Svetainės struktūra Mano VGTU

Naujienos

VGTU atrinktos geriausios startuolių idėjos VGTU atrinktos geriausios startuolių idėjos 2015-05-22
Gegužės viduryje baigėsi konkursas „Darau verslą! Nuo mokslo iki start-up’o“. Konkurse gautos 54 verslumo idėjos, kurias pateikė ir Lietuvos bei užsienio aukštųjų mokyklų studentai.

Į jaunųjų mokslininkų konferenciją apie transportą atkeliavo ir užsienio studentų Į jaunųjų mokslininkų konferenciją apie transportą atkeliavo ir užsienio studentų 2015-05-21
Gegužės pradžioje vykusioje 18-ojoje jaunųjų mokslininkų konferencijoje „Mokslas – Lietuvos ateitis. Transporto inžinerija ir vadyba“ dalyvavo apie šimtas žmonių.
Žurnalas „Reitingai“ įvertino Lietuvos universitetus  Žurnalas „Reitingai“ įvertino Lietuvos universitetus 2015-05-20
Žurnalo „Reitingai“ paskelbtuose Lietuvos universitetų reitinguose VGTU užėmė ketvirtą vietą. Lyginant su praėjusiais metais, universitetas viena vieta šoktelėjo aukštyn.
Tarptautinėje Transporto konferencijoje dėmesys krypo į aktualijas Tarptautinėje Transporto konferencijoje dėmesys krypo į aktualijas 2015-05-19
VGTU Transporto inžinerijos fakultete (TIF) gegužės pradžioje vyko 9-oji tarptautinė mokslinė konferencija „Transbaltica 2015“. Tai – kas dvejus metus vykstantis svarbiausias TIF kartu su partneriais organizuojamas tarptautinis mokslo renginys.
„Saulėtekio slėnio“ įkūrėjai susirinko aptarti rezultatų „Saulėtekio slėnio“ įkūrėjai susirinko aptarti rezultatų 2015-05-19
Mokslinės komunikacijos ir informacijos centre (MKIC) organizuotas verslo ir mokslo bendradarbiavimo „Saulėtekio slėnyje“ renginys.
VGTU pristatytas „GeoSkills+“ projektas VGTU pristatytas „GeoSkills+“ projektas 2015-05-18
Vilniaus Gedimino technikos universitete (VGTU) vyko „GeoSkills+“ projekto (GEO VEK) konferencija–seminaras, kurį organizavo tarptautinis konsorciumas. Vienas projekto partnerių – VGTU Geodezijos institutas.
Organizuojamas seminaras apie naują jungtinę studijų programą „Mechatronika“ Organizuojamas seminaras apie naują jungtinę studijų programą „Mechatronika“ 2015-05-18
Gegužės 25 d., pirmadienį, 10 val. VGTU Mechanikos fakultete vyks magistro studijų programos „Mechatronika“ pristatymas.
VGTU paskaitas pradeda skaityti profesorė iš Ukrainos VGTU paskaitas pradeda skaityti profesorė iš Ukrainos 2015-05-18
Šiandien Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) Miestų statybos katedroje paskaitas skaityti pradėjo profesorė Olga Petrakovska iš Ukrainos Nacionalinio Kijevo statybos ir architektūros universiteto (KNUBA).
IFLA prezidentės S. Sipila vizito į Lietuvą metu – aukštas bibliotekų įvertinimas IFLA prezidentės S. Sipila vizito į Lietuvą metu – aukštas bibliotekų įvertinimas 2015-05-15
Balandžio 23–29 dienomis vyko 15-oji Nacionalinė bibliotekų savaitė, kurią organizavo Lietuvos bibliotekininkų draugija.
VGTU prisistato aukštojo mokslo mugėje Japonijoje VGTU prisistato aukštojo mokslo mugėje Japonijoje 2015-05-15
Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) atstovai išvyko į Japoniją. Čia Tokijo ir Kioto miestuose gegužės 15-17 dienomis vyksta Europos aukštojo mokslo mugė EHEF (European Higher Education Fair).
VGTU įdiegta kokybės vadybos sistema VGTU įdiegta kokybės vadybos sistema 2015-05-14
Siekdamas kokybinių pokyčių visose universiteto veiklos srityse bei nuoseklaus perėjimo prie efektyvesnio procesinio valdymo, VGTU baigė diegti kokybės vadybos sistemą ir buvo puikiai įvertintas auditorių.
VGTU mokslininkų inovacija pritaikyta biokuro bendrovėje VGTU mokslininkų inovacija pritaikyta biokuro bendrovėje 2015-05-14
Rinkoje egzistuoja kelios technologijos, valančios orą nuo kietųjų dalelių, tačiau biokurą gaminančiai bendrovei netiko nė viena jų: pagalbos ranką bendrovei ištiesė VGTU mokslininkai.
EK atstovas ragino aktyviau dalyvauti remiamuose projektuose EK atstovas ragino aktyviau dalyvauti remiamuose projektuose 2015-05-13
Gegužės pradžioje VGTU viešėjo Europos Komisijos Mokslinių tyrimų ir inovacijų generalinio direktorato atstovas Wolfgangas Schneideris. Jis susitiko su VGTU Mechanikos ir Statybos fakulteto administracija ir mokslininkais, aplankė VGTU CIMS laboratorijas.
VGTU įvyko tradicinė medžiagų mechanikos ir atsparumo olimpiada VGTU įvyko tradicinė medžiagų mechanikos ir atsparumo olimpiada 2015-05-13
Praėjusią savaitę VGTU įvyko XXV-oji Lietuvos Respublikos universitetų studentų Medžiagų mechanikos olimpiada MMO-2015. Joje puikiai pasirodė VGTU studentai, iškovoję pirmąją ir trečiąją vietas.
Prie VGTU klasių projekto prisijungė dar 4 mokyklos Prie VGTU klasių projekto prisijungė dar 4 mokyklos 2015-05-13
Dar keturiose Lietuvos mokyklose steigiamos Vilniaus Gedimino technikos universiteto klasės.
1 2 3 ... 24