Svetainės struktūra Mano VGTU Medeinė

Naujienos

VGTU – dirbtinio intelekto ekspertas iš Londono imperinio koledžo VGTU – dirbtinio intelekto ekspertas iš Londono imperinio koledžo 2016-10-24
Nuo šiandien Vilniaus Gedimino technikos universitete (VGTU) vieši Londono imperinio koledžo (Jungtinė Karalystė) profesorius Björn W. Schuller. Viešnagė truks spalio 24-28 dienomis.
Mirė profesorius Algirdas Čižas Mirė profesorius Algirdas Čižas 2016-10-24
Penktadienį, spalio 21 dieną, eidamas 88-uosius metus Vilniuje mirė Algirdas Eduardas Čižas – habilituotas mokslų daktaras, Vilniaus Gedimino technikos universiteto profesorius emeritas ir vienas jo aktyvių kūrėjų.
Didesnei energetikos srities pažangai – VGTU ir „Litgrid“ bendradarbiavimo sutartis Didesnei energetikos srities pažangai – VGTU ir „Litgrid“ bendradarbiavimo sutartis 2016-10-21
Elektros energetika yra nuolat besivystanti sritis, kurioje moderniausios technologijos ir geri specialistai yra raktas į efektyvios ir švarios elektros energijos gamybos būdus. Suprasdami, kad pažangą lemia glaudūs mokslo ir studijų, pramonės ir verslo institucijų ryšiai, Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) ir Lietuvos elektros perdavimo sistemos operatoriaus AB „Litgrid“ atstovai šiandien pasirašė tarpusavio bendradarbiavimo sutartį.
VGTU su verslo bei viešojo sektoriaus atstovais kurs skaitmeninių inovacijų kompetencijų centrą VGTU su verslo bei viešojo sektoriaus atstovais kurs skaitmeninių inovacijų kompetencijų centrą 2016-10-20
Artėjant Pasaulinei informacinių technologijų plėtros dienai Vilniaus Gedimino technikos universitetas (VGTU), Kauno technologijos universitetas (KTU), Teisingumo ministerija kartu su verslo bei viešojo sektoriaus atstovais pasirašė susitarimą dėl Skaitmeninių inovacijų ir kompetencijų centro sukūrimo.
28 kūrybinės idėjos Vilniaus viešosioms erdvėms 28 kūrybinės idėjos Vilniaus viešosioms erdvėms 2016-10-20
Kiekvieną dieną – nauji atradimai gatvėse! Kasmetinis kūrybinių intervencijų maratonas „priARTink“ kviečia atrasti pažįstamas miesto erdves iš naujo. Miesto žaidimai, netikėti objektai, atvirų diskusijų aikštelės pagyvins įprastus maršrutus ir pavers miestą atvira kūrybine laboratorija.

 
Spalio 18 d. – Atšvaitų diena Spalio 18 d. – Atšvaitų diena 2016-10-17
Spalio 18 d. Lietuvos automobilių kelių direkcijos (LAKD) prie Susisiekimo ministerijos iniciatyva skelbiama Atšvaitų diena. 
Iškilių asmenybių gyvenimai sugulė į išskirtinio dizaino knygą Iškilių asmenybių gyvenimai sugulė į išskirtinio dizaino knygą 2016-10-17
VGTU leidyklai „Technika“ teko iššūkis išleisti išskirtinę akademinei bendruomenei gerai pažįstamų VGTU profesorių emeritų prisiminimų knygą.
Kinijos universitetai atveria naujas galimybes VGTU Kinijos universitetai atveria naujas galimybes VGTU 2016-10-14
Pekine vyko Kinijos ir Vidurio bei Rytų Europos šalių universitetų konsorciumo partnerių susitikimas, kuriame dalyvavo ir Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) strateginės partnerystės prorektorė Asta Radzevičienė.
Startuolių dirbtuvėse „LinkMenų fabrike“ pasiūlytas sprendimas 20 proc. padidinti Lietuvos pramonės pajėgumų išnaudojimą Startuolių dirbtuvėse „LinkMenų fabrike“ pasiūlytas sprendimas 20 proc. padidinti Lietuvos pramonės pajėgumų išnaudojimą 2016-10-13
Spalio 7–9 d. Vilniaus Gedimino Technikos universiteto (VGTU) „LinkMenų fabrike“ vykusį hakatoną (startuolių dirbtuves) „Hack-ECOM“ laimėjo ir 800 eurų pagrindinį prizą gavo „stakliunuoma.lt“ komanda vertinimo komisiją sudominusi gamybinių pajėgumų dalinimosi sprendimu gamybinėms įmonėms, spaustuvėms, baldų gamybos įmonėms ir t. t.
Svarbu žinoti: VGTU patvirtino studentų rotacijos tvarką Svarbu žinoti: VGTU patvirtino studentų rotacijos tvarką 2016-10-13
Pagal Lietuvos Respublikos mokslo ir studijų įstatymą studentai dalyvaus rotacijoje kiekvienais metais.
Duris atvėrė nauja VGTU laboratorija Duris atvėrė nauja VGTU laboratorija 2016-10-12
Rugsėjį atidaryta nauja Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) laboratorija – Mikro ir nanoelektroninių sistemų projektavimo ir tyrimų laboratorija.
VGTU vyks tarptautinė Kings olimpiada VGTU vyks tarptautinė Kings olimpiada 2016-10-11
Vilniaus Gedimino technikos universitete (VGTU) šį sekmadienį, spalio 16 d., vyks Tarptautinės Kings matematikos ir anglų kalbos olimpiados kvalifikacinis matematikos turas 2–12 klasėms.
VGTU studentės įspūdžiai iš NASA: apie laisvą grafiką ir darbą mylinčius žmones VGTU studentės įspūdžiai iš NASA: apie laisvą grafiką ir darbą mylinčius žmones 2016-10-07
VGTU studentė Julija Semenenko – viena iš dviejų merginų iš Lietuvos, kurios turėjo galimybę Kalifornijoje susipažinti su NASA darbo virtuve ir padirbėti kartu su geriausiais pasaulio ekspertais.
Ekologijai neabejingi kūrėjai žada supaprastinti atliekų rūšiavimą Ekologijai neabejingi kūrėjai žada supaprastinti atliekų rūšiavimą 2016-10-07
Ar žinojote, kad plastikas suyra tik per 500 metų? Šiandien pagaminama ir suvartojama net 20 kartų daugiau plastiko, nei prieš 50 metų, o iš 25 dviejų litrų plastikinių butelių galima pagaminti megztinį suaugusiam žmogui! Masinis pakuočių naudojimas antrinių žaliavų surinkimą ir perdirbimą pavertė viena didžiausių šių dienų aktualijų. Atsakymo į klausimą, kaip supaprastinti ir padidinti perdirbamų atliekų rūšiavimą, ieško projekto „isort“ komanda, Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) „LinkMenų fabrike” kurianti rūšiavimo sistemą – inovatyvias talpas antrinių žaliavų rūšiavimui.
VGTU bendradarbiaus su Pietų Korėjos universitetu VGTU bendradarbiaus su Pietų Korėjos universitetu 2016-10-06
VGTU su Chonbuk nacionaliniu universitetu pasirašė susitarimą dėl bendradarbiavimo.
1 2 3 ... 61