Svetainės struktūra Mano VGTU

Naujienos

VGTU sutartis su „Huawei“ atvers studentams duris į Kinijos rinką VGTU sutartis su „Huawei“ atvers studentams duris į Kinijos rinką 2015-11-24
Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius, su vizitu viešintis Kinijoje, pirmadienį apsilankė kompanijos „Huawei“ mokslinių tyrimų ir plėtros centre. Čia vyko oficiali Lietuvos ir Kinijos verslo forumo dalyvių bendradarbiavimo susitarimų pasirašymo ceremonija. Tarp kitų dokumentų buvo pasirašyti ir tarptautine tinklų ir telekomunikacijų įrangos bei paslaugų kompanija „Huawei“ bendradarbiavimo susitarimai su VGTU, Vilniaus universitetu ir Kauno technologijos universitetais.
VGTU doktorantei – Lietuvos spaustuvininkų asociacijos prizas VGTU doktorantei – Lietuvos spaustuvininkų asociacijos prizas 2015-11-23
Lapkričio viduryje Vyriausybės rūmuose vyko Lietuvos spaustuvininkų asociacijos (LISPA) organizuojamas renginys, kurio metu įteikti aštuntieji Lietuvos spaudos pramonės apdovanojimai.
„Šiupinio“ jubiliejui paminėti – skvero atidarymas „Šiupinio“ jubiliejui paminėti – skvero atidarymas 2015-11-23
Šį šeštadienį Vilniaus Gedimino technikos universitete (VGTU) atsirado nauja erdvė – atidarytas tete - a - tete skveras. Ir jis apžveldintas ne šiaip sau – tokiu gražiu būdu paminėtas tuometinio Vilniaus statybos inžinerinio statybos instituto (dabar – VGTU) studentų estradinių miniatiūrų teatro ŠIUPINYS 40-ies metų jubiliejus.
UAB „Heidelbergcement Klaipėda“ susidomėjo VGTU mokslininkų potencialu UAB „Heidelbergcement Klaipėda“ susidomėjo VGTU mokslininkų potencialu 2015-11-20
Spalio 8 dieną įvyko Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) Civilinės inžinerijos mokslo centro (CIMC) ir UAB „Heidelbergcement Klaipėda“  susitikimas, kurio tikslas  – plėtoti abipusiai naudingą bendradarbiavimą tarp įmonės ir VGTU, inicijuojant ir įgyvendinant bendrus projektus, dalinai finansuojamus ES struktūrinių fondų (SF) 2014-2020 periodo lėšomis.
Gruodį duris atveria VGTU „LinkMenų fabrikas“ Gruodį duris atveria VGTU „LinkMenų fabrikas“ 2015-11-20
Gruodžio 3 d. (ketvirtadienį) įvyks Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) Kūrybiškumo ir inovacijų centro „LinkMenų fabrikas“ atidarymo šventė.
VGTU atidaryta „Paroc“ globojama auditorija VGTU atidaryta „Paroc“ globojama auditorija 2015-11-20
Vakar Vilniaus Gedimino technikos universitete (VGTU) oficialiai atidaryta „Paroc“ globojama auditorija, kurioje įrengta informacinė siena su izoliaciniais sprendiniais pastatų statybai bei jų renovacijai.
Apie naujausius pasiekimus – AIRBUS atstovai Apie naujausius pasiekimus – AIRBUS atstovai 2015-11-19
Jau rytoj, lapkričio 20 dieną, Vilniaus Gedimino technikos universitete (VGTU) lankysis AIRBUS atstovai pristatys naujausius pasiekimus optinės diagnostikos srityje. Demonstracijoje bus galima pamatyti transporto priemonę su inovatyvia vizualinio stebėjimo įranga, susipažinti su aplinkos ir objektų diagnostikos galimybėmis bei kitomis naujovėmis.
Apie energijos efektyvumą – garbus svečias iš Stanfordo universiteto Apie energijos efektyvumą – garbus svečias iš Stanfordo universiteto 2015-11-19
Pastatai sunaudoja 72 procentus visos šalies elektros ir 55 procentus gamtinių dujų – tokią JAV statistiką pateikia praėjusią savaitę Vilniaus Gedimino technikos universitete viešėjęs prof. dr. Arun Majumdar. Stanfordo universiteto (JAV) Mechanikos inžinerijos departamento profesorius, Precourt Energetikos Instituto direktorius, JAV Vyriausybės Energetikos patariamosios tarybos narys, buvęs  „Google“  Vice-presidentas energetikai mielai sutiko pasidalinti savo žiniomis su universiteto bendruomene atviroje paskaitoje „Energy Efficiency: Lessons Learned in the US“.
VGTU posėdyje aptarta studijų programų kokybė VGTU posėdyje aptarta studijų programų kokybė 2015-11-18
Vilniaus Gedimino technikos universitetas (VGTU) siekia nuolat tobulinti studentams siūlomas studijų programas, atnaujinti jas atsižvelgiant į darbo rinkoje ir mokslo sferose vykstančius pokyčius. Lapkričio 17 d. vyko posėdis, skirtas studijų programų kokybei aptarti.
Negali praleisti: linksmiausios ekologiškų kalėdinių papuošimų dirbtuvės Negali praleisti: linksmiausios ekologiškų kalėdinių papuošimų dirbtuvės 2015-11-17
Šias Kalėdas Vilniaus Gedimino technikos universitetas (VGTU) skelbia žaliomis! Ir žalios jos bus ne tik savo spalva, bet ir požiūriu – jau gruodžio 1 dieną, antradienį, 13 val., kviečiame visus į ekologiškų kalėdinių papuošimų dirbtuves!
VGTU studentams – rektoriaus sveikinimas VGTU studentams – rektoriaus sveikinimas 2015-11-17
Mieli studentai,
 
Šiandien, pasauliui minint Tarptautinę studentų dieną, noriu kreiptis į visus mūsų studentus. Jūsų žinios, laimėjimai ir šviesi, užtikrinta ateitis – tai yra tai, dėl ko mes dirbame visus ilgus metus, mainais „užsikrėsdami“ jūsų jaunatvišku entuziazmu bei veržlumu.
Paskaita doktorantams  „Elektroninių informacijos šaltinių paieška ir efektyvus panaudojimas“ Paskaita doktorantams „Elektroninių informacijos šaltinių paieška ir efektyvus panaudojimas“ 2015-11-16
Informacijos šaltinių paieškos ir panaudojimo būdų paskaita doktorantams
VGTU vieši JK Vyriausybės BIM darbo grupės ekspertas VGTU vieši JK Vyriausybės BIM darbo grupės ekspertas 2015-11-16
Lapkričio 17–20 d. Vilniaus Gedimino technikos universitete (VGTU) viešės svečias iš Didžiosios Britanijos – Jungtinės Karalystės Vyriausybės BIM darbo grupės ekspertas Philas Jacksonas.
Tylos minute pagerbkime Paryžiaus tragedijos aukas Tylos minute pagerbkime Paryžiaus tragedijos aukas 2015-11-16
Sveiki, mielieji,
 
Po kruvinų išpuolių Paryžiuje visas pasaulis meldžiasi už tragiškai žuvusias aukas. Kviečiame visą VGTU bendruomenę šiandien 13 val. kartu su tragedijai neabejingomis tautomis tylos minute pagerbti žuvusiuosius nuo teroristų rankos. Ramybės ir susikaupimo, išlikime vieningi!
Finansų inžinerijos katedros docentė daktarė stažavosi Portugalijos Minho universitete Finansų inžinerijos katedros docentė daktarė stažavosi Portugalijos Minho universitete 2015-11-16
Šių metų rugsėjo 21-25 dienomis Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) Verslo vadybos fakulteto Finansų inžinerijos katedros docentė dr. Indrė Lapinskaitė lankėsi Portugalijos Minho universitete (University of Minho) pagal Erasmus+ mainų programą. 
1 2 3 ... 37