Svetainės struktūra Mano VGTU Medeinė
Pradžia Studijos Karjera studentams Projektas „VGTU absolventai: 100 perspektyvų 2016“

Projektas „VGTU absolventai: 100 perspektyvų 2016“

Mielas absolvente !
 
Kviečiame Tave dalyvauti projekte VGTU absolventai: 100 perspektyvų ir tapti vienu
iš geriausių 2016-ųjų metų Vilniaus Gedimino technikos universiteto absolventų!
 
Kodėl verta dalyvauti?
 
>> Gausi sertifikatą, patvirtinantį tapimą laureatu;
>> Dalyvausi asmeninio tobulėjimo mokymuose;
>> Būsi pristatytas verslo organizacijoms, tapsi labiau matomas,
>> Turėsi išskirtinį CV ir profesionalią asmeninę nuotrauką;
>> Sulauksi pripažinimo ir įgysi konkurencinį pranašumą tarp įmonės darbuotojų;
>> Padovanosime nemokamą metinę narystę VGTU Absolventų ir bičiulių klube.
 
Registracija dalyvauti projekte pratęsiama iki gegužės 6 d. Šiuo metu vyksta užsiregistravusių absolventų atranka. rezultatai bus skelbiami gegužės 18 d.
Birželio mėn. viduryje paskelbsime perspektyviausiųjų sąrašą ir pasirodys elektroninis leidinys.
Turi klausimų? Rašyk: karjera@vgtu.lt
PROJEKTO DALYVIAI
 
Projekte dalyvaujantys studentai turi išsiskirti puikiais akademiniais rezultatais, aktyvia veikla universitete ir už jo ribų, socialiniu ir psichologiniu brandumu. Perspektyviausiais VGTU absolventais bus paskelbti 100 absolventų iš visų fakultetų, proporcingai atrenkant daugiausiai pasiekusius pagal kiekvieno fakulteto bakalauro ir magistro studijų pakopos absolventų skaičių. Projekte gali dalyvauti bakalauro ir magistrantūros studijas 2016 m. baigiantys VGTU studentai.
 
Galutinius atrankos rezultatus lemia akademiniai/moksliniai pasiekimai, motyvacija, karjeros tikslai, turimi profesiniai ir praktiniai įgūdžiai, visuomeninis aktyvumas, socialinis brandumas, asmeninės savybės ir gebėjimai. Vėliau vyks užsiregistravusių studentų anketų vertinimas, bus sukurta pretendavusių absolventų CV duomenų bazė, surengtos profesionalios perpektyviausių 2016 metų absolventų fotosesijos ir mokymai. Vasarą pasirodys elektroninis leidinys, kuriame bus pristatyti 100 laureatų.
 
Kiekviena savo veiklą sėkmingai plėtojanti įmonė supranta, kad svarbiausias jos turtas – personalas. Būtent žmogiškieji ištekliai sukuria jaukią įmonės atmosferą tiek viduje, tiek išorėje ir nulemia puikius įmonės rezultatus. Turėti kompetentingus ir motyvuotus darbuotojus yra daugelio įmonių vadovų siekiamybė. Tačiau, nepaisant didelės pasiūlos, rasti specialistą, atitinkantį konkrečius įmonės poreikius, išties sudėtingas ir daug pastangų reikalaujantis procesas. Vilniaus Gedimino technikos universiteto Integracijos ir karjeros direkcijos organizuojamas projektas „VGTU absolventai: 100 perspektyvų“ palengvina jaunų, gabių ir energingų darbuotojų paiešką. Šiame leidinyje Jums pristatome perspektyviausių absolventų 100-uką.

Perspektyviausiais VGTU absolventais tapti pretendavo visų VGTU fakultetų absolventai. Iš jų atrinkome 100 geriausiųjų, kiekvienam fakultetui skirdami proporcingą vietų skaičių. Vertindami visus projekto „VGTU absolventai: 100 perspektyvų“ dalyvius, atsižvelgėme ne tik į akademinius studento pasiekimus. Daug dėmesio skyrėme absolvento aktyvumui už universiteto ribų, jo verslumui, savanoriškai veiklai, sporto, meno pasiekimams, asmeninėms savybėms ir gebėjimams, motyvacijai.

Džiaugiamės galėdami kartu su Jumis pasidalyti talentingų ir perspektyvių specialistų sąrašu. Tikimės, jog nepraleisite progos įvertinti šiuos veiklius specialistus, turinčius idėjų ir žinių joms įgyvendinti, galinčius padėti siekti geresnių įmonės rezultatų. Šiame elektroniniame leidinyje rasite perspektyviausiųjų sąrašą, sudarytą pagal fakultetus. Norėdami gauti konkretaus studento kontaktinius duomenis, kreipkitės į VGTU Integracijos ir karjerosdirekciją adresu karjera@vgtu.lt arba telefonu (8 5) 274 4928.
 
 
Birželio 16 d. VGTU LinkMenų fabrike vyko projektą „VGTU absolventai: 100 perspektyvų 2016“ vainikuojanti laureatų ir verslo įmonių kontaktų mugė.
 
Joje dalyvavo gausus būrys projekto laureatų iš visų fakultetų, įmonių rėmėjų, VGTU studijų prorektorius prof. dr. Romualdas Kliukas ir kiti svečiai. Renginio metu buvo pristatyta projekto eiga, kandidatų atrankos kriterijai, pirmą kartą parodytas elektroninis projekto laureatus reprezentuojantis leidinys, įteikti pažymėjimai. Džiaugiamės sėkmingu renginiu ir dalinamės akimirkomis.
Auksiniai rėmėjai
Amalva
Grand Cru Airlines
Grand Cru Airlines
GETJET Airlines
Concretus designer
Concretus designer
Girteka
Girteka
Lietuvos paštas
Lietuvos paštas
Sidabriniai rėmėjai
Bronzinis rėmėjas
Švyturys - Utenos Alus, UAB
Švyturys - Utenos Alus, UAB
Partneris
Primum esse
Primum esse