRBUS atstovai pristatys naujausius pasiekimus optinės diagnostikos srityje. Demonstracijoje bus galima pamatyti transporto priemonę su inovatyvia vizualinio stebėjimo įranga, susipažinti su aplinkos ir objektų diagnostikos galimybėmis bei kitomis naujovėmis.
Apie energijos efektyvumą – garbus svečias iš Stanfordo universiteto Apie energijos efektyvumą – garbus svečias iš Stanfordo universiteto 2015-11-19
Pastatai sunaudoja 72 procentus visos šalies elektros ir 55 procentus gamtinių dujų – tokią JAV statistiką pateikia praėjusią savaitę Vilniaus Gedimino technikos universitete viešėjęs prof. dr. Arun Majumdar. Stanfordo universiteto (JAV) Mechanikos inžinerijos departamento profesorius, Precourt Energetikos Instituto direktorius, JAV Vyriausybės Energetikos patariamosios tarybos narys, buvęs  „Google“  Vice-presidentas energetikai mielai sutiko pasidalinti savo žiniomis su universiteto bendruomene atviroje paskaitoje „Energy Efficiency: Lessons Learned in the US“.
1 2 3 ... 37