Svetainės struktūra Mano VGTU Medeinė

Naujienos

Nepraleiskite: VGTU vieši finansų ir investicijų srities mokslininkas iš JAV Nepraleiskite: VGTU vieši finansų ir investicijų srities mokslininkas iš JAV 2018-04-25 Balandžio 25 – gegužės 9 d. Vilniaus Gedimino technikos universitete (VGTU) vieši ir paskaitas studentams skaito vienas iškiliausių lietuvių kilmės mokslininkų finansų ir investicijų srityje PhD assoc. prof. Robert Savickas.
Dėmesys kūrybiškiems moksleiviams: Vilniuje startuos pirmoji Lietuvoje medijų klasė Dėmesys kūrybiškiems moksleiviams: Vilniuje startuos pirmoji Lietuvoje medijų klasė 2018-04-24 Medijos šiandien yra neatsiejama mūsų gyvenimo dalis.
Skubėk registruotis: projektas „VGTU absolventai: 100 perspektyvų“ grįžta Skubėk registruotis: projektas „VGTU absolventai: 100 perspektyvų“ grįžta 2018-04-23 Jau tradicija tapęs projektas „VGTU absolventai: 100 perspektyvų“ šiemet vėl grįžo skelbdamas naują sezoną.
VGTU viešėjo „Horizontas 2020 CLUSDEVMED“ projekto koordinatorius iš Italijos VGTU viešėjo „Horizontas 2020 CLUSDEVMED“ projekto koordinatorius iš Italijos 2018-04-23 Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) Verslo vadybos fakultetas (VVF)  jau trečius metus iš eilės sėkmingai įgyvendina Europos Sąjungos finansuojamą mokslo projektą „Horizontas 2020 CLUSDEVMED“.
„Makaronų tiltai 2018“ moksleivių finalo staigmena – pagerintas Lietuvos rekordas „Makaronų tiltai 2018“ moksleivių finalo staigmena – pagerintas Lietuvos rekordas 2018-04-20 Išskirtinių tiltų iš makaronų statymo konkursas „Makaronų tiltai 2018“ šiemet grįžo jau septintą kartą. 
VGTU prasideda tarptautinė darbuotojų mokymosi savaitė VGTU prasideda tarptautinė darbuotojų mokymosi savaitė 2018-04-20 Vilniaus Gedimino technikos universitete (VGTU) pirmadienį, balandžio 23 dieną, prasideda jau dešimtoji tarptautinė darbuotojų mokymosi savaitė. Ši tarptautinė savaitė pirmoji universiteto istorijoje, sutraukusi 28 dalyvius net iš 21 pasaulio šalies. 17 iš jų yra ne Europos Sąjungos valstybės, tarp kurių tokios šalys kaip Brazilija, Indonezija, Malaizija, Čilė, Iranas, Gruzija, Albanija, Serbija, Kazachstanas, PAR, Peru, Egiptas.
 
VGTU bendruomenė visą savaitę tvarko aplinką VGTU bendruomenė visą savaitę tvarko aplinką 2018-04-20 Balandis – švaros mėnuo, tad visą savaitę Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) bendruomenės nariai stengiasi, kad gyventume švariau ir gražiau. Pirmadienį, balandžio 16-ąją dieną, prasidėjo jau tradicija tapusi pavasarinė aplinkos tvarkymo talka. Ji truks iki šeštadienio, balandžio 21-osios.
 
VGTU Darbuotojų atstovų į darbuotojų saugos ir sveikatos komitetą rinkimai Mechanikos fakultete VGTU Darbuotojų atstovų į darbuotojų saugos ir sveikatos komitetą rinkimai Mechanikos fakultete 2018-04-20 2018 balandžio 25 d. Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) darbuotojų atstovų į Darbuotojų saugos ir sveikatos komitetą rinkimai Mechanikos fakultete.

 
18-oji Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė kviečia kurti ateitį kartu 18-oji Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė kviečia kurti ateitį kartu 2018-04-20 Balandžio 23–29 dienomis lauksime Jūsų Nacionalinės bibliotekų savaitės renginiuose
Kaune – VGTU absolvento J. Gečio paroda ,,Architektūrinė Simbiozė. Tarp Žmogaus ir Gamtos” Kaune – VGTU absolvento J. Gečio paroda ,,Architektūrinė Simbiozė. Tarp Žmogaus ir Gamtos” 2018-04-19 Balandžio 20-ąją Kauno „POST galerijoje“ vyks architektūros parodos ,,Architektūrinė Simbiozė. Tarp Žmogaus ir Gamtos” atidarymas, kurioje Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) Architektūros fakulteto absolventas Jurgis Gečys pristatys meninę instaliaciją apie Nidos kraštą.
 
Verslui nebeužtenka tik angliškai kalbančių specialistų Verslui nebeužtenka tik angliškai kalbančių specialistų 2018-04-19 Į Lietuvą ateinantys investuotojai vis dažniau neapsiriboja anglų kalbą mokančių specialistų paieška. Augant norvegų, švedų ir kitomis užsienio kalbomis galinčių bendrauti specialistų paklausai, įmonės pasiryžusios investuoti ne tik į savo darbuotojus, bet ir į studentų kompetencijų auginimą.
Socialinis verslas – pasaulio rinkas užkariaujanti verslo forma Socialinis verslas – pasaulio rinkas užkariaujanti verslo forma 2018-04-19 Kintanti aplinka, intensyvi migracija, naujos technologijos verčia verslininkus ieškoti naujų, modernių verslo formų, leidžiančių patenkinti tiek vartotojų poreikius, tiek ir darbuotojų lūkesčius. Viena iš naujų lanksčių verslo valdymo formų – socialinis verslas.
 
Dėstytojai sėmėsi žinių edukologinių kompetencijų tobulinimo seminaruose Dėstytojai sėmėsi žinių edukologinių kompetencijų tobulinimo seminaruose 2018-04-18 Neseniai baigėsi tik geriausių dalyvių atsiliepimų sulaukę edukologinių kompetencijų tobulinimo seminarai, kuriuos organizavo ir vykdė Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) Edukacinių kompetencijų grupė. Universiteto dėstytojai šiais mokslo metais aktyviai dalyvavo ir gilinosi į andragogikos pagrindus, studentų vertinimą pagal tris lygmenis, kokybiškų ir patrauklių pateikčių rengimą ir naudojimą, atskirus inovatyvius studijų metodus, tokius kaip debatai ar įvairių bendradarbiavimo metodų taikymas studijų procese, o pavasario semestre buvo pasiūlytas naujas seminaras tema „Tarpkultūrinė komunikacija“. Ypatingo dėmesio akademinėje bendruomenėje sulaukė organizuoti renginiai „Žaibolaidis“, kurių tikslas yra konstruktyviai aptarti aktualias, daug diskusijų ir emocijų keliančias problemas ir rasti jų sprendimo būdus.
 
Pirmąjį kartą Lietuvoje: 3D animacijos ir judesių fiksavimo dirbtuvės Pirmąjį kartą Lietuvoje: 3D animacijos ir judesių fiksavimo dirbtuvės 2018-04-18 Ką bendro turi žymieji avatarai iš Džeimso Kamerono kultinio filmo „Įsikūnijimas“ (2009), Cezaris iš pernai kinuose pasirodžiusio filmo „Karas už beždžionių planetą“ (2017) ir klasika tapęs kompiuterinis žaidimas „Persijos Princas“ (1989)? Visi pastarieji personažai sukurti naudojant tą pačią judesių fiksavimo (angl. Motion Capture) technologiją, suteikiant skaitmeniniam personažui žmogaus judesius bei mimikas. Praėjusią savaitę Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) Multimedijos ir kompiuterinio dizaino studijų programos studentai pirmieji Lietuvoje turėjo galimybę išbandyti šias technologijas specialių dirbtuvių metu, vykusių VGTU „LinkMenų fabrike“.
 
Perrinktas Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Perrinktas Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas 2018-04-18 Balandžio 17 d. vykusioje Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Generalinėje asamblėjoje organizacijos prezidentu antrai 4 metų kadencijai perrinktas UAB „Traidenis“ valdybos pirmininkas ir VGTU Tarybos pirmininkas Sigitas Leonavičius.
1 2 3 ... 100
  • Puslapio administratoriai:
  • Vaiva Norkevičiūtė
  • Vilma Purienė
  • Eglė Kirliauskaitė
  • Dovilė Juršytė
  • Justė Kareivaitė
  • Agnė Augustinaitė
  • Liucilė Vervečkaitė