Svetainės struktūra Mano VGTU

Naujienos

„Bėgimo už gyvybę“ organizatorė – VGTU pirmakursė „Bėgimo už gyvybę“ organizatorė – VGTU pirmakursė 2015-09-03
Daugelis studentų naujus mokslo metus pasitiko nerūpestingai švęsdami rugsėjo pirmąją. Tačiau Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) pirmakursei Barborai Jasiukaitytei rudens pradžia – pats darbų įkarštis, nes mergina yra viena iš rugsėjo 5 d. Vingio parke vyksiančio labdaringo bėgimo, kuriame siekiama surinkti pinigų sergančio berniuko gydymui, organizatorių.
 
 
VGTU: reikšmingi žingsniai tarptautinio universiteto link VGTU: reikšmingi žingsniai tarptautinio universiteto link 2015-09-02
Naujus mokslo metus Vilniaus Gedimino technikos universitetas (VGTU) pasitinka nusiteikęs itin tarptautiškai – rugsėjį čia studijas pradeda studentai iš 47 pasaulio šalių, paskaitas skaitys net 50 dėstytojų iš ne Europos Sąjungos (ES) šalių.
Sužinok, kaip gali prisijungti prie CERN komandos Sužinok, kaip gali prisijungti prie CERN komandos 2015-09-02
CERN laboratorija Šveicarijoje garsi ne tik didžiausiu pasaulyje dalelių greitintuvu (angl. Large Hadron Collider, LHC). Ji – ir Europos interneto technologijų pionierė. Šios pažangiausios Šveicarijos laboratorijos atstovai atvyksta į Vilniaus Gedimino technikos universitetą (VGTU).
VGTU rugsėjo 1-oji: šventinė nuotaika ir džiugios ateities nuojauta (atnaujintas video, nuotraukų galerija) VGTU rugsėjo 1-oji: šventinė nuotaika ir džiugios ateities nuojauta (atnaujintas video, nuotraukų galerija) 2015-09-01
Gėlės, sveikinimai ir džiugios ateities nuojauta – visa tai mums dažniausiai asocijuojasi su rugsėjo 1-osios švente. Visa to netrūko ir tarptautinę mokslo ir žinių dieną minint Vilniaus Gedimino technikos universitete (VGTU).
Pasitinkant rugsėjo 1-ąją: VGTU rektoriaus Alfonso Daniūno sveikinimas universiteto bendruomenei Pasitinkant rugsėjo 1-ąją: VGTU rektoriaus Alfonso Daniūno sveikinimas universiteto bendruomenei 2015-08-31
Mielieji,
 
Nuoširdžiai sveikinu studentus, dėstytojus, visą akademinę bendruomenę su rugsėjo 1-ąja – mokslo metų pradžios švente. Visiems linkiu užsidegimo ir drąsos priimti naujus iššūkius – tik taip visi kartu galėsime sparčiai žengti į priekį. Tegul universiteto šešiasdešimtieji metai būna mūsų visų svarių laimėjimų metai.
 
Su mokslo ir žinių diena!
 
Nuoširdžiai jūsų
Alfonsas Daniūnas
VGTU rektorius
 
 
VGTU tautinių šokių ansamblis „Vingis“ viešėjo Prancūzijoje VGTU tautinių šokių ansamblis „Vingis“ viešėjo Prancūzijoje 2015-08-31
Šią vasarą Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) tautinių šokių ansamblis „Vingis“ keliavo į festivalį „Les Cultures du Monde Gémenos“, vykusį mažame Provanso Gemenos miestelyje. Kelionės metu kolektyvui teko aplankyti daugybę miestų: Prahą, Nicą, Marselį, Miuncheną, Varšuvą ir, žinoma, minėtąjį festivalio miestelį. Kartu su Kolumbijos, Kanados, Gvadelupės, Timūro bei Pietų Afrikos Respublikos kolektyvais „Vingis“ mėgavosi ne tik kaitria Prancūzijos saule, bet ir ypatingai šilta auditorija.
Prisijunkite prie VGTU meno ir sporto kolektyvų! Prisijunkite prie VGTU meno ir sporto kolektyvų! 2015-08-31
Vilniaus Gedimino technikos universitetas (VGTU) rūpinasi ne tik savo studentų išsilavinimu bei žiniomis, bet ir jų menine raiška bei sportine forma. Taigi, kviečiame sudalyvauti VGTU meno ir sporto kolektyvų atrankoje bei aktyviai įsilieti į jų veiklą.
Papildomas priėmimas į magistrantūros studijas: pažangiausiems studentams – sumažinta kaina Papildomas priėmimas į magistrantūros studijas: pažangiausiems studentams – sumažinta kaina 2015-08-28
Priėmimo į magistrantūros studijas papildomas etapas ir kviečiamųjų studijuoti sąrašų papildymas.
VGTU architektūros absolventai: „Kūrybiškumas nėra talentas, tai – raumuo“ VGTU architektūros absolventai: „Kūrybiškumas nėra talentas, tai – raumuo“ 2015-08-28
Viešbutis „Lijo“ Gargžduose, Svencelės gyvenvietės detalusis planas ir vandens aitvarų centras, gyvenamųjų namų kvartalas „Misionierių namai“ Vilniuje, sostinės „Porsche“ automobilių centras – tai vieni iš daugelio darbų, bylojančių apie „DO ARCHITECTS“ gyvavimą bei turimą milžinišką potencialą. Ignas Uogintas ir Gilma Gylytė, kartu su Andre Baldišiūte, Algimantu Neniškiu ir Sabina Daugeliene Senamiesčio širdyje atvėrę architektų biuro duris, neslepia – tam, kad atsidurtų ten, kur yra dabar, reikėjo įdėti galybę darbo. Smagiausia, kad, keletą metų sėmęsi vertingos patirties užsienyje, VGTU absolventai niekada neabejojo – savo žinias panaudos kurdami gražesnį Lietuvos rytojų.
Ant VGTU docento kaklo – 6 aukso medaliai Ant VGTU docento kaklo – 6 aukso medaliai 2015-08-27
Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) akademikai džiugina ne tik moksliniais pasiekimais. Šių metų vasarą vykusiose metikų veteranų pirmenybėse VGTU Fundamentinių mokslų fakulteto Medžiagų atsparumo ir teorinės mechanikos katedros docentas Kęstutis Vislavičius pelnė 6 aukso medalius bei pasiekė savo amžiaus grupės pasaulio rekordą.
VGTU studentų patogumui – moderniausi Lietuvoje interneto vartai VGTU studentų patogumui – moderniausi Lietuvoje interneto vartai 2015-08-26
Rugsėjį į auditorijas sugrįžusių Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) studentų lauks ne tik naujos paskaitos ir dėstytojai, bet ir visiškai atsinaujinę novatoriškiausi ir moderniausi Lietuvoje interneto vartai studentams – „Mano VGTU“. Jie veiks „vieno langelio“ principu ir sujungs prieigas prie universiteto informacinės sistemos, el. pašto, bibliotekos, virtualios mokymosi aplinkos ir kitų.
Rugsėjo 1-osios šventė – su „Liūdnais slibinais“ Rugsėjo 1-osios šventė – su „Liūdnais slibinais“ 2015-08-25
Rugsėjo 1-oji – jau visai ant nosies. Vilniaus Gedimino technikos universitetas (VGTU) šiemet, nors ir laikydamasis tradicijų, žada naujovių bei drąsiai teigia: šventėje labai laukiami visi studentai ir bendruomenės nariai – ne tik tie, kuriems šie metai universitete bus pirmieji.
Kodėl universitete smagiau nei mokykloje? Kodėl universitete smagiau nei mokykloje? 2015-08-21
Jau kitą savaitę vasarą keis ruduo, atostogas – nauji darbai. Daliai jaunų žmonių tai taps ir didesnių permainų metu: naujas miestas, nauji draugai ir, žinoma, naujo mokslo vieta. Jeigu ir jums tai bus pirmieji mokslo metai ne mokyklos suole, sveikiname – prasideda gerokai įdomesnis ir smagesnis etapas! Jei dar netikite, pateikiame keletą argumentų, kodėl universitetas skiriasi nuo mokyklos. Taip pat primename, jog  nuolatinių studijų studentams paskaitos prasidės rugsėjo 2 d. nuo 8.30 val. ir vyks pagal pirmos savaitės tvarkaraštį.
VGTU choras „Gabija Alumni“ dalyvavo VIII-jame Šiaurės ir Baltijos šalių chorų festivalyje VGTU choras „Gabija Alumni“ dalyvavo VIII-jame Šiaurės ir Baltijos šalių chorų festivalyje 2015-08-19
Šią vasarą VGTU choras „Gabija Alumni“ dalyvavo Latvijoje vykusiame VIII-jame Šiaurės ir Baltijos šalių chorų festivalyje (Dainų šventėje), apjungusiame daugiau kaip 200 chorų bei 6400 dalyvių iš Suomijos, Švedijos, Norvegijos, Danijos, Islandijos, Estijos, Latvijos ir Lietuvos. Renginys truko keturias dienas, per kurias tiek dalyviai, tiek klausytojai galėjo mėgautis įdomia ir turininga programa.
VGTU „Instagram“ – tarp 50 populiariausių Lietuvoje VGTU „Instagram“ – tarp 50 populiariausių Lietuvoje 2015-08-18
Šiandien VGTU „Instagram“ paskyra gali pasigirti 1535 sekėjais ir garbinga 50-a vieta Lietuvos „Instatop“ reitinge. Ji ne tik yra pirma iš visų Lietuvos universitetų, bet taip pat tik per plauką atsilieka nuo tokių populiarių paskyrų kaip Vilniaus miesto mero Remigijaus Šimašiaus (35 topo vieta) ar kavinių tinklo „Coffee Inn“ (41 vieta).
1 2 3 ... 29