Svetainės struktūra Mano VGTU

Naujienos

Architektai eksperimentavo Vilniaus miesto erdvėse Architektai eksperimentavo Vilniaus miesto erdvėse 2015-04-24
Siekiant pažinti miestą per meninę kūrybą, VGTU architektūros studentai atgaivino įvairias Vilniaus erdves – skverus, stovėjimo aikšteles, apleistus pastatus.
VGTU tvirtina ryšius su HAMK taikomųjų mokslų universitetu VGTU tvirtina ryšius su HAMK taikomųjų mokslų universitetu 2015-04-23
VGTU lankėsi delegacija iš HAMK taikomųjų mokslų universiteto Suomijoje. Transporto ekonomiką ir vadybą studijuojantys jaunuoliai susipažino su aukštojo mokslo sistema Lietuvoje, VGTU studijomis ir lankėsi įvairiose transporto įmonėse.
VGTU mokslininkai susipažino su sumania specializacija VGTU mokslininkai susipažino su sumania specializacija 2015-04-23
Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) Žinių ir technologijų perdavimo centras pakvietė mokslininkus, dėstytojus ir darbuotojus į seminarą „Sumani specializacija ir tolimesnės MTEP ir inovacijų finansavimo gairės“.
VGTU mokslininkai parengė rekomendacijas LED apšvietimo naudojimui namuose VGTU mokslininkai parengė rekomendacijas LED apšvietimo naudojimui namuose 2015-04-22
VGTU Architektūros fakulteto mokslininkai bendraudami su gamybininkais atliko mokslinius eksperimentinius LED apšvietimo tyrimus ir parengė rekomendacijas tinkamam tokio apšvietimo naudojimui gyvenamųjų patalpų interjere.
VGTU dalyvauja parodoje RESTA VGTU dalyvauja parodoje RESTA 2015-04-22
VGTU dalyvauja parodoje RESTA – didžiausioje Baltijos šalyse statybų tematikos parodoje, skirta verslo profesionalams ir vartotojams, besidomintiems statybomis, renovacija, kitomis šio sektoriaus temomis.
Jaunųjų mokslininkų konferencijoje – aplinkos apsaugos inžinerijos idėjos Jaunųjų mokslininkų konferencijoje – aplinkos apsaugos inžinerijos idėjos 2015-04-21
VGTU Aplinkos inžinerijos fakultete vyko 18-osios Lietuvos jaunųjų mokslininkų konferencijos „Mokslas – Lietuvos ateitis“ sesija „Aplinkos apsaugos inžinerija“.
Išrinkti geriausi jaunieji Lietuvos ekonomistai Išrinkti geriausi jaunieji Lietuvos ekonomistai 2015-04-21
VGTU Verslo vadybos fakultete (VVF) organizuota 21-oji  Lietuvos moksleivių ekonomikos ir verslo olimpiada. Į ją atvyko 77 Lietuvos mokyklų mokiniai, kurie sprendė uždavinius ir varžėsi dėl geriausio ekonomisto titulo. 
VGTU aptartas kelių specialistų poreikis VGTU aptartas kelių specialistų poreikis 2015-04-20
VGTU vyko Aplinkos inžinerijos fakulteto Kelių katedros organizuotas alumnų susitikimas su susisiekimo ministru, Lietuvos automobilių kelių direkcijos, kelininkų asociacijų bei tarnybų vadovais. Jame aptartas kelių specialistų rengimo poreikis.
VGTU įtrauktas į Omano aukštojo mokslo ministerijos pripažintų universitetų sąrašą VGTU įtrauktas į Omano aukštojo mokslo ministerijos pripažintų universitetų sąrašą 2015-04-20
Balandžio 20–22 dienomis VGTU atstovai dalyvauja tarptautinėje aukštojo mokslo parodoje Omano sultonate.
VGTU – pavasarinė aplinkos tvarkymo akcija VGTU – pavasarinė aplinkos tvarkymo akcija 2015-04-17
VGTU bendruomenė ketvirtadienį prisijungė prie masinių aplinkos tvarkymo akcijų. Suorganizuota pavasarinė aplinkos tvarkymo talka.
 
Moksleiviai išbandė jėgas makaronų tiltų čempionate Moksleiviai išbandė jėgas makaronų tiltų čempionate 2015-04-17
VGTU vakar įvyko pirmasis Lietuvos čempionato „Makaronų tiltai 2015“ etapas – moksleivių tiltų atranka. Laimėtojų komandos tiltas atlaikė 36,8 kilogramų apkrovą ir mes iššūkį studentams čempionato finale.
VGTU darbuotojai susirungė neįprastame slalome VGTU darbuotojai susirungė neįprastame slalome 2015-04-17
Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) Transporto inžinerijos fakulteto Automobilių transporto katedra pirmą kartą universiteto darbuotojams surengė saugaus ir racionalaus vairavimo slalomą.
VGTU atvėrė duris besidomintiems magistrantūros studijomis VGTU atvėrė duris besidomintiems magistrantūros studijomis 2015-04-16
VGTU pakvietė visus, besidominčius magistrantūros studijomis, į atvirų durų dienos renginį. Čia buvo galima susipažinti su studijų tęstinumo VGTU galimybėmis, šių metų priėmimo sąlygomis bei pabendrauti su VGTU atstovais.
CSC organizuoja geriausio baigiamojo darbo apdovanojimus CSC organizuoja geriausio baigiamojo darbo apdovanojimus 2015-04-15
Magistro ir bakalauro studijų baigiamųjų kursų studentams verslo įmonė CSC rengia magistro ir bakalauro darbų konkursą. 
Statybos fakultete lankėsi svečiai iš Madrido Statybos fakultete lankėsi svečiai iš Madrido 2015-04-15
VGTU Statybos fakultete pagal „Erasmus+“ mainų programą lankėsi dėstytojai iš Madrido technikos universiteto. Jie ne tik savaitę skaitė paskaitas studentams, bet ir domėjosi glaudesnio bendradarbiavimo galimybėmis.
1 2 3 ... 21