Naujienos

VGTU – didžiųjų elektros energetikos įmonių susitikimas su studentais VGTU – didžiųjų elektros energetikos įmonių susitikimas su studentais 2017-12-14 Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) Elektronikos fakultete, Elektros inžinerijos katedroje, gruodžio 13 dieną vyko didžiųjų elektros energetikos įmonių susitikimas su Elektros energetikos inžinerijos ir Automatikos programų studentais.

Apdovanoti pažangiausi Mechanikos fakulteto studentai Apdovanoti pažangiausi Mechanikos fakulteto studentai 2017-12-14 Gruodžio pradžioje Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) Mechanikos fakulteto dekanate rinkosi administracijos ir studentų atstovybės nariai bei geriausius metinius vidurkius turintys Mechanikos fakulteto studentai iš įvairių akademinių grupių.
VGTU studentams – moderniausia skaitmeninės statybos technologijos platforma VGTU studentams – moderniausia skaitmeninės statybos technologijos platforma 2017-12-13 Kaip internetas pakeitė paslaugų industriją, o socialinė medija – būdus kaip dalinamės informacija ir bendraujame, taip skaitmeninė statyba arba statinio informacinio modeliavimo (BIM) technologija vis aktyviau keičia statybos procesus.
Kalėdinės verslo dovanos: ekspertai pataria, kaip nepaslysti Kalėdinės verslo dovanos: ekspertai pataria, kaip nepaslysti 2017-12-13 Rinkdami dovanas verslo partneriams prieškalėdinio laikotarpio skuboje, galime pamiršti, kodėl iš tiesų renkamės dovanoti, kokia yra dovanos prasmė. Ką daryti, kad dovanojimas taptų etiška, atsakinga ir vertę kuriančia įmonės kultūros dalimi?
Šventinę nuotaiką dovanojo XIV–oji „Žiemos šviesa“ Šventinę nuotaiką dovanojo XIV–oji „Žiemos šviesa“ 2017-12-12 Gruodžio pradžioje Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) Senamiesčio rūmų salėje įvyko VGTU akademinio choro „Gabija“ organizuojama XIV tarptautinė chorų šventė „Žiemos šviesa“. Tai – ne tik kasmetinis žiemos sezono atidarymo akcentas, bet ir erdvė, kurioje vyksta šilčiausias bendravimas tarp koncerto svečių bei dalyvių.

MITA renginyje – VGTU atstovo pranešimas apie ketvirtąją pramonės revoliuciją MITA renginyje – VGTU atstovo pranešimas apie ketvirtąją pramonės revoliuciją 2017-12-12 Gruodžio pradžioje VU Gyvybės mokslų centre vyko Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA) skaitmenizacijos tema organizuotas renginys „Skaitmenizacijos svarba. Išmanus verslas“.
Spalvingos koncerto „Rasotas Nemuno vingis“ akimirkos Spalvingos koncerto „Rasotas Nemuno vingis“ akimirkos 2017-12-12 Gruodžio 9 d. Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) tautinių šokių ansamblis „Vingis“ kvietė į choreografo Ričardo Tamučio 90-mečiui paminėti skirtą koncertą „Rasotas Nemuno vingis“.
Metų debiutantai – Laisvės aikštės konkursą laimėję VGTU absolventai Metų debiutantai – Laisvės aikštės konkursą laimėję VGTU absolventai 2017-12-11 Kultūros ministerija Metų debiuto premiją skyrė architektų kolektyvui „Studija 501“, kurį sudaro šiemet Vilniaus Gedimino technikos universitete (VGTU) studijas baigę 5 architektai.
Lietuvos ir Ukrainos ekonomikos forume – dėmesys verslo bendradarbiavimo potencialui Lietuvos ir Ukrainos ekonomikos forume – dėmesys verslo bendradarbiavimo potencialui 2017-12-11 Lietuvos pramonininkų konfederacija ir Ukrainos pramonininkų ir verslininkų sąjunga (USPP) bei partneriai Vilniuje sukvietė Lietuvos ir Ukrainos verslo, visuomenės bei politikos lyderius į tradicinį jau trečiąjį Lietuvos-Ukrainos Ekonomikos forumą.
VGTU studentai – robotikos festivalyje „Robotex’17“ VGTU studentai – robotikos festivalyje „Robotex’17“ 2017-12-08 Lapkričio pabaigoje dvidešimt du Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) Mechanikos fakulteto studentai buvo deleguoti į didžiausią Europoje robotikos festivalį „Robotex’17“. Šis festivalis organzuojamas bendradarbiaujant su Talino Technologijos Universitetu ir Tartu Universitetu.
Moksliniai tyrimai ir studijos neturi valstybinių sienų Moksliniai tyrimai ir studijos neturi valstybinių sienų 2017-12-08 Mokslininkų ir dėstytojų mainai neabejotinai didina universitetų matomumą tarptautinėje mokslo ir studijų erdvėje.
VGTU biblioteka kvietė kartu pasitikti „Knygų Kalėdas“ VGTU biblioteka kvietė kartu pasitikti „Knygų Kalėdas“ 2017-12-07 Gruodžio 7 d. (ketvirtadienį) Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) biblioteka kvietė drauge pasitikti „Knygų Kalėdas“ su kalėdinių burbulų dirbtuvėmis, tapymu ant vandens, karšta imbierine arbata ir cinamonu kvepiančiais pyragais.
Naujas žurnalas „Reitingai“: šiemet VGTU pirmauja dar daugiau studijų krypčių Naujas žurnalas „Reitingai“: šiemet VGTU pirmauja dar daugiau studijų krypčių 2017-12-07 Lietuvos švietimo sistemą apžvelgiantis žurnalas „Reitingai“, kaip ir kasmet, surikiavo universitetus į geriausiųjų eilę.
ARCHITEKTŪROS [pokalbių] FONDAS kviečia į dvidešimt antrąjį pokalbių ciklą ARCHITEKTŪROS [pokalbių] FONDAS kviečia į dvidešimt antrąjį pokalbių ciklą 2017-12-05 Architektūros fondas kartu su Vilniaus Gedimino technikos universiteto Architektūros fakultetu 2015 m. surengė pirmąjį paskaitų ciklą, skirtą švietimo architektūros rimo problemoms spręsti.
Neeilinė proga laimėti stipendiją: VGTU lankysis UAB „Mars Lietuva“ atstovai Neeilinė proga laimėti stipendiją: VGTU lankysis UAB „Mars Lietuva“ atstovai 2017-12-05 Gruodžio 6 d. Vilniaus Gedimino technikos universitete (VGTU) lankysis UAB „Mars Lietuva“ atstovai.
1 2 3 ... 91