Naujienos

Senato posėdyje iškilmingai apdovanoti VGTU bendruomenės nariai Senato posėdyje iškilmingai apdovanoti VGTU bendruomenės nariai 2017-03-28
Kovo 28 d. popietę Senato posėdyje iškilmingai įteikti Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) daktaro diplomai, profesoriaus pedagoginio vardo bei docento pedagoginio vardo atestatai, apdovanoti aukštojo mokslo vadovėlių ir mokslinių monografijų konkurso nugalėtojai bei patentus gavę mokslininkai.
VGTU siekia leisti kokybiškus pasaulinio lygio mokslo žurnalus VGTU siekia leisti kokybiškus pasaulinio lygio mokslo žurnalus 2017-03-24
VGTU – tarptautinė Kings olimpiada VGTU – tarptautinė Kings olimpiada 2017-03-24
Vilniaus Gedimino technikos universitete (VGTU) kovo 26 d., vyko Tarptautinės „Kings“ matematikos ir anglų kalbos olimpiados kvalifikacinis matematikos turas 2–12 klasėms.
Lietuvos mokslų akademijoje apdovanoti VGTU studentai ir darbuotojai Lietuvos mokslų akademijoje apdovanoti VGTU studentai ir darbuotojai 2017-03-23
Šiandien LMA  apdovanoti aukštųjų mokyklų studentų bei Jaunųjų mokslininkų ir doktorantų mokslinių darbų konkursų, taip pat LMA vardinių premijų nugalėtojai, tarp kurių ir VGTU bendruomenės nariai.
VGTU dalinasi kokybės vadybos sistemos valdymo patirtimi su KTU VGTU dalinasi kokybės vadybos sistemos valdymo patirtimi su KTU 2017-03-23
Vilniaus Gedimino technikos universitetas (VGTU)  dalinosi kokybės vadybos sistemos valdymo patirtimi su Kauno technologijos universiteto (KTU) atstovais.
Saulėtekyje planuojamas beveik kilometro ilgio dviračių takas Saulėtekyje planuojamas beveik kilometro ilgio dviračių takas 2017-03-22
Siekiama užtikrinti darnų judumą studentų miestelyje ir jo apylinkėse tad apie darnų mobilumą ir susisiekimo iššūkius diskutavo VGTU akademinė bendruomenė ir Vilniaus miesto atstovai.
Kaip užkariauti internetą? Sėkmės receptas pagal „Bored panda“ Kaip užkariauti internetą? Sėkmės receptas pagal „Bored panda“ 2017-03-22
„Bored Panda“ per keletą metų iš vieno žmogaus kuriamo internetinio žurnalo tapo pasaulinio lygio žiniasklaidos milžinu. Vienas iš vadovų – Dominykas Remeika – pasidalino tinklalapio filosofija ir patarimais, kaip užkariauti internetą.
Prasidėjo išankstinis priėmimas į nuolatines, ištęstines ir ištęstines nuotolines studijas Prasidėjo išankstinis priėmimas į nuolatines, ištęstines ir ištęstines nuotolines studijas 2017-03-22
Vyksta prašymų stoti registravimas į pirmosios pakopos studijų valstybės nefinansuojamas vietas.
VGTU emerito vardo premija – geriausiam Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos mokiniui VGTU emerito vardo premija – geriausiam Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos mokiniui 2017-03-20
Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) architektūros profesorius emeritas Konstantinas Jakovlevas-Mateckis, šį mėnesį atšventęs gražų 88-ąjį jubiliejų, nepamiršta dar 1948 metais savo baigtos gimnazijos ir skatina gabiausius moksleivius siekti aukščiausių tikslų.
Vyksta prašymų stoti į išlyginamąsias ir papildomąsias studijas registravimas Vyksta prašymų stoti į išlyginamąsias ir papildomąsias studijas registravimas 2017-03-20
Kovo 20 d. prasidėjo išankstinio priėmimo etapas į išlyginamąsias ir papildomąsias studijas.
Renginio akimirkos: „VGTU Karjeros dienos 2017“ įmonių kontaktų mugė Renginio akimirkos: „VGTU Karjeros dienos 2017“ įmonių kontaktų mugė 2017-03-17
Ketvirtadienį Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) naujuose Centriniuose rūmuose vyko „VGTU Karjeros dienos 2017“ įmonių kontaktų mugė.  Iki pat vakaro gausybėje stendų save pristatė ir studentų laukė beveik 100 geriausių lietuviško ir užsienio kapitalo įmonių, kurios supažindino su savo veikla, darbo specifika, pateikė darbo bei praktikos pasiūlymų.  Jaunuoliai čia taip pat galėjo dalyvauti „Greituosiuose susitikimuose su įmone“.
Tarptautinėje kūrybinės visuomenės konferencijoje – VGTU pranešėjas Tarptautinėje kūrybinės visuomenės konferencijoje – VGTU pranešėjas 2017-03-17
Kovo 13–14 d. Florencijos (Italija) istoriniame centre vyko tarptautinė konferencija „Kūrybinė visuomenė: idėjos, problemos ir koncepcijos“.
Skaitmeninės komunikacijos kvies mokytis netradiciniais metodais Skaitmeninės komunikacijos kvies mokytis netradiciniais metodais 2017-03-17
Trečiadienį Vilniuje pristatytas ES programos Erasmus+ finansuojamas skaitmeninės komunikacijos projektas „Clustering Creativity“.
Žurnalistas K. Vyšniauskas: „Tau 20 keli, tu nieko nežinai ir tai yra O.K.“ Žurnalistas K. Vyšniauskas: „Tau 20 keli, tu nieko nežinai ir tai yra O.K.“ 2017-03-16
Dabartiniai dvidešimtmečiai gyvena greitu tempu, kurį jiems diktuoja nepastovus gyvenimo būdas ir galimybės, kurios, atrodo, atsiveria kiekviename žingsnyje. Dėl to labai lengva pasimesti tarp didelės gausos veiklų ir tai, kas labiausiai patinka bei kur galima ugdyti savo talentus, nes norisi išbandyti viską.
Tramplinas į sėkmę: prasideda didžiausia „VGTU Karjeros dienų“ kontaktų mugė Tramplinas į sėkmę: prasideda didžiausia „VGTU Karjeros dienų“ kontaktų mugė 2017-03-16
„Kontaktai. Patirtys. Idėjos“ – tokiu šūkiu Vilniaus Gedimino technikos universitetas (VGTU) pasitiko 2017-uosius metus ir jau šiandien visus studentus kviečia į didžiausią universiteto istorijoje įmonių kontaktų mugę. Tai – viena iš dviejų mėnesių trukmės renginių ciklo dalių, skirtų jaunimo karjeros skatinimui ir galimybių plėtimui.
1 2 3 ... 71