Naujienos

Rektoriai šiandien renkasi aptarti universitetų jungimosi klausimą Rektoriai šiandien renkasi aptarti universitetų jungimosi klausimą 2017-02-24
Vasario 20 d. pasibaigė terminas, per kurį universitetai, regionų atstovai, turėjo pateikti LR Vyriausybei pasiūlymus dėl aukštųjų mokyklų tinklo optimizavimo galimybių. Jų aptarti šiandien Vilniaus Gedimino techniko universitete (VGTU) renkasi universitetų rektoriai bei Švietimo ir mokslo viceministras Giedrius Viliūnas.
Dalyvaukite raštingiausio VGTU bendruomenės nario konkurse! Dalyvaukite raštingiausio VGTU bendruomenės nario konkurse! 2017-02-23
Visi norintys patikrinti savo lietuvių kalbos žinias yra kviečiami kovo 2 d. 13.45–14.30 val. rašyti diktantą.
VGTU sulaukė svečio iš Sao Paulo universiteto Brazilijoje VGTU sulaukė svečio iš Sao Paulo universiteto Brazilijoje 2017-02-23
Šią savaitę Vilniaus Gedimino technikos universitete (VGTU), atvykęs pagal Erasmus+ tarptautinio mobilumo programą, svečiuojasi Sao Paulo universiteto Brazilijoje audito profesorius, tarptautinių reikalų koordinatorius Joshua Onome Imoniama. Sao Paolo universitetas yra geriausiai vertinama Brazilijos aukštojo mokslo institucija: pagal tarptautinį QS reitingą universitetui skiriama 120-oji vieta. Taip pat profesorius konsultuoja smulkaus ir vidutinio verslo įmones informacinių sistemų audito ir kontrolės klausimais bei dirba apskaitininku Australijos viešosios buhalterijos institute.
Tarp didžiausią pažangą padariusių jaunųjų mokslininkų – VGTU dėstytoja Tarp didžiausią pažangą padariusių jaunųjų mokslininkų – VGTU dėstytoja 2017-02-23
Lietuvos Mokslų Akademijos (LMA) organizuojamame renginyje „ Fizinių ir technologijos mokslų tarpdalykiniai tyrimai“ įvertinti didžiausią mokslinę pažangą padarę jaunieji mokslininkai. Tarp jų – ir Vilniaus (VGTU) Matematinio modeliavimo katedros dėstytoja Rima Kriauzienė.
VGTU atidaryta paroda „Rygos Art nouveau architektūroje ir mene“ VGTU atidaryta paroda „Rygos Art nouveau architektūroje ir mene“ 2017-02-22
Vilniaus Gedimino technikos universitete (VGTU) atidaryta keliaujanti tarptautinė Rygos muziejaus „Rygos Art nouveau centras“ paroda „Rygos Art nouveau architektūroje ir mene“.
VGTU paskaitas skaito viešnia iš Gruzijos VGTU paskaitas skaito viešnia iš Gruzijos 2017-02-22
Šią savaitę, vasario 2123 d. Vilniaus Gedimino technikos universitete (VGTU) vieši Gruzijos technologijos universiteto (GTU) dėstytoja Dr. Nino Ratiani. Vizitas organizuojamas pagal Erasmus+ tarptautinio mobilumo sutartį tarp VGTU ir GTU universitetų. Šio vizito metu viešnia skaitys paskaitas VGTU Aplinkos inžinerijos fakulteto studentams, susitiks su Vandentvarkos inžinerijos katedros darbuotojais.
Į Lukiškių aikštę pretendavęs Vytis – kurtas VGTU docento Į Lukiškių aikštę pretendavęs Vytis – kurtas VGTU docento 2017-02-22
Vilniaus Lukiškių aikštėje stovintis Vytis – tokią iniciatyvą surengė visuomenininkai, žadantys, jog šis paminklas čia iškils dar iki kitų metų Vasario 16-osios. Vyčio paramos fondo skelbtame konkurse dalyvavo ir Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) Architektūrinės inžinerijos katedros docentas Gitenis Umbrasas.
Ateities mokslas. Kaip bioinžinerija užvaldys pasaulį... Ateities mokslas. Kaip bioinžinerija užvaldys pasaulį... 2017-02-21
Bioinžinerija. Daugelis pripažįsta, kad tai – ateities mokslas.
Į VGTU atvyksta paroda „Rygos Art nouveau architektūroje ir mene“ Į VGTU atvyksta paroda „Rygos Art nouveau architektūroje ir mene“ 2017-02-21
Vasario 22 d. VGTU vyks parodos „Rygos Art nouveau architektūroje ir mene“  atidarymas.
Geriausiu Jaunesniųjų karininkų vadu tapo VGTU absolventas Geriausiu Jaunesniųjų karininkų vadu tapo VGTU absolventas 2017-02-20
Vasario 16 d. Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje įvyko Lietuvos kariuomenės jaunesniųjų karininkų vadų mokymų (JKVM) klausytojų priesaikos ceremonija.
Vilniaus knygų mugėje – VGTU leidykla „Technika“ Vilniaus knygų mugėje – VGTU leidykla „Technika“ 2017-02-20
Maloniai kviečiame į tradicinę, jau 18-ąjį kartą vyksiančia Vilniaus knygų mugę, kurios tema šiemet yra „Lietuviški ženklai pasaulyje“. Kaip ir kasmet mugėje dalyvauja Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) leidykla „Technika“.
VGTU Architektūros kūrybinių dirbtuvių rezultatų pristatyme – Italijos ambasadorius VGTU Architektūros kūrybinių dirbtuvių rezultatų pristatyme – Italijos ambasadorius 2017-02-17
Penktadienį, vasario 17 dieną, Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) Architektūros fakultete vyko pavasarinių Architektūros kūrybinių dirbtuvių rezultatų pristatymas. Įvertinti VGTU studentų nuveiktų darbų atvyko ir Italijos ambasadorius Lietuvoje Stefano Taliani De Marchio.
Nacionalinė kultūros ir meno premija – VGTU architektūros absolventui Nacionalinė kultūros ir meno premija – VGTU architektūros absolventui 2017-02-17
Tarp Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatų – VGTU absolventas architektas Audrius Ambrasas.
VGTU rektoriaus A. Daniūno sveikinimimas Vasario 16-osios proga VGTU rektoriaus A. Daniūno sveikinimimas Vasario 16-osios proga 2017-02-15
Ilgoje ir spalvingoje mūsų šalies istorijoje gausu dienų, datų, kuriomis galime didžiuotis, kurių niekada nepamiršime. Visgi keletas jų – tarsi mūsų valstybės pamatas. Tokia yra Vasario 16-oji – viena iškiliausių dienų mūsų istorijoje, svarbi kiekvienam savo šalies praeitį gerbiančiam Lietuvos piliečiui.
Studentai atstovavo VGTU tarptautiniame konkurse Londone Studentai atstovavo VGTU tarptautiniame konkurse Londone 2017-02-14
Dizaino katedros studentai atstovavo VGTU tarptautiniame konkurse Londone.
1 2 3 ... 69