Svetainės struktūra Mano VGTU Medeinė
Pradžia Studijos Karjera studentams Projektas „VGTU absolventai: 100 perspektyvų 2018“
Manai, kad nusipelnei tapti vienu (-a) iš perpektyviausių VGTU absolventų (č-ių)?

Užpildyk registracijos anketą dalyvauti projekte iki gegužės 6 d.
Su atrinktais kandidatais iš kiekvieno fakulteto mes susisieksime elektroniniu paštu ir informuosime apie tolimesnę eigą. Nedvejok, kandidatuok ir būk pastebėtas geriausių rinkoje darbdavių tarpe!

Registracijos anketa: https://goo.gl/G6Jg8i

Kyla klausimų?

Projekto koordinatorė: Sandra Matusevičienė
Bendraukime: alumni@vgtu.lt
Telefonas: (8 5) 274 4928
Integracijos ir karjeros direkcija, SRK-I 303 kab.
„VGTU absolventai: 100 perspektyvų“ - tai tęstinis Integracijos ir karjeros direkcijos organizuojamas projektas, skirtas suteikti galimybę gabiausiems ir perspektyviasuiems VGTU absolventams konkurencingai prisistatyti darbo rinkoje, o verslui - šiuos talentus atrasti.
 
Kasmet iš baigiančių studijas bakalaurantų ir magistrantų atrenkamas 100-tukas geriausiųjų, kurie:
 
>> Gauna sertifikatą, patvirtinantį tapimą laureatu;
>> Dalyvauja asmeninio tobulėjimo mokymuose;
>> Būna pristatyti verslo organizacijoms, tampa labiau matomi;
>> Turi profesionalią asmeninę nuotrauką;
>> Dalyvauja networking renginyje su įmonių atstovais;
>> Sulaukia pripažinimo ir įgyja konkurencinį pranašumą tarp įmonės darbuotojų;
>> Dovanų gauna nemokamą metinę narystę VGTU Absolventų ir bičiulių klube.
 
Projekto dalyviai:

Projekte dalyvaujantys studentai turi išsiskirti puikiais akademiniais rezultatais, aktyvia veikla universitete ir už jo ribų, socialiniu ir psichologiniu brandumu.
 
Perspektyviausiais VGTU absolventais bus paskelbti 100 absolventų iš visų fakultetų, proporcingai atrenkant daugiausiai pasiekusius pagal kiekvieno fakulteto bakalauro ir magistro studijų pakopos absolventų skaičių.
 
Galutinius atrankos rezultatus lemia akademiniai / moksliniai pasiekimai, motyvacija, karjeros tikslai, turimi profesiniai ir praktiniai įgūdžiai, visuomeninis aktyvumas, socialinis brandumas, asmeninės savybės ir gebėjimai. Vėliau vyks užsiregistravusių studentų anketų vertinimas, bus sukurta pretendavusių absolventų CV duomenų bazė, surengtos profesionalios perpektyviausių 2018 metų absolventų fotosesijos ir mokymai. Vasarą pasirodys elektroninis leidinys, kuriame bus pristatyti 100 laureatų ir bus surengta kontaktų vakarienė - networking dinner.
 
Projekte gali dalyvauti bakalauro ir magistrantūros studijas 2018 m. baigiantys VGTU studentai.
2018-aisiais metais projekto laureatais tapę VGTU absolventai turės unikalią galimybę kelti savo kompetenciją, įgyti naujų žinių specialiai organizuojamuose mokymuose, kurių labiausiai dominančią temą galės pasirinkti iš organizatorių pasiūlytų alternatyvų.
 
2014-aisiais metais projekto laureatai įvertino galimybę dalyvauti mokymuose ir įgyti naujos patirties. Mokymuose dalyvavęs A. Gustaičio aviacijos instituto absolventas, 2014 m. perpektyviausiųjų VGTU absolventų projekto laureatas Linas Steponavičius po mokymų dalinosi įspūdžiais apie projektą: „Pirmiausia – dideliausias „Ačiū!“ už galimybę dalyvauti šiame projekte, tapti vienu iš šimto geriausiųjų, taip pat – išklausyti labai įdomią paskaitą apie neurolingvistinį programavimą (NLP). Ji buvo išties informatyvi ir naudinga. Tikiuosi, kad projektas augs ir bus organizuojama ir daugiau mokymų/paskaitų/seminarų“.
 
2015-aisiais metais mokymus vedė profesionalias personalo atrankos, laikino ir nuolatinio įdarbinimo paslaugas teikiančios kompanijos „Manpower Lit“ direktorė Božena Petikonis-Šabanienė. Mokymai buvo skirti supažindinti su naujausiomis darbo paieškos technikomis, pasitelkiant vis populiarėjančius socialinius tinklus. Detaliau aptarti du pagrindiniai socialiniai tinklai – Facebook ir LinkedIn – analizuojant jų panaudojimo subtilybes ir skirtumus. Praktinėje dalyje dalyviai turėjo galimybę išnagrinėti dažniausiai pasitaikančias klaidas, užduoti klausimus apie savo profilių pa-naudojimo ir tobulinimo galimybes.
 
Šiuolaikiniame, greitai besikeičiančiame pasaulyje yra svarbu žinoti, kokios technologijos gali turėti įtakos tiek darbo paieškoms, tiek visai karjerai, tad mokymai buvo naudinga „Socialinių tinklų panaudojimo profesiniame gyvenime ABĖCĖLĖ“.
 
2016-aiais metais mokymus vedė „Primum Esse“ direktorė, psichologė, sertifikuota vadybos konsultantė (CMC), koučingo specialistė (ICF), turinti 20 metų konsultacinio, dėstomojo bei organizacinio darbo patirtį Solveiga Grudienė. Ji absolventams pristatė temą „Gyvenimas – tik sėkmingas karjeros kelias ar dar kas nors daugiau?“.

2017-aisiais metais psichologė, mokymų trenerė, karjeros kosnultantė-ekspertė Sigita Novikovienė, turinti didesnę nei 15 metų darbo patirties, vedė mokymus tema „Ne aukštyn, o tolyn“. Seminaro metu lektorė aptarė kaip susidėlioti prioritetus, kad būtų pasiekti norimi tikslai, kad žmogus būtų ne tik sėkmingas, bet ir laimingas.
2018 m. projektą vainikuos laureatų ir verslo įmonių atstovų kontaktų renginys - networking dinner, kurio metu iškilmingai bus įteikti pažymėjimai ir neformalioje aplinkoje visi susirinkusieji galės pabendrauti ir užmegzti naudingus ryšius. Tai proga susitikti ne tik su geriausiais VGTU absolventais iš visų fakultetų, bet ir susitikti su įmonėmis bei sužinoti apie karjeros galimybes ir perspektyvas.
 
Praėjusių metų birželį VGTU naujajame Mokslo ir administracijos centre vyko projektą „VGTU absolventai: 100 perspektyvų 2017“ vainikuojanti laureatų ir verslo įmonių kontaktų vakarienė - networking dinner.
 
Joje dalyvavo gausus būrys projekto laureatų iš visų fakultetų, VGTU vadovybė, dalyvavusių projekte įmonių atstovai ir kiti svečiai. Renginio metu buvo pristatyta projekto eiga, kandidatų atrankos kriterijai, pirmą kartą parodytas elektroninis projekto laureatus reprezentuojantis leidinys, įteikti pažymėjimai. Džiaugiamės sėkmingu renginiu ir dalinamės akimirkomis.
Tapkite projekto dalyviais!
 
Kviečiame Jūsų įmonę dalyvauti projekte „VGTU absolventai: 100 perspektyvų 2018“.
Projekto tikslas yra išrinkti pačius geriausius ir talentingiausius metų bakalauro ir magistrantūros studijų absolventus. Atrinksime 100-tą absolventų, kurie studijų metais pasižymėjo ryškiais pasiekimais tiek akademinėje, tiek visuomeninėje veikloje.

JŪS GALITE:
 • Tapti projekto auksiniais, sidabriniais arba bronziniais dalyviais;
 • Gauti visų projekto laureatų kontaktus ir būti asmeniškai supažindinti su specialiu leidiniu;
 • Dalyvauti networking dinner universitete, kurio metu galėsite užmegzti tiesioginį ryšį su projekto laimėtojais iš visų fakultetų. Renginys vyks birželio 14 d. 
Dalyvio mokestis:
 • Auksinis dalyvis - 300 €
 • Sidabrinis dalyvis - 200 €
 • Bronzinis dalyvis - 100 €
Susidomėjus dalyvavimo galimybėmis, prašome susisiekti apačioje nurodytais kontaktais arba registruotis užpildant anketą: https://goo.gl/UEqU8F 
 
Projektą organizuoja ir kartu su visais VGTU fakultetais rengia:
Integracijos ir karjeros direkcija
El. p. alumni@vgtu.lt
Tel.: (8 5) 274 4928
Auksiniai dalyviai
Sidabriniai dalyviai
  • Puslapio administratoriai:
  • Ugnė Marija Narkevičiūtė
  • Lina Mockaitytė
  • Sandra Šumskaitė
  • Miglė Bisigirskytė
  • Monika Girdziušė
  • Jolita Valentinavičienė
  • Kristina Nogteva
  • Giedrutė Mikaločienė
  • Ieva Kačinskaitė
  • Monika Bissekerskaja
  • Vaiva Norkevičiūtė
  • Vilma Purienė
  • Eglė Kirliauskaitė
  • Dovilė Juršytė
  • Justė Kareivaitė
  • Agnė Augustinaitė
  • Liucilė Vervečkaitė