Svetainės struktūra Mano VGTU Medeinė
Pradžia Studijos Karjera studentams Projektas „VGTU absolventai: 100 perspektyvų 2017“

Projektas „VGTU absolventai: 100 perspektyvų 2017“

Mielas absolvente !
 
Kviečiame Tave dalyvauti projekte VGTU absolventai: 100 perspektyvų ir tapti vienu
iš geriausių 2017-ųjų metų Vilniaus Gedimino technikos universiteto absolventų!
 
Kodėl verta dalyvauti?
 
>> Gausi sertifikatą, patvirtinantį tapimą laureatu;
>> Dalyvausi asmeninio tobulėjimo mokymuose;
>> Būsi pristatytas verslo organizacijoms, tapsi labiau matomas;
>> Turėsi išskirtinį CV ir profesionalią asmeninę nuotrauką;
>> Dalyvausi networking renginyje su įmonių atstovais;
>> Sulauksi pripažinimo ir įgysi konkurencinį pranašumą tarp įmonės darbuotojų;
>> Padovanosime nemokamą metinę narystę VGTU Absolventų ir bičiulių klube.
 
Registracija dalyvauti projekte vyks iki gegužės 12 d.
Birželio mėn. viduryje paskelbsime perspektyviausiųjų sąrašą ir pasirodys elektroninis leidinys.
Turi klausimų? Rašyk: alumni@vgtu.lt
 

Registracija

Manai, kad nusipelnei tapti vienu (-a) iš perpektyviausių VGTU absolventų (č-ių)?
 
Užpildyk registracijos anketą dalyvauti projekte iki gegužės 12 d.
Su atrinktais kandidatais iš kiekvieno fakulteto mes susisieksime lektroniniu paštu ir informuosime apie tolimesnę eigą. Nedvejok, kandidatuok ir būk pastebėtas geriausių rinkoje darbdavių tarpe!
 
Kyla klausimų?
 
Projekto koordinatorė: Sandra Šumskaitė
Bendraukime: alumni@vgtu.lt
Telefonas: (8 5) 274 4928
Integracijos ir karjeros direkcija, SRK-I 213 kab.

Projekto dalyviai

Projekte dalyvaujantys studentai turi išsiskirti puikiais akademiniais rezultatais, aktyvia veikla universitete ir už jo ribų, socialiniu ir psichologiniu brandumu.
 
Perspektyviausiais VGTU absolventais bus paskelbti 100 absolventų iš visų fakultetų, proporcingai atrenkant daugiausiai pasiekusius pagal kiekvieno fakulteto bakalauro ir magistro studijų pakopos absolventų skaičių.
 
Galutinius atrankos rezultatus lemia akademiniai / moksliniai pasiekimai, motyvacija, karjeros tikslai, turimi profesiniai ir praktiniai įgūdžiai, visuomeninis aktyvumas, socialinis brandumas, asmeninės savybės ir gebėjimai. Vėliau vyks užsiregistravusių studentų anketų vertinimas, bus sukurta pretendavusių absolventų CV duomenų bazė, surengtos profesionalios perpektyviausių 2017 metų absolventų fotosesijos ir mokymai. Vasarą pasirodys elektroninis leidinys, kuriame bus pristatyti 100 laureatų ir bus surengta kontaktų vakarienė - networking dinner.
 
Projekte gali dalyvauti bakalauro ir magistrantūros studijas 2017 m. baigiantys VGTU studentai.

Elektroninis leidinys

Kiekviena savo veiklą sėkmingai plėtojanti įmonė supranta, kad svarbiausias jos turtas – personalas. Būtent žmogiškieji ištekliai sukuria jaukią įmonės atmosferą tiek viduje, tiek išorėje ir nulemia puikius įmonės rezultatus. Turėti kompetentingus ir motyvuotus darbuotojus yra daugelio įmonių vadovų siekiamybė. Tačiau, nepaisant didelės pasiūlos, rasti specialistą, atitinkantį konkrečius įmonės poreikius, išties sudėtingas ir daug pastangų reikalaujantis procesas. Vilniaus Gedimino technikos universiteto Integracijos ir karjeros direkcijos organizuojamas projektas „VGTU absolventai: 100 perspektyvų“ palengvina jaunų, gabių ir energingų darbuotojų paiešką. Šiame leidinyje Jums pristatome perspektyviausių absolventų 2016-ųjų metų100-uką.

Perspektyviausiais VGTU absolventais tapti pretendavo visų VGTU fakultetų absolventai. Iš jų atrinkome 100 geriausiųjų, kiekvienam fakultetui skirdami proporcingą vietų skaičių. Vertindami visus projekto „VGTU absolventai: 100 perspektyvų“ dalyvius, atsižvelgėme ne tik į akademinius studento pasiekimus. Daug dėmesio skyrėme absolvento aktyvumui už universiteto ribų, jo verslumui, savanoriškai veiklai, sporto, meno pasiekimams, asmeninėms savybėms ir gebėjimams, motyvacijai.

Džiaugiamės galėdami kartu su Jumis pasidalyti talentingų ir perspektyvių specialistų sąrašu. Tikimės, jog nepraleisite progos įvertinti šiuos veiklius specialistus, turinčius idėjų ir žinių joms įgyvendinti, galinčius padėti siekti geresnių įmonės rezultatų. Šiame elektroniniame leidinyje rasite perspektyviausiųjų sąrašą, sudarytą pagal fakultetus. Norėdami gauti konkretaus studento kontaktinius duomenis, kreipkitės į VGTU Integracijos ir karjeros direkciją adresu karjera@vgtu.lt arba telefonu (8 5) 274 4928.
 
Birželio mėnesį „VGTU absolventai: 100 perspektyvų 2017“ pasirodys naujasis elektroninis leidinys, kuriame bus pristatomi šių metų laureatai.
 
 

Mokymai

2017-aisiais metais projekto laureatais tapę VGTU absolventai turės unikalią galimybę kelti savo kompetenciją, įgyti naujų žinių specialiai organizuojamuose mokymuose, kurių labiausiai dominančią temą galės pasirinkti iš organizatorių pasiūlytų alternatyvų.
 
2014-aisiais metais projekto laureatai įvertino galimybę dalyvauti mokymuose ir įgyti naujos patirties. Mokymuose dalyvavęs A. Gustaičio aviacijos instituto absolventas, 2014 m. perpektyviausiųjų VGTU absolventų projekto laureatas Linas Steponavičius po mokymų dalinosi įspūdžiais apie projektą: „Pirmiausia – dideliausias „Ačiū!“ už galimybę dalyvauti šiame projekte, tapti vienu iš šimto geriausiųjų, taip pat – išklausyti labai įdomią paskaitą apie neurolingvistinį programavimą (NLP). Ji buvo išties informatyvi ir naudinga. Tikiuosi, kad projektas augs ir bus organizuojama ir daugiau mokymų/paskaitų/seminarų“.
 
2015-aisiais metais mokymus vedė profesionalias personalo atrankos, laikino ir nuolatinio įdarbinimo paslaugas teikiančios kompanijos „Manpower Lit“ direktorė Božena Petikonis-Šabanienė. Mokymai buvo skirti supažindinti su naujausiomis darbo paieškos technikomis, pasitelkiant vis populiarėjančius socialinius tinklus. Detaliau aptarti du pagrindiniai socialiniai tinklai – Facebook ir LinkedIn – analizuojant jų panaudojimo subtilybes ir skirtumus. Praktinėje dalyje dalyviai turėjo galimybę išnagrinėti dažniausiai pasitaikančias klaidas, užduoti klausimus apie savo profilių pa-naudojimo ir tobulinimo galimybes.
 
Šiuolaikiniame, greitai besikeičiančiame pasaulyje yra svarbu žinoti, kokios technologijos gali turėti įtakos tiek darbo paieškoms, tiek visai karjerai, tad mokymai buvo naudinga „Socialinių tinklų panaudojimo profesiniame gyvenime ABĖCĖLĖ“.
 
2016-aiais metais mokymus vedė „Primum Esse“ direktorė, psichologė, sertifikuota vadybos konsultantė (CMC), koučingo specialistė (ICF), turinti 20 metų konsultacinio, dėstomojo bei organizacinio darbo patirtį Solveiga Grudienė. Ji absolventams pristatė temą „Gyvenimas – tik sėkmingas karjeros kelias ar dar kas nors daugiau?“.

Kontaktų renginys - networking dinner

2017 m. projektą vainikuos laureatų ir verslo įmonių atstovų kontaktų renginys - networking dinner, kurio metu iškilmingai bus įteikti pažymėjimai ir neformalioje aplinkoje visi susirinkusieji galės pabendrauti ir užmegzti naudingus ryšius. Tai proga susitikti ne tik su geriausiais VGTU absolventais iš visų fakultetų, bet ir susitikti su įmonėmis bei sužinoti apie karjeros galimybes ir perspektyvas.
 
Praėjusių metų birželį VGTU LinkMenų fabrike vyko projektą „VGTU absolventai: 100 perspektyvų 2016“ vainikuojanti laureatų ir verslo įmonių kontaktų vakarienė - networking dinner.
 
Joje dalyvavo gausus būrys projekto laureatų iš visų fakultetų, įmonių rėmėjų, VGTU studijų prorektorius prof. dr. Romualdas Kliukas ir kiti svečiai. Renginio metu buvo pristatyta projekto eiga, kandidatų atrankos kriterijai, pirmą kartą parodytas elektroninis projekto laureatus reprezentuojantis leidinys, įteikti pažymėjimai. Džiaugiamės sėkmingu renginiu ir dalinamės akimirkomis.
Tapkite projekto rėmėjais!
 
Kviečiame Jūsų įmonę prisidėti prie projekto „VGTU absolventai: 100 perspektyvų 2017“.

Projekto tikslas yra išrinkti pačius geriausius ir talentingiausius metų bakalauro ir magistrantūros studijų absolventus. Atrinksime 100-tą absolventų, kurie studijų metais pasižymėjo ryškiais pasiekimais tiek akademinėje, tiek visuomeninėje veikloje.

JŪS GALITE:
  • Tapti projekto auksiniais, sidabriniais arba bronziniais rėmėjais;
  • Gauti visų projekto laureatų kontaktus ir būti asmeniškai supažindinti su specialiu leidiniu;
  • Dalyvauti networking dinner universitete, kurios metu galėsite užmegzti tiesioginį ryšį su projekto laimėtojais iš visų fakultetų.
Susidomėjus dalyvavimo galimybėmis, prašome susisiekti apačioje nurodytais kontaktais, pasidalinsime su Jumis rėmimo pasiūlymu ir paslaugų paketu.
 
Projektą organizuoja ir kartu su visais VGTU fakultetais rengia:
Integracijos ir karjeros direkcija
El. p. alumni@vgtu.lt
Tel.: (8 5) 274 4928

Auksiniai rėmėjai

Sidabriniai rėmėjai

Bronziniai rėmėjai