Naujienos

Prasideda 10-oji tarptautinė konferencija „Aplinkos inžinerija“ Prasideda 10-oji tarptautinė konferencija „Aplinkos inžinerija“ 2017-04-26
Rytoj, 27 dieną, viešbučio „BEST WESTERN Vilnius“ konferencijų centre prasidės Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) Aplinkos inžinerijos fakulteto organizuojama 10-oji tarptautinė konferencija „Aplinkos inžinerija“.
Kviečiame į konferenciją „Kodėl buvę kariai tampa lyderiais versle?“ Kviečiame į konferenciją „Kodėl buvę kariai tampa lyderiais versle?“ 2017-04-26
Balandžio 28 d., penktadienį, Lietuvos Respublikos Seime vyks tarptautinė konferencija „Kodėl buvę kariai tampa lyderiais versle?“.
RESTA 2017: kuo šiemet nustebins VGTU atstovai? RESTA 2017: kuo šiemet nustebins VGTU atstovai? 2017-04-26
Balandžio 26–29 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ vyksta tarptautinė statybų ir remonto paroda RESTA 2017.
ARDI 2017 – jau šią savaitę ARDI 2017 – jau šią savaitę 2017-04-25
Balandžio 26 d. startuoja kasmetinis, jau septintą kartą vyksiantis Architektūros fakulteto studentų renginys ARDI’17.
VGTU bendradarbiaus su nacionaline vežėjų automobiliais asociacija „Linava“ VGTU bendradarbiaus su nacionaline vežėjų automobiliais asociacija „Linava“ 2017-04-25
Siekdami tolimesnio sėkmingo darbuotojų paruošimo bei sektoriaus plėtros, Vilniaus Gedimino technikos universitetas (VGTU) ir Lietuvos nacionalinė vežėjų automobiliais asociacija „Linava“ šiandien pasirašė bendradarbiavimo sutartį.
Lietuva siekia tapti regiono informacinių technologijų kompetencijų centru Lietuva siekia tapti regiono informacinių technologijų kompetencijų centru 2017-04-25
Lietuva laimėjo galimybę steigti pirmąjį Baltijos regione informacinių ir komunikacijos technologijų (IKT) kompetencijų centrą, kuriame bus kuriami produktai ir paslaugos išmaniam gyvenimui.
VGTU prasidėjo tarptautinė darbuotojų savaitė VGTU prasidėjo tarptautinė darbuotojų savaitė 2017-04-24
Vilniaus Gedimino technikos universitete (VGTU) prasidėjo jau devintoji tarptautinė darbuotojų savaitė. Ši tarptautinė savaitė yra pirmoji universiteto istorijoje, į kurią atvyko net 28 dalyviai iš 16 valstybių.
Lietuvos bibliotekų savaitė VGTU – su „Pietinia kronikomis“ ir daugybe veiklų Lietuvos bibliotekų savaitė VGTU – su „Pietinia kronikomis“ ir daugybe veiklų 2017-04-24
Šiandien, pirmadienį, prasideda jau 17-oji nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė. Šiemet ji atsigręžia į lankytoją, tardama jam: „#tuesibiblioteka“. Martyno Mažvydo bibliotekoje startavusiame renginių cikle aktyviai dalyvaus ir Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) biblioteka.
Kviečiame prisidėti prie VGTU parkelio sutvarkymo Kviečiame prisidėti prie VGTU parkelio sutvarkymo 2017-04-24
VGTU administracija kviečia prisidėti kuriant gražesnę universiteto aplinką ir palaikyti šią iniciatyvą skiriant 2 proc. nuo sumokėto gyventojų pajamų mokesčio.
VGTU studijų programoms – „Investor Spotlight“ kokybės ženklas VGTU studijų programoms – „Investor Spotlight“ kokybės ženklas 2017-04-21
Vilniaus Gedimino technikos universiteto studijų programos – Inžinerinė informatika ir Mechanikos inžinerija – suteiktas „Investor Spotlight“ kokybės ženklas.
Kviečiame į eiseną „Maršas už mokslą“ Kviečiame į eiseną „Maršas už mokslą“ 2017-04-21
Balandžio 22 d., Tarptautinę Žemės dieną, 14 val. Vilniuje, kaip ir dar 500 pasaulio miestų, rengiamas maršas mokslo vardan.
„Makaronų tiltus“ sieks nutiesti ir tarp universitetų (galerija ir video) „Makaronų tiltus“ sieks nutiesti ir tarp universitetų (galerija ir video) 2017-04-20
Pavasarine tradicija jau tapęs išskirtinių tiltų statymo konkursas VGTU „Makaronų tiltai 2017“ šiemet grįžo su dar didesniais užmojais – kūrybiškos inžinerijos dvasia užkrėtęs Lietuvos mokyklas, šiemet čempionatas nusitaikė į universitetus.
Būsimiesiems absolventams – projektas „VGTU absolventai: 100 perspektyvų” Būsimiesiems absolventams – projektas „VGTU absolventai: 100 perspektyvų” 2017-04-19
Tradiciškai šį pavasarį absolventus pasitinka naujas projekto „VGTU absolventai: 100 perspektyvų“ sezonas.
VGTU Strateginio planavimo ir KVS patirtimi domėjosi Kolumbijos universitetas VGTU Strateginio planavimo ir KVS patirtimi domėjosi Kolumbijos universitetas 2017-04-19
Šį mėnesį Vilniaus Gedimino technikos universitete (VGTU) svečiavosi Kolumbijos universiteto Pontificia Universidad Javeriana (angl. Pontifical Javeriana University, liet. Pontificia Javeriana universitetas) atstovas Jorge Alberto Silva Rueda – Planavimo skyriaus vadovas, turintis daugiau nei 20 metų darbo patirtį universitete. Jo vizito pagrindinis tikslas buvo nukreiptas į VGTU gerąją praktiką tokiose srityse kaip strateginis planavimas,  kokybės vadyba, analizė bei dalyvavimas reitinguose.
Spręsdami moksleivių problemas, sukūrė inovatyvią lentą Spręsdami moksleivių problemas, sukūrė inovatyvią lentą 2017-04-19
VGTU Kūrybiškumo ir inovacijų centro „LinkMenų fabrikas“ konkurse Vilniaus licėjaus moksleiviai sukūrė „Snap Board“ – įrenginį, tam tikrais intervalais skenuojantį ant lentos rašomą turinį.
1 2 3 ... 74