Svetainės struktūra Mano VGTU Medeinė

ESN VGTU

VGTU ESN
 
 
Daugybė naujų draugų, galimybė susipažinti su skirtingomis kultūromis, bendradarbiavimas su kitomis Lietuvos ir užsienio sekcijomis, respublikiniai ir tarptautiniai projektai, linksmas ir naudingas (sau ir kitiems) laisvalaikis - visa tai gausi tapęs mentoriumi ir įstojęs į ESN VGTU gretas! ESN VGTU (Erasmus Student Network) sockultūrinė – programinė veikla susideda iš orientacinės savaitės, pub crawl, welcome party, sportinės veiklos, kelionių, ekskursijų, goodbye party ir ERASMUS dienų, visa tai organizuojant kartu su URD, kuri taip pat atsakinga už mentorių programos koordinavimą.
 
Mentorius tapęs ENS nariu arba atvykęs erasmus studentas gali įsigyti ESN kortelę, kuri galioja visoje Europoje. Kortelę galima pasidaryti ESN atstovybėje (Saulėtekio al. 39A). Galioja 12 mėnesių. Kaina 10 Lt (mentoriams ir užsienio studentams). Reikia atsinešti dokumentinę nuotrauką. Nuolaidos Lietuvoje: http://www.esnlithuania.org/partners
 
Apie ESN VGTU ir/arba URD organizuojamus renginius mentoriai ir užsieniečiai informuojami elektroniniu paštu, ESN VGTU facebooke. Jei turite klausimų ar pasiūlymų, rašykite mums elektroniniu paštu: esnvgtu@gmail.com arba ESN VGTU facebooke bei ESN VGTU internetinėje svetainėje.