Svetainės struktūra Mano VGTU Medeinė
Pradžia Norintiems studijuoti Moksleiviams Techninės kūrybos užsiėmimai „Ateities inžinerija“

Techninės kūrybos užsiėmimai „Ateities inžinerija“ 2016/2017

Svajojate prisidėti prie ateities kūrimo ir tapti ne tik šiuolaikinių technologijų vartotojais, bet ir kūrėjais? Tuomet suskubkite registruotis į VGTU „Ateities inžinerijos“ techninės kūrybos grupes. Nors darbas tyrimų laboratorijose ir kūrybinėse dirbtuvėse jau prasidėjo, dar galite suspėti į šį atradimų ir mokslo pasaulį!
 
Šiuo metu siūloma 14 šiuolaikinių technologijų programų. Jei  radote jus dominančią programą – kreipkitės į programos apraše nurodytą jos vadovą, kuris atsakys į jums rūpimus klausimus, o jei tą programą ir pasirinksite, padės sudaryti sutartį dėl grupės lankymo.
  1. Programa ”Android programėlių kūrimas“. Vadovai: doc. Andrius Katkevičius, dokt. Dovilė Kurpytė, tel. (8 693) 70214, el.p. dovile.kurpyte@vgtu.lt  
  2. Programa „Animuotų 3D modelių kūrimas Blender aplinkoje“. Vadovas: Lab. ved. Ernestas Čepulionis, tel. (8 655) 70368, el. p. ernestas.cepulionis@vgtu.lt  
  3. Programa „Bitkoinai ir blockchain technologijos“. Vadovas: doc. Eugenijus Paliokas, tel. (8 698) 34246, el. p.  eugenijus.paliokas@vgtu.lt
  4. Programa „Grafai mūsų gyvenime“. Vadovas: doc. Eugenijus Paliokas, tel. (8 698) 34246, el. p. eugenijus.paliokas@vgtu.lt
  5. Programa „Interneto svetainių kūrimas naudojant HTML kalbą bei Turinio valdymo sistemą „WordPress“. Vadovas: dr. Pavel Stefanovič, tel. (8 606) 77397, el.p. pavel.stefanovic@vgtu.lt
  6. Programa „Investavimo sprendimai realiu laiku“. Vadovas: dokt. Alina Kvietkauskienė, tel. (8 647) 31332, el. p. alina.kvietkauskiene@vgtu.lt
  7. Programa „Išmanioji statyba“. Vadovas: doc. Tatjana Grigorjeva, tel. (8 652) 80897, el. p. tatjana.grigorjeva@vgtu.lt
  8. Programa „Mažųjų CanSat palydovų konstravimas“. Vadovas: doc. Raimondas Pomarnacki,  tel. (8 679) 84340, el. p. raimondas.pomarnacki@vgtu.lt
  9. Programa „Pažink gamtos dėsnius iš arti“. Vadovai: prof. Artūras Jukna, doc. Milda Pečiulienė, tel. (8 614) 75709, el. p. milda.peciuliene@vgtu.lt  
  10. Programa „Praktinė biomechanika“. Vadovas: Lab. ved. Gintaras Jonaitis, tel. (8 600) 40975, el. p. gintaras.jonaitis@vgtu.lt
  11. Programa „Praktinė mechatronika ir robotika“. Vadovas: doc. Andrius Dzedzickis, tel. (8 621) 29732, el. p. andrius.dzedzickis@vgtu.lt
  12. Programa „Robotų ir robotinių sistemų kūrimas bei valdymas“. Vadovas: doc. Tomas Luneckas, tel.(8 675) 22545, el. p. tomas.luneckas@vgtu.lt  
  13. Programa „Šiuolaikinė inžinerija: naujo gaminio projektavimas ir jo 2D/3D sparčioji gamyba“. Vadovas: lekt. Violeta Vilkevič, tel. (8 655) 41841, el. p. violeta.vilkevic@vgtu.lt  
  14. Programa „Verslo kūrimas“. Vadovas: doc. Agnė Šimelytė, tel. 8 670 83063, el. p. agne.simelyte@vgtu.lt
Sutartis sudarome iki 2016 m. spalio 28 d.
 
Mokestis už grupės lankymą – 15 Eur/mėn. Galima panaudoti neformaliojo švietimo krepšelį. Daugiau informacijos http://neformalusugdymas.lt/
 
Išsamesnę informaciją rasite „Ateities inžinerijos“ svetainėje adresu http://steam.vgtu.lt/course/index.php?categoryid=27