Pradžia Tarptautiškumas Naujausia informacija Lidija Kraujalienė atvėrė kelią į Darmštato technikos universitetą (Vokietija)

Lidija Kraujalienė atvėrė kelią į Darmštato technikos universitetą (Vokietija)

2017-06-01
Lidija Kraujalienė atvėrė kelią į Darmštato technikos universitetą (Vokietija)
Lidija Kraujalienė, Finansų inžinerijos katedros lektorė, dalyvavo viename didžiausių Vokietijos universiteto – Darmštato technikos universiteto (Vokietija), kuris turi apie 26000 studentų, tarptautinėje personalo savaitėje.

Jos tema – „Strategijos priėmimo veiksmai - geriausia strategijos įgyvendinimo praktika universitetuose“ (angl. "Making strategy work – Best practice for Strategy Implementation in Universities"). Čia užsienio tarptautinės savaitės svečiai dalinosi strateginio planavimo ir kokybės vadybos vykdymo praktika universitetuose. Vyko praktiniai užsiėmimai grupėse bei atvejų analizės.

Lidija Kraujalienė Darmštato technikos universitete skaitė paskaitas studentams „Verslo projektų kūrimo ir vertinimo“ dalyko aktualijomis. Šis universitetas yra vienas iš aukštai QS World University Rankings (WUR) tarptautiniame reitinge esančių pasaulio universitetų, kuris užima 247 vietą.

Vizito metu Verslo vadybos fakultetas pasirašė Erasmus+ bendradarbiavimo sutartį su Darmštato technikos universitetu. Tai atvėrė kelią stiprinant tarptautines veiklas su vienu iš geriausiu universitetu pasaulyje bei kelti studijų ir mokslo kokybę VGTU.

Tarptautinės savaitės organizatorių rėmuose L. Kraujalienė taip pat susipažino ir su minimo universiteto įspūdinga ir plačiai paskirstyta po visą Darmštato miestą infrastruktūra bei istorija.

• Monika Auglytė
    • Jurgita Kunigonienė