Pradžia Studijos Naujausia informacija Dekanė pristatė fakulteto veiklos ataskaitą

Dekanė pristatė fakulteto veiklos ataskaitą

2017-05-04
Dekanė pristatė fakulteto veiklos ataskaitą
Kūrybinių industrijų fakulteto dekanė doc.dr. Živilė Sederevičiūtė-Pačiauskienė gegužės 3 dieną bendruomenei pristatė fakulteto metų veiklos ataskaitą. Pristatyme dalyvavo, bei įžvalgomis dalinosi ir universiteto rektorius profesorius Alfonsas Daniūnas.
Pristatydama fakulteto veiklos ataskaitą dekanė Živilė Sederevičiūtė-Pačiauskienė išvardino ir daugiau dėmesio skyrė prioritetinėms fakulteto veiklos kryptims, akcentavo kokybiškų studijų siekius, palietė studijų modernizavimo klausimus. Įvardino vis dar aktualią studentų nubyrėjimo problematiką, atkreipė dėmesį į būtinybę ieškoti naujų šios problemos sprendimo kelių. Ataskaitos pristatymo metu dėmesio skirta ir projektinei fakulteto veiklai, studijų tarptautiškumo bei fakulteto mokslo rezultatų apžvalgai.
Dėkodama bendruomenei už darbą, dekanė paminėjo  ir geriausius dėstytojus, aktyviai dalyvaujančius viešojoje erdvėje, inicijuojančius ir organizuojančius įvairius projektus, į kuriuos įtraukia ir fakulteto studentus.
    • Jolita Valentinavičienė
    • Kristina Nogteva