Svetainės struktūra Mano VGTU Medeinė
Pradžia Tarptautiškumas Naujausia informacija

Naujausia informacija

VGTU Mechanikos fakultete – svečias iš Tailando VGTU Mechanikos fakultete – svečias iš Tailando 2016-12-14
Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) Mechanikos fakultete viešėjo dėstytojas Abeykoon Mudiyanselage Harsha Sameera iš Azijos technologijos instituto, Tailando.
Transporto inžinerijos fakultete lankėsi svečiai iš Baltarusijos nacionalinio technikos universiteto Transporto inžinerijos fakultete lankėsi svečiai iš Baltarusijos nacionalinio technikos universiteto 2016-11-15
Susidomėję studijomis ir moksline veikla VGTU, Transporto inžinerijos fakultete (TIF) lankėsi svečiai iš Baltarusijos nacionalinio technikos universiteto (BNTU).
Teisės katedros lektorė ir Verslo technologijų katedros docentė svečiavosi Maroke Teisės katedros lektorė ir Verslo technologijų katedros docentė svečiavosi Maroke 2016-11-14
Verslo vadybos fakulteto Teisės katedros lektorė Raimonda Bublienė ir Verslo technologijų katedros docentė dr. Aurelija Burinskienė dalyvavo Erasmus+ dėstymo savaitėje Fes (Maroke). Dėstymo programą organizavo Sidi Mohamed Ben Abdellah universitetas š. m. spalio 31-lapkričio 4 dienomis.
VGTU paskaitas skaitė svečias iš Japonijos VGTU paskaitas skaitė svečias iš Japonijos 2016-11-02
Spalio pabaigoje Vilniaus Gedimino technikos universitete (VGTU) svečiavosi dr. Hirotaka Suzuki iš Kobės universiteto (Japonija). 
Daugiakultūriškumas – socialinio pripažinimo, integracijos ir kultūros išdava Daugiakultūriškumas – socialinio pripažinimo, integracijos ir kultūros išdava 2016-10-27
Vilniaus Gedimo technikos universitetas sėkmingai užbaigia MOSAIC projektą „Daugiakultūriškumas – socialinio pripažinimo, integracijos ir kultūros išdava“. Projekto dalyviai diskutavo kartu su programos ir šalių partnerių atstovais apie daugiakultūriškumą, jo atspindį architektūrai, pabėgėlių krizę Europoje. Architektūra buvo naudojama kaip metodinis įrankis ir pavyzdys, parodantis kaip daugiaukultūriškumas pozityviai veikia visuomenės vystymąsi.
Kviečiame teikti paraiškas DĖSTYMO vizitams pagal pasaulinę Erasmus+ sutartį 2016-2017 m. m. rudens semestrui Kviečiame teikti paraiškas DĖSTYMO vizitams pagal pasaulinę Erasmus+ sutartį 2016-2017 m. m. rudens semestrui 2016-09-28
Kviečiame proaktyvius savo srities akademinio personalo profesionalus, gebančius atstovauti ne tik savo fakultetą, bet ir visą universitetą bei užtikrinti tarptautiškumo plėtrą teikti paraiškas dėstymo vizitams pagal Erasmus+pasaulinę sutartį 2016-2017 m. m. rudens semestrui. Prisegtuke galite rasti savo fakulteto Erasmus+ pasaulinių partnerių sąrašą.
1 2 3 ... 28