Naujienos

VGTU siūlo mainų galimybes visame pasaulyje – ir dėstytojams, ir studentams VGTU siūlo mainų galimybes visame pasaulyje – ir dėstytojams, ir studentams 2016-09-28
Įvairūs reitingai nuolat akcentuoja Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) tarptautiškumą, kurį lemia pastovus užsienio dėstytojų bei užsienio studentų skaičiaus augimas.
Inovacijos per savaitę: nuo medinės klaviatūros iki 3D spausdintuvo (foto, video) Inovacijos per savaitę: nuo medinės klaviatūros iki 3D spausdintuvo (foto, video) 2016-09-28
Stilingi mediniai lipdukai jūsų kompiuteriui? Tamsoje šviečiantis bumerangas? O galbūt prie stalo prie stalo tvirtinama aplinkai draugiška šiukšlių dėžė? Visi šie ir dar daugelis kitų naujų produktų prototipų buvo pristatyti Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) „LinkMenų“ fabrike startavusiame renginių cikle „Inovacijų savaitė“.
VGTU atstovė lankėsi konferencijoje Vroclave VGTU atstovė lankėsi konferencijoje Vroclave 2016-09-27
VGTU atstovė lankėsi konferencijoje Vroclave
Japonijos universitetas rodo iniciatyvą didesniam bendradarbiavimui su VGTU Japonijos universitetas rodo iniciatyvą didesniam bendradarbiavimui su VGTU 2016-09-26
Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) Inžinerinės grafikos katedros vedėja dr. Daiva Makutėnienė rugsėjo viduryje svečiavosi Kobės universitete, Japonijoje, kur dalyvavo Masudos Vasaros stovykloje Inžinerijos fakultete ir universiteto studentams skaitė aštuonias paskaitas.
Kviečiame į monografijos „Tvarus medžio vaidmuo aplinkos apsaugos technologijose“ pristatymą Kviečiame į monografijos „Tvarus medžio vaidmuo aplinkos apsaugos technologijose“ pristatymą 2016-09-26
„Neatsitiktinai šioje knygoje kalbame apie medį kaip svarbią gamtos ir žmogaus aplinkos dalį. Savo forma ir prasme medis išlieka sakraliausias žmogaus gyvenime objektas.  Medžio gyvavimas ir jo produktų naudojimas yra iš esmės susiję su būvio ciklo etapais, o medžio funkcijos, ypač dėl jo ilgo gyvavimo ir ilgalaikio efekto, patvirtina jo tvarų vaidmenį aplinkos apsaugos technologijose“, – rašoma monografijoje „Tvarus medžio vaidmuo aplinkos apsaugos technologijose“, kurią jau 29-ąją dieną, 17 val. Lietuvos mokslų akademijos mažojoje salėje (Gedimino per. 3, Vilnius) pristatys jos autoriai: prof. habil. dr. Pranas Baltrėnas, prof. dr. Edita Baltrėnaitė ir prof. dr. Arvydas Lietuvninkas.
„Tyrėjų naktis“ jau šį penktadienį. Nepraleiskite VGTU renginių! „Tyrėjų naktis“ jau šį penktadienį. Nepraleiskite VGTU renginių! 2016-09-26
„Tyrėjų naktis“, kasmet mokslo entuziastus kviečianti susipažinti su įtraukiančiais ir intriguojančiais moksliniais tyrimais, inovacijomis bei išradimais, grįžta ir į Vilniaus Gedimino technikos universitetą (VGTU).
Į Vilnių sugrįžo studentiškos „Gedimino dienos“ Į Vilnių sugrįžo studentiškos „Gedimino dienos“ 2016-09-23
Prasidėjus naujiems mokslo metams, į sostinę sugrįžo didžiausias Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) studentų atstovybės organizuojamas renginys – „Gedimino dienos“, kuriame laukiami visi miesto studentai.
VGTU mokslininkai padeda išvengti klaidų, kainuojančių 1 mln JAV dolerių per dieną VGTU mokslininkai padeda išvengti klaidų, kainuojančių 1 mln JAV dolerių per dieną 2016-09-23
JAV įmonės vadovaujasi nuomone, kad 21 a. aršiose kovose dėl rinkos bendradarbiavimo su mokslo įstaigomis teikiami privalumai – būdas išsiskirti iš konkurentų.
Prasideda projektas „Nacionalinės mokslo populiarinimo sistemos plėtra ir įgyvendinimas“ Prasideda projektas „Nacionalinės mokslo populiarinimo sistemos plėtra ir įgyvendinimas“ 2016-09-23
Vilniaus Gedimino technikos universitetas (VGTU), kaip partneris, prisideda prie Lietuvos mokslų akademijos (LMA) įgyvendinamo projekto „Nacionalinės mokslo populiarinimo sistemos plėtra ir įgyvendinimas“.
VGTU ir VU suvienys jėgas: atnaujins Saulėtekio akademinį miestelį VGTU ir VU suvienys jėgas: atnaujins Saulėtekio akademinį miestelį 2016-09-22
Vilniaus universitetas (VU) kartu su Vilniaus Gedimino technikos universitetu (VGTU) sutarė atnaujinti Vilniuje esantį Saulėtekio miestelį bei vystyti šiuolaikišką mokslo, studijų ir socialinę infrastruktūrą.
„Inovacijų savaitė“ VGTU: Kūrybiškumas Versle Ir Gyvenime „Inovacijų savaitė“ VGTU: Kūrybiškumas Versle Ir Gyvenime 2016-09-21
Kodėl svarbu būti kūrybišku? Kam reikalingos inovacijos? Kur ir kaip jos gimsta? „Inovacijų savaitę“ atidarysiančiame renginyje, kuris vyks Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) „LinkMenų“ fabrike, apie tai diskutuos garsūs Lietuvos verslo, mokslo, politikos atstovai. Kūrybinės erdvės atvers kelius naujoms pažintims, interaktyvioms diskusijoms, neformaliam bendravimui. Čia taip pat 10 jauno verslo atstovų  pristatys inovacijų prototipus, kuriuos jie sukūrė per vieną iššūkių savaitę.
Konstitucijos egzaminas VGTU rugsėjo 27 d. Konstitucijos egzaminas VGTU rugsėjo 27 d. 2016-09-19
Kviečiame išbandyti jėgas jubiliejiniame Konstitucijos egzamine!
Į Vilnių sugrįžta studentiškos „Gedimino dienos“ Į Vilnių sugrįžta studentiškos „Gedimino dienos“ 2016-09-19
Prasidėjus naujiems mokslo metams, į sostinę grįžta didžiausias Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) studentų atstovybės organizuojamas renginys – „Gedimino dienos“, kuriame laukiami visi miesto studentai.
Pristatyti VGTU kūrybinių architektūros dirbtuvių rezultatai (nuotraukų galerija) Pristatyti VGTU kūrybinių architektūros dirbtuvių rezultatai (nuotraukų galerija) 2016-09-16
Nuo rugsėjo 1 d. dvi savaites vykusios trys architektūros studentų kūrybinės dirbtuvės – „PLAY EAST!”, „MODERN EDUCATIONAL SPACE“ ir „DIY RAPID IMPLEMENTATION WORKSHOP 1:1“ – trečiadienį finišavo uždarymo renginiu, kuriame buvo pristatyti kūrybinių dirbtuvių rezultatai.
Moksleiviams – VGTU techninės kūrybos būreliai Moksleiviams – VGTU techninės kūrybos būreliai 2016-09-16
Vilniaus Gedimino technikos universitetas (VGTU), kaip STEAM (gamtos mokslų, technologijų, inžinerijos, meno/dizaino ir matematikos sričių) lyderis, siūlo neformalaus švietimo būrelius vaikams.
1 2 3 ... 59